Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupno claasa trudny wybór

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 17:15

kupno claasa trudny wybór witam,
sprzedałem rekorda i chcę kupić claasa i myślę nad 98sl lub 108 sl i jak myślicie dobre te kombajny a jaki silniki są dobre perkins czy mercedes ja myśle że obydwa i mam taki problem ze nie wiem jaki kupić może ktoś z posiadanych tych kombajnów coś poradzi co wybrać a wydatek maksymalnie do 150 tyś i rocznie 100 ha do skoszenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kupno claasa trudny wybór Dzisiaj, 18:58
  •  

#2 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 17:27

kupno claasa trudny wybór Weź 108 jest bardzo dobra,ale szukaj z mercem.chyba że naprawde trafi się Ci dobry egzemplarz to możesz brać śmiało z perkinsem ja sam mam ten silnik i są to też dobre silniki,ale co merc to merc.. Weź jeszcze pod uwagę jd z seri 1177 i 1188 też bardzo wytrzymałe kombajny .. A co sprawdzić przy nich przy zakupie myśle że wiesz bo miałeś kombajn przed tem. Ja skłaniał bym się nad jd 1188. Myśłe że pomogłem

#3 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 118 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 18:19

kupno claasa trudny wybór Nie myślałeś nad new holland z serii tx. bardzo dobre kombajny claas też. ale kiedy w dominatorze zacznie szwankować silnik możesz się niezłe koszty wpierdzielić. :D ZAPRASZAM DO MNIE :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 21 wrzesień 2013 - 19:51

kupno claasa trudny wybór te jd mi się nie podobają wole claasy chyba wezme 98 lub 108 na hydrostacie i już powoli szukam myśle że przez całą zimę coś znajde he

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 22 wrzesień 2013 - 14:34

kupno claasa trudny wybór Perkinsa ma tylko 108s a tych praktycznie jest bardzo mało, każda sl ma już Merca rzedowa 6 lub v6.

Dodaj odpowiedź