Skocz do zawartości

Reklama

Zdjęcie

Która prasa będzie lepsza SIPMA

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
13 odpowiedzi na ten temat

#1 hebel1224

hebel1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 22 wrzesień 2013 - 13:43

Która prasa będzie lepsza SIPMA Chcę kupić nową prasę Sipmę i zastanawiam się która będzie lepsza sipma power cut czy może sipma faster. Jak by ktoś mógł powiedzieć coś na ich temat to byłbym pocieszony. Pozdrawiam.
  • 0

#2 Robert97

Robert97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • 5973468

Napisany 22 wrzesień 2013 - 15:01

Która prasa będzie lepsza SIPMA Tylko nie sipme człowieku. Proponuje kupic cos zachodniego uzywanego ale nie sipme! Niewiem jak te nowe sipmy ale mam Farme II i nie polecam.
  • 0

#3 hebel1224

hebel1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 22 wrzesień 2013 - 16:24

Która prasa będzie lepsza SIPMA ja mam farme i polecam i zamierzam kupić nową Sipme.
Po pierwsze ja nie chce zachodniego sprzętu na podwórzu !!!
Po drugie niech mnie nikt nie zniechęca do zakupu polskiej prasy !!!
Po trzecie I tak kupię którąś z tych pras !!!
Po czwarte ja uważam że sipma to jest dobra a przede wszystkim niezawodna prasa!!!
Po piąte u nas na wsi pras typu farma jest bardzo dużo i jakoś nikt ta nie nie narzeka !!!
I dlatego się grzecznie pytam która by była lepsza.?!
  • 0

#4 Robert97

Robert97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • 5973468

Napisany 22 wrzesień 2013 - 16:54

Która prasa będzie lepsza SIPMA ja Ci nie bronie kupywac sipmy, tylko proponuje cos innego.. Ty wlasnie masz farme zwykla a ja mam farme II a to jest co innego i u mnie w okolicy jest takich pras kolo 10 i moze jedna osoba by wziela jakas polska prase. Sipma niby polski sprzet ale w skrzyni w belarce to u mnie ruskie łożyska siedzialy.. Dziekuje. Pozdrawiam.
  • 0

#5 glorob

glorob

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 20:24

Która prasa będzie lepsza SIPMA Mówienie iż w SIPMA są ruskie łożyska to poprostu czysta kpina (uśmiałem się po pachy - od kiedy Rosja jest producentem łożysk do pras)
Co do wyboru prasy proponuje prasę FASTER. Po pierwsze nowy podbieracz pozwala na jazdę ciągnikiem z prędkością 14-16 km /h co daje średnio 40 - 55 bel /h. Spytajcie się sąsiadów którzy mają tzw prasy zachodnie czy mają takie prędkości w zbiorze. Dodatkowo masz do wyboru prasę łańcuchową lub łańcuchowo-walcową ( do zielonki). Przy prasach z rotorem potrzebujesz większej mocy ciągnik. Przy Fasterze nie. Zadzwoń do SIPMY to dostaniesz prasę na raty w tzw. finansowaniu ( specjalna sprzedaż dedykowana do rolników).
  • 0

#6 Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • 6518664

Napisany 29 wrzesień 2013 - 23:17

Która prasa będzie lepsza SIPMA To jakieś jaja czy jesteś przedstawicielem Sipmy?
  • 0
Moje sprzęty:NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord oraz inne...

#7 FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 1200 postów
  • 3546908
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 wrzesień 2013 - 09:02

Która prasa będzie lepsza SIPMA ja zastanawiam się nad zmienno komorową z rotorem, oglądałem w bednarach i już gadałem na temat finansowania Sipmy i powiem ,ze to bardzo fajna prasa, podoba mi sie .... a i jeszce jedno Mam Farme II i jakos z nia probemu nie mam... po prostu trzeba umieć się obsługiwać ta prasą i co najważniejsze trzeba ja garażować cały tok wtedy nie ma problemu z łożyskami no i smarować cześciej niż to zalecane...
  • 0

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#8 hebel1224

hebel1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 01 październik 2013 - 18:34

Która prasa będzie lepsza SIPMA oczywiście że farma jest dobra moja już zrobiła ponad 30 tysięcy balotów ( zapisywałem w zeszycie ) i wiem jaka ona jest I nikt mi nie będzie mówił że są nie udane!
Ale wybór padnie raczej na sipme power cut ponieważ różnica w cenie jest nie wielka a ona ma rotor co może mi się przydać w przyszłości. Moc ciągnika mam za sobą ponieważ zawsze do prasy używam ciągnika o mocy około 120 KM.
  • 0

#9 podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • 33733509

Napisany 06 październik 2013 - 21:13

Która prasa będzie lepsza SIPMA Nie myślałeś o prasie PZ ?
  • 0

#10 Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 październik 2013 - 21:26

Mówienie iż w SIPMA są ruskie łożyska to poprostu czysta kpina (uśmiałem się po pachy - od kiedy Rosja jest producentem łożysk do pras)
Co do wyboru prasy proponuje prasę FASTER. Po pierwsze nowy podbieracz pozwala na jazdę ciągnikiem z prędkością 14-16 km /h co daje średnio 40 - 55 bel /h. Spytajcie się sąsiadów którzy mają tzw prasy zachodnie czy mają takie prędkości w zbiorze. Dodatkowo masz do wyboru prasę łańcuchową lub łańcuchowo-walcową ( do zielonki). Przy prasach z rotorem potrzebujesz większej mocy ciągnik. Przy Fasterze nie. Zadzwoń do SIPMY to dostaniesz prasę na raty w tzw. finansowaniu ( specjalna sprzedaż dedykowana do rolników).

55 bel w godzine buhahaha zamiast sipmy zamiast sipmy taniej metalfach wyjdzie, wszystko ma swoją cenę, zamiast zachodniej 2 sipmy pewnie równie długo posłużą
  • 0

#11 hebel1224

hebel1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 09 październik 2013 - 17:36

Która prasa będzie lepsza SIPMA 55 balotów czemu nie sąsiad ma farme ( owija siatką ) i robi około 45 balotów na godzinę. A metalfacha to ja nie chce ani żadnej zachodniej mieć.
  • 0

#12 Robert97

Robert97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • 5973468

Napisany 09 październik 2013 - 19:35

Mówienie iż w SIPMA są ruskie łożyska to poprostu czysta kpina (uśmiałem się po pachy - od kiedy Rosja jest producentem łożysk do pras)

Co do tych łożysk to sie nie smiej bo na wlasne oczy widzialem ja byk napisane " Made in Russia" i opinni nie zmienie o farmie II bo wiele osob ma takie ale nie wszyscy ja chwala moze i jest to tez wina obslugi sprzetu ale on tez nie jest dobrze zkonstruowany. Niewiem jak te nowe bo z bliska sie nie przygladalem. Życze bezawaryjnosci :D
  • 0

#13 Ptrk690

Ptrk690

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 17 październik 2013 - 18:57

Która prasa będzie lepsza SIPMA Jak ktoś chce koniecznie polską to już wolałbym z uni group, dużo lepszy stosunek jakość/cena... Ale żadna jednak nie może się równać z zachodem kto miał porównanie wie że nie wciskam kitów. A tak nawiasem mówiąć po ch... ci nowa power cut albo faster jak masz farme jak zmieniac prase to na cos lepszego a nie na to samo

Edytowany przez Ptrk690, 17 październik 2013 - 18:59.

• 0

Google AgroFoto Ads Która prasa będzie lepsza SIPMA

• Reklama google
Dzisiaj, 20:41
  •  

#14 ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 522 postów

Napisany 17 październik 2013 - 19:35

Która prasa będzie lepsza SIPMA takich bzdur dawno nie słyszałem miałem dwie nowe sipmy i nie mam miłych wspomnień teraz mam NH BR 7060 i te dwie razem wzięte nie mają takiej wydajności jak NH i nie wspominając o problemach jakie były a co do uni kolega kupił na wniosek bo była tańsza od zachodnich i już nie może się doczekać kiedy będzie mógł się jej pozbyć i przywieź body używane ale zachodnie , ale nie dziwie się tym co chwalą te wynalazki jak niemili porównania to niewiedzą co chwalą
  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: %s