Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus 800 biały dym z komina

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share walus90

walus90

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 11:38

Belarus 800 biały dym z komina Aha dzięki. zwarłem te przewody i się dowiedziałem od której to kontrolki:) Pompa sprawdzona-wymagany remont kapitalny pompy. Słabe ciśnienie i zużyte sekcje. Regeneracja w granicach 700 zł. Dlatego nie palił.
Jeszcze jedno pytanie: Swieca płomieniowa jest u mnie dobra, lecz nie dochodzi do niej prąd, a działało wszystko. Jest do niej jeszcze jakiś przekaźnik czy sterownik, który mogłby nawalić? Bezpiecznik jest ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 800 biały dym z komina Dzisiaj, 16:43
  •  

#22 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7570 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 13:06

Belarus 800 biały dym z komina Nie ma przekaźnika który załącza żarnik. Sprawdź kable i włącznik. Nie jest n pierwszej jakości i lubi się rozlecieć.
Jeśli mnie pamięć nie myli to tylko elektrozaworek w świecy jest załączany przakaźnikiem. Powinien on być z lewej strony deski rozdzielczej opisany zresztą.
KPK Kumurun Team

#23 Share walus90

walus90

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 18:57

Belarus 800 biały dym z komina Pompa naprawiona i nie pali dalej. Okazało się później że przy wymianie wtrysków miał założone za grube podkładki pod wtryski, przez co były one osadzone za wysoko i strumień rozpylonego paliwa wadził o głowice i się rozmywał. Podkładki założyłem od c-360 i pali jak ta lala! Rano zimny,bez świecy od strzała!!!

#24 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 23:33

Belarus 800 biały dym z komina To lepiej sprawdź czy nie masz tych podkladek za wiele mi fachowiec zakładał wtryski i starych nie wyciągnął ale nowe założył potem to troche poprawiłem ale chyba po jeszcze jednej są w środku
Mój Wladimirec podbija świat

#25 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 30 grudzień 2013 - 18:39

Belarus 800 biały dym z komina robilem u siebie koncowki i czy tam przypadkiem nie szly takie podkladki z teflonami ? uszczelniajace ?

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#26 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 23:19

Belarus 800 biały dym z komina tak tam oryginalnie szły takie podkładki z tworzywem sztucznym, ale teraz jest problem kupić je ,a jak są to bardzo drogie.
Mój Belarus przepracował około 2600mth na zwykłych miedzianych podkładkach i nic się nie dziej, mam wrażenie że nawet jest lepiej, mniej kopci, łatwiej odpala.
KPK Kumurun Team

#27 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 31 grudzień 2013 - 00:57

Belarus 800 biały dym z komina to ja mam wlasnie u siebie zalozone takie jakie byly w oryginale z tymi teflonami , przy wyciaganiu wtryskiwaczy stare wyszly razem z nimi wiec problemu nie bylo, chyba mam jeszcze gdzies rzucone na zapas i jak uda mi sie znalesc to porownam gruboscia z miedzianymi

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7570 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 12:09

Belarus 800 biały dym z komina Drogie nie są i kupić idzie.
http://allegro.pl/po...3793484124.html
KPK Kumurun Team

#29 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 16:13

Belarus 800 biały dym z komina dokladnie takie. NIe sa drogie i bynajmniej u mnie mieli i wziolem razem z koncowkami.

#30 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 16:16

Belarus 800 biały dym z komina jak ja kupowałem końcówki to powiedzieli, że nie mają na razie ale mogą zamówić ale powiedzieli mi że jedna kosztuje 20zł+koszt przesyłki do domu, więc kupiłem miedziane za 2zł sztuka
KPK Kumurun Team

#31 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 16:39

Belarus 800 biały dym z komina ee to troche przegieli. Ja w agromie placilem moze 2-3 pln za sztuke

#32 Share 82ts

82ts

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 12:15

Belarus 800 biały dym z komina Obserwuję temat i mam ten sam problem z odpaleniem MTZ82ts,pompa po regulacji,i drugi komplet
wtrysków.Czy podkładki miedziane pod wtryski od MF są natyle grube że to jest przyczyna problemu
że po uruchomieniu dymi na niebiesko pare minut a potem wszystko jest OK.
Czy po każdej regulacji pompy trzeba ustawiać kąt wtrysku?

#33 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 16:12

Belarus 800 biały dym z komina Mtz miał miedziane podkładki pod wtryski mocno grube ,no grubszych to chyba już nie ma ,60tka ma cieńkie i są dobre

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 18:31

Belarus 800 biały dym z komina

Czy po każdej regulacji pompy trzeba ustawiać kąt wtrysku?

Po każdym demontażu pompy należy ustawić-sprawdzić kąt wtrysku.

Dodaj odpowiedź