Zaloguj się, aby obserwować  
jansied

poszukuję instrukcji obsługi do siewnika nodet gougis 2,3

Polecane posty

jansied    0

jestem nowy i mam problem

kupiłem siewnik nodet gougis 2,3m, nie mam do niego zadnej dokumentacji a przede wszystkim tabeli wysiewu. Może ktoś ma,i chciałby mi odstąpić lub inne rady dotyczace eksploatacji tej maszyny - bardzo proszę :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez artur04c
      Witam poszukuję instrukcji obsługi Ariona 640 z 2008r. Potrzebuję instrukcję do bogatszej wersji między innymi duży wyświetlacz po prawej, elektropilot, obsługa skrzy ni automatycznej, pamięć obrotów itp itd  bo mniej więcej wiem co i jak ale nie do końca  tak samo przyciski na panelu po prawej, który co do czego  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez GBartek
      Witam. Posiadam 2 siewniki konne i chcialbym je ze soba polaczyc aby byl szerszy. 
      Jak sie za to zabrac? Jakies porady? 
      Nie interesuja mnie opinie w stylu : sprzedaj oba, kup poznaniaka.  Mam 2 siewniki i wolny czas, a w mojej okolicy poznaniaki chodzą po min. 1500zl, a duzo ziemi nie mam. 
      Szukalem osoby, ktora sie podejmie takiego zadania, ale nikt nie probuje. 
      Pozdrawiam
    • Przez kamil5421
      Witam. Przeglądam forum i wszystkie linki nie działają . Tak więc poszukuję Tabeli Wysiewu do siewnika Stegsted STA 3m 25r , przekładnia posiada 2 dźwignie .. z góry dziękuje 
    • Przez Mistrzu2
      INSTRUKCJA OBSŁUGI ORAZ KATALOG CZĘŚCI DO SIEWNIKA  "POZNANIAK 6 " SO43/C1"
      O taki. Ktoś ma podesłać ?

    • Przez Adrian_1
      Witam! 
      Mógłby mi ktoś pomóc wytłumaczyć działanie tego sterownika od siewnika zbożowego? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj