Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zwiekszyc wydajnosc pompy udźwigu w belarusie 820 ?

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dawid3p

dawid3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 654 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 listopad 2013 - 23:50

U mnie zaczęło spadać ciśnienie oleju szczególnie na rozgrzanym. Podnośnik podnosił na każdej dźwigni przy kierownicy. Okazało się że trzeba było tylko ustawić regulator pod siedzeniem. Teraz jest 180 bez względu na temp. oleju a zalane hl-46.
poza tym jest na forum cały wykład jak, gdzie i w jaki sposób sprawdzić i ustawić to ustrojstwo.

jak to dokładnie ustawić bo też się zastanawiałem bo u mnie podnośnik działa tylko tyni 3 dźwigniami :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zwiekszyc wydajnosc pompy udźwigu w belarusie 820 ? Dzisiaj, 12:04
  •  

#22 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7583 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 06:41

W moim przy orce teraz zaczął coraz wolniej podnosić. Wczoraj z tym walczyłem. Ciśnienie gdy dźwignia koło kierownicy od podnośnika była w położeniu pływającym nawet do 50 bar nie dochodziło przy 2000 obrotów silnika.
Do 80 rosło gdy była w położeniu stop. A i jeszcze podnosił się podnośnik gdy sterowało się lewą i środkową dźwignią.Wyczyściłem zawór, i bajpasa obok, zaworki w regulatorze i nic. Kompletnie zero poprawy. A powód był taki prosty że szok. Wszystko wracało do normy gdy wajchę koło fotela przesunęło się 1 cm do tyłu. Myślałem że mnie szlag trafi ze złości. Minuta roboty, pokręcić dwoma nakrętkami i przy 800 obrotów jest 180 bar. Wszystko chodzi jak należy.

Cofnij dźwignie koło fotela lekko do tyłu i zobacz czy wróciło do normy.
A ja to wyczaiłem gdy trzymałem dźwignie koło kierownicy w pozycji podnoszenie i lekko cofałem tą koło fotela. W pewnym momencie pompa zaczęła wyć od ciśnienia. Tyle.
KPK Kumurun Team

#23 Share karol1983

karol1983

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 10 luty 2014 - 22:43

Jak zwiekszyc wydajnosc pompy udźwigu w belarusie 820 ? witam ja mam ustawione na 200 bar izalane hipolem i jest ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 11 luty 2014 - 17:33

Jak zwiekszyc wydajnosc pompy udźwigu w belarusie 820 ? Po co az na tyle?? fabrycznie jest 180, tez zamiezam zalac hydraulike Hipolem takim jak w skrzyn(zeby w razie przepuszczenia pompy nie zmieszac olei) i tylko boje sie co bedzie w zime gdzie hydrol hl-46 robi sie gesty ze pompe w mrozy slychac jak wyje. To co bedzie z Hipolem gl-4 80-90
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#25 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 11 luty 2014 - 20:21

Jak zwiekszyc wydajnosc pompy udźwigu w belarusie 820 ? nahipolu bedzie wyl. U mnie c 330 z turem zalana skrzynia hipolem gl-4 80-90 to jak w mroz odpale to musze pojezdzic i troche ciagnik rozgrzac bo inaczej wyje jak szalone, natomiast mam mtza zalanego tak jak pisze silnikowym 15w40 i w -15 bylo jezdzone , pompa nie wyje , podnosnik dziala idealnie.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 12 luty 2014 - 08:21

Jak zwiekszyc wydajnosc pompy udźwigu w belarusie 820 ? No na GL4 wyje to prawda

Dodaj odpowiedź