stalin

Jaki ładowacz lepszy MX czy Quicke?

Polecane posty

stalin    2

Witam. Kupiłem ciągnik Deutz Fahr i chcę doposażyć go w ładowacz czołowy nie chcę kupować polskiego wolę zainwestować i mieć spokój na wiele lat ale czy ktoś z kolegów wie który ładowacz jest lepszy MX czy Quicke?

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A może ktoś ogarnięty w temacie wypunktowałby jasne i ciemne :D strony obu ładowaczy ?Bo pisać że ten lub ten jest lepszy to ja tez potrafię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Ja osobiście mam Stolla , jasne strony to takie że jest lekki 580kg i mocny a ciemne że jest drogi.... :) w MXie nie podobaja mi sie przewody na wierzchu a Quicka ma mój znajomy po roku czasu jak sie gwarancja skończyła miał jakieś problemy z rozdzielaczem, ....

Jak nie masz dużo pracy tym ładowaczem to weż sobie POLSKI Pozdrawiam


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Akurat Stoll to jest z tej trójki najtańszy-a MX ma dwie serie U i T kompletnie różne...Ty piszesz o "U"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

To mnie deeler w błąd wprowadził..... :) Jeżeli tak to mój stoll był droższy od MX wersii U 500 ojro netto....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja nie pisałem że Stoll jest tańszy od serii "U" tylko że od "T"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalin    2

No jak MX to seria T

 

 

Akurat Stoll to jest z tej trójki najtańszy-a MX ma dwie serie U i T kompletnie różne...Ty piszesz o "U"

 

Ogólnie to chodzi mi o to który jest z nich lepiej dopracowany żeby był dla mnie wygodniejszy w pracy. U mnie ten ładowacz będzie ciężko zapierdzielał najpierw przy belach sina których jest grubo ponad tysiąc do tego masa ładowania gruzu żwiru itp. Ogólnie ładowacz będzie mi podtrzebny codziennie więc który polacecie do takiej pracy zeby można było zapomnieć o spawaniu i innych awariach?

Edytowano przez stalin
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladowaczeMX    1

Proponuje Tobie ładowacz MX seria T400 (wiele nowych rozwiązach). W standardzie szybkie odpinanie ładowacza w 40 sek., szybkosprzęg do hydrauliki i elektryki w jednym, amortyzacja, ramka euro, poziomowanie hydrauliczne, węże wewnątrz ramy i oczywiście sterowanie na joystick.

Proszę o informację jaki dokładnie to jest ciągnik, u jakiego dealera był zakupiony.

Przede wszystkiem zwróć uwagę na parametry pracy (wysokość podnoszenia i udźwig) oraz typ sterowania. Przy naprawdę dużej pracy ładowaczem proponuje sterowanie Flexpilot (servo-joystick zamiast linek stalowych), lekko praujacy, sterowanie z wyczuciem.

Proszę odwiedzić naszą stronę po polsku www.m-x.eu

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalin    2

Już wybrałem ładowacz do mojego deutz fahr agrolux 75 i jest to MX FR40.5. Taki ładowacz polecił mi mój dealer mówiac że będzie idealny do tego ciągnika.

Edytowano przez stalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Ja mam u siebie quicka Q56 i orzy ładowaniu piachu widać że się tak rama nie przygina jak w ładowaczy case fl120 (jakiś stoll)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalin    2

Jakby ktoś chciał zobaczyć jak się prezentuje DF z MXem to tu daje link z jednej z wielu prac tego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

ja kupiłem Kubote M 7040 i również chcę do niej założyć ładowacz i nie wiem który MX czy Quicke? Doradzicie będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

czy weżniesz Stoll czy Quicke czy Mx to będziesz zadowolony bo to są porządne sprzęty a który to kwestia parametrów udźwigu ,wysokości podnoszenia, masy ładowacza czy przewody w ramie czy nie no i najważniejsze jakie wyposażenie za jaką kasę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladowaczeMX    1

ja kupiłem Kubote M 7040 i również chcę do niej założyć ładowacz i nie wiem który MX czy Quicke? Doradzicie będę wdzięczny :)

 

 

Bierz chłopie MX. Promocja jeszcze za 3cia sekcja za darmo do końca marca 2014! Nowy ładowacz U306 do M7040, nowe joysticki, nowy system ryglowania, szubkozłącza niekapki, nowa ramka euro, WSZYSTKO NOWE! JEDYNA MARKA KTÓRA SIĘ ROZWIJA.

 

W razie pytań proszę o wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.
       
       
      Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Przez Mariusz90
      Chodzi mi o te zaślepki na ramie,czarne.Zgubiłem sztuke i pasowało by kupić,tylko nie wiem gdzie no i orientacyjny koszt.He i czy ktoś już bawił się taką "kosmetyką",niby nic ale lipnie wygląda...
    • Przez tata1
      Witam
      Stoję przed zakupem ładowacza, oglądam tu i ówdzie.
      Co jest grane, ładowacz Agrimet CX16, a Hydramet Xtreme1 - są identyczne?
      Czyżby Agrimet robił dla Hydrametu te Xtreme?
      Bo chyba nie odwrotnie, przecież Agrimet tańszy. Porównywałem na żywo i nie ma róznicy.
      Chyba nie skopowali jedni od drugich, bo były by minimalne różnice. A poza tym były by problemy prawne zaraz.
       
      Co o tym sądzicie?
    • Przez grudek13
      Witam,
      Zastanawiam się nad kupnem takiego ładowacza, tylko interesuje mnie czy można tym ładowaczem załadować bele na przyczepę i ustawiać bele z sianokiszonki w pionie jedna na drugiej? Bardzo proszę o odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj