przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

KamilW    3

Z tego co się orientuję to żaden :D Orze ibisem 4 skiby + Campbell + Crosskill :) Nam za 610 CIS powiedzieli 257 netto przy czym na początek 10 tyś upustu a resztę trzeba się targować. Wypas: automatyka skrzyni, 4 pary rozdzielaczy, przedni tuz, bomba 600 kg, gumy 540/65 440/65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54

30tyś powinni ci zejść za 620Cis,

Cebis ok 25 tyś netto droższy

Edytowano przez Slavo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

U mnie dochodzi jeszcze szyberdach bo podobno w nowych arionach cis jest on w wyposarzeniu dodatkowym,skretne błotniki, gumy z tyłu 600 lub 650-jeszcze nie wiem ktore wybrac-moze doradzicie?:)

 

Slavo mam rozumiec ze miałeś na mysli 620 CIS a nie 620c:)

To jak miałbym dać za ten podłokietnik tyle to moze i lepiej by bylo wziaść cebisa :mellow:

 

No i jest bez tuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rondel96    1

Witam! Dla mojego wujka wołają 200tyś netto za ariona 610c i mam pytanie czy to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

To jak miałbym dać za ten podłokietnik tyle to moze i lepiej by bylo wziaść cebisa :mellow:

 

ale powiedz co to dokladnie za podlokietnik super ma byc?

bo jesli chodzi ci o electropilota to przy 4 parach wyjsc hydrauliki i tak musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

Z tego co mówił dealer, to ma być on podobny do podłokietnika w cebisie. Przyznam sie ze tego nigdy nie widziałem, ale podobno jest to super sprawa. Joystick "tech pilot" (sterowanie elektro-hydrauliczne) musi być zamontowany na podłokietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Brzozak nie musi byc bo my przy 4 parach wyjść hydraulicznych nie mamy


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ale to może chodzi o ten elektropilot który jest pokazany w arionie 430 w styczniowej top technice? To jest właśnie "Elektropilot" do tura przy którym można obsługiwać dwa rozdzielacze i zmieniać biegi pod obciążeniem.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopek    0

Class od momentu przejęcia zrobił dość dużo z ciągnikami, dobrze mówie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Avendrion nie mialeś wycieków spod turbiny przy pierwszych godzinach pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Nie, żadnego wycieku nie było.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja za swojego ariona 610c w 2008roku dawałem 200tys brutto a ostatnio się pytałem ile by kosztował to ok 260 tys i wiec mowie do niego co się zmieniło w tym ciągniku ze tyle kosztuje nie umiał dobrać słów . zobaczcie koledzy jak żerują na nas wykorzystują sytuacje ze biedy rolnik dostanie zapomogę z unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Gadasz głupoty... po prostu powiedział Ci cenę katalogową i to pewnie ariona w innym wyposażeniu.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te same wyposażenie plus dodatkowe wyposazenie jakie mam kabina na resorach dodatkowe oswietlenie i rozdzielacze hydrauliczne za taka wersje placilem 200tys a teraz 260 tys za ok 250 tys by sprzedali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Nie wiem czy słyszeliscie, ale od lutego 2011r Claas zakończył współpracę z John Deere'em w sferze silników.

Czyżby powrót do rodzimej produkcji Renault ?


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Podejrzewam, że pójdą w temat SCR. wink.gif Szkoda, że Claas rezygnuje z tak dobrego silnika. laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

Kolego radzikus skąd masz takie informacje??? Ja osobiście strasznie nie lubię plotek. A często plotka bardzo szkodzi innym. Moim zdaniem poczekajmy na oficjalne potwierdzenie tych informacji. Nie wiem co masz na myśli powrót do Renault skoro ostatnie lata to właśnie silnik JD więc nie rozumiem Twojego skojarzenia.

W SCR w dużych silnikach to raczej jest nieunikniona kolej rzeczy. Nie znasz realiów dlczego firmy korzystają z takiej czy innej marki silnika. Obecnie uważam że nie ma złych silników są lepsze i gorsze każdy ma wady jak i zalety. Pożyjemy i zobaczymy ale myślę że AXION 900 i wybór do niego CURSORA to kwestie inne o których nie wiemy.

Dlatego wstrzymałbym się od powielania tej plotki.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

tak to prawda, skończyła się umowa z jd i już nie bedzie w claasach montowany Deere Power System ;) , najprawdopodobniej przejdą na Fiat Powertrain Technologies ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilW    3

Mam takie prytanie odnośnie Drivesyisk. Na tej dźwigni czy jak by tego nie nazwać jest taka nakładka i ona się wciska i do czego się wykorzystuje tą "nakładkę"? Co do silników to chyba od lutego nie montują już FTP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

Kolego Zonk masz taką informację ze 100% źródła czy tylko zasłyszane bo już sam nie wiem czy to prawda czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

to kiedy będą pierwsze ariony z innymi śilnikami? ( chodzi mi głównie o 400)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

Panowie spokojnie dzwoniłem do dealera i nikt nic nie wie o zmianach. Myślę, że gdyby te zmiany miały nastąpić szybko to na SIMIE pokazaliby nowe ciągniki z nowymi silnikami. A jeżeli to prawda to też nie będzie to z dnia na dzień nie da się przestawić produkcji od tak bez testów. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj