Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaja kurze

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jajajedyneczki

jajajedyneczki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 18:46

Jaja kurze Witam.
Przede wszystkim od razu zaznaczę, że jestem nowa, więc witam wszystkich ;). Zacznę od tego, że nie wiem czy dobry wybrałam dział (a jeśli nie proszę o przeniesienie). Posiadam małe stado kurek (ok 800 sztuk). Jestem z województwa zachodniopomorskiego. W sumie kurki mam od malutkiego, a niedawno zaczeły się nieść ( już duże jaja), są to jaja wiesjkie z wolnego wybiegu i to jest moje pytanie czy wiecie może gdzie skupują jaja w zachodniopomorskim? Jak na razie strasznie cięzko wbić się na rynek, a liczba jaj rośnie codziennie. Może ktoś coś wie, słyszał, albo ma jakiś pomysł? Oczywiście jaja mają wszystkie potrzebne papiery, a kury są pod opieką weterynarza, więc posiadają wszystkie potrzebne papiery na sprzedaż detaliczną. Pozdrawiam Anna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaja kurze Dzisiaj, 11:57
  •  

#2 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 20:24

Jaja kurze http://www.agrofoto....-kury-i-koguty/

powyżej masz link do odpowiedniego działu :D a najlepszy sposób to rynek
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 08:25

Jaja kurze markety nieraz biorą jajka ale to cena hurtowa i jest niska niestety ale przy tej ilości to już musi być porządny rynek zbytu bo będzie średnio z 500 jaj dziennie. Trochę źle zrobiłaś bo mogłaś zbadać rynek zbytu. Ja od siebie podpowiem że jak masz gdzieś niedaleko większe miasto i dużą renomowaną restaurację to możesz też tam uderzyć bo na pewno kupują również jajka. Mój szwagier jest menadżerem w Gdańsku restauracji Geslera to mówił że u nich 200 dziennie jaj schodzi.