Skocz do zawartości

Zdjęcie

brak siły po regeneracji pompy paliwowej

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 12:11

brak siły po regeneracji pompy paliwowej mam problem z moim Fordem po regeneracji pompy paliwowej. Mechanik wymienił głowice i pokrywe głowicy(pompa rotacyjna/wirowa) i Ford stracił moc. W poniedziałek kopaliśmy ziemniaki to z połową woza ledwo wyszedł w góre na 4, gdzie przyczepe 3.5t buraków do połowy spokojnie wciągałem na 4, a później 3. Dzisiaj chciałem poorać i nie moge go wbić na więcej niż 1600 obr/min. i to ledwo. Ma ktoś jakiś pomysł co może być ? Na pusto idzie jak szalony, ale pod obciążeniem dusi sie. A i teraz przy odpalaniu musze dawać gaz na max, a jak złapie to odpuszcze. Jak nie dam gazu to długo kręci jakby paliwa nie dostawał. Wcześniej tego nie było.

Edytowany przez rafal4610, 20 wrzesień 2013 - 12:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
brak siły po regeneracji pompy paliwowej Dzisiaj, 06:03
  •  

#2 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 14:05

brak siły po regeneracji pompy paliwowej Kto zakładał pompę? Ustawił początek kąta tłoczenia?
Filtry, odstojniki czyste?
Jak nie chce zapalić to jaki dym się wydobywa z komina?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 15:44

brak siły po regeneracji pompy paliwowej pompe ustawiał sam mechanik, bo cały traktor zaprowadziliśmy bo po zamontowaniu pompy nie wchodził na obroty, ale to długa historia. Okazało sie że łapał powietrze przy dźwigniach od gazu i gaszenia. Filtr czysty. Jak nie chce odpalić to nie dymi(przynajmniej nie widać). Zresztą daje mu gazu i ładnie pali. Akurat to dawanie gazu przy zapalaniu to najmniejszy problem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 18:01

brak siły po regeneracji pompy paliwowej znowu ja. Był mechanik i wymienił jakąś tulejke na pompie i dzisiaj orałem i było super... do czasu. Po zaoraniu ok. 1ha zrobił sie lekki muł, pokazał sie lekki dym i przy odpalaniu wali na taki biało-niebieski kolor. Podejrzewa ktoś co może być ? Ja podejrzewam że gdzieś lewe powietrze łapie. Jeszcze zadzwonie do mechanika, ale ciekaw jestem co wy powiecie