przemek99

Claas Arion - opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brzozak2    241

jesli chodzi o koszty, a szczegolnie koszty serwisowania to na pewno nie, ale jesli wazniejsze jest dla ciebie to ze jak sie cos sypnie, wykonasz pare telefonow i nigdzie nie maja takich czesci to pakujesz sie w auto, jedziesz w nocy do poznania, rano skladasz maszyne i jedziesz w pole o godz. 10, a nie czekasz tydzien i krew cie zalewa jak zboze stoi na polu, a ty nie masz czym wyjechac.

 

kolejnym plusem dla mnie jest to, ze jak pytam sie o oferte to nie musze wymieniac ze chce uchylne blotniki, dodatkowe wyjscia hydrauliki, podlokietnik i inne tego typu pierdoly, bo to wszystko juz jest jakos logicznie poukladane i skupiam sie na tym co jest wazne.

 

problemy zawsze robia przy doborze ogumienia i bardzo niechętnie chca zmieniac rozmiary, albo robia tak by kogos zniechecic ;) takze tu trzeba zwrocic uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Jeśli chodzi o serwis to mój znajomy serwisuje u nich renówke i dominatora. Wg niego mają niskie ceny i są solidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matwoj    5

witam wszystkich zainteresowanych Claasem Arionem:):lol: własnie oczekuje na realizacje zamówionego Ariona 620 CEBIS którego powinienem mieć juć w grudniu u siebie:) po przetestowaniu go bede w stanie Wam coś o nim opowiedzieć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek269    0

ja zaklepałem już 510 CIS, WOM, TUZ, ośka miękka, szerokie kapcie. Cebis fajny ale gdy bym rozlał browarka na tą elektronikę to kiepsko to widzę. a robote tą samą wykonam cisem. cena dla zainteresowanych 56tyś fajna nie? ale euro a nie złotych he he. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDragon    1

Hej ma ktoś pdf'a broszury tego ciągnika tylko po polsku, mam p niemiecku, rozumiem trochę, ale chce przeczytać po naszemu


www.up.poznan.pl/knir/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Mam obydwa prospekty po polsku:

600C i 500/600 CIS/Cebis.

500ka nie występuje w wersji C i 640 również. Nie ma możliwości Cmatic.

 

A jak ktoś chce to mam też w Word'zie specyfikacje na poszczególne modele,

co mógłbym tu wkleić.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matwoj    5

Stałem się posiadaczem ARIONA 620 CEBIS:):lol: pierwsze wrażenia bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0
ja zaklepałem już 510 CIS, WOM, TUZ, ośka miękka, szerokie kapcie. Cebis fajny ale gdy bym rozlał browarka na tą elektronikę to kiepsko to widzę. a robote tą samą wykonam cisem. cena dla zainteresowanych 56tyś fajna nie? ale euro a nie złotych he he. pozdrawiam

 

 

aa ta cena jest cena netto czy bruttoo..? i przy jakim kursie ja wynegocjowales jezeli mozesz nam zdradzic..? ii czy moze orjentujesz sie w cenie podobnego zestawu tylko ze z Cebisem...?? >P/S przez WOM i TUZ rozumiem jego umiejscowienie z przodu a jezeli tak czy mozesz wyszczegolnic ile samo to kosztuje..?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartinS    0
Byłem na pokazach claasa i pomykałem sobie arionem 640. Byłem w szoku bo nie doceniałem tych ciągników. składałem na PROW na fendta 412 ale po jazdach arionem w wersji cebis powiedziałem że claas mi wystarczy a różnica w cenie kolosalna
I co kupiłęś sobie tego Claasa? Jak sie spisuje? nie było z nim problemów, niepsuje sie? Myśle nad kupnem Ariona 520 i sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Class Arion 620C:

-6 cylindrowy turbo,intercooler

-moc znamionowa 135 km

-moc maksymalna 140km (ISO TR 14396)

-przekładnia QUADRISHIFT (16-16)

-liczba zautomatyzowanych zakresów -4

-liczba przełożeń pod obciążeniem -4

-udźwig maksymalny tylnego podnośnika 6500kg

-amortyzacja kabiny - opcja

-klima standard

Co do ceny to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

witam

 

nie ma ktoś jakichś informacji na temat Ariona 400 którego zaprezentowano na Węgrzech?

wujek google się starzeje i nic nie znalazł, u Korbanków nic nie ma

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1
Na Węgrzech zaprezentowali Ariona 400 CIS i Cebis 90, 100 i 110 koni.

Genialna maszyna, super skrzynia, znana z Ariona 500, 600 i MF'a, z nową funkcją - automatu (jak w aucie)

Ustawiasz sobie tylko przy ilu obrotach ma zmieniać półbiegi, zakresy i pedał w podłogę. Świetne w transporcie. Zakochałem sie w skrzyni, kiedy jadąc z podorywką przerzuciłem z B4 na C1, oczywiście bez sprzęgła i maszyna zmieniając zakres się prawie zatrzymała, ale nie zadusiła się i pojechałem dalej. Cholernie mocna i elastyczna skrzynia. Axos tego nie ma i dość łatwo go zadławić.

 

Jak dostanę jakieś konkrety na temat tego modelu to opiszę, na razie mogę podzielić się tylko wrażeniami :)


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

z tego co czytam Twoje wrażenie :) , to jest to świetny sprzęt, czekam na konkrety

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

z tego co się orientuje no chyba ze sie myle to ten arion 400 bedzie tylko w wersji C i CiS, orientuje się ktoś ile może kosztować arion 530 cebis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No faktycznie-ciekawy ten Cebis jest-tak właściwie to przewyższa on w każdym wzgledzie te szóstki-za podobną cenę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cena już nie jest taka fajna za 530 cebis 85 tys euro w niemczech a u nas 67 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Orientuje się ktoś może jak wyglądają ceny Ariona 400?


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam odświeżam temat. Dzis byłem u dilera Classa i jezdziłem Arionem 630 i powiem wam jestem zachwyconym tym ciągnikiem. Byłem wcześniej u dilera new holanda i rożnica jest nie z tej ziemi a cena podobna. Wykonanie kommfort jazdy itp, bajkowo. Tylko że dopiero rozpoczyna się sprzedaż i narazie nigdzie nie można zobaczyc tego w akcji. Jak ktoś miał z tym jaką kolwiek stycznosć to prosze o pisanie bo muszę coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Weź go na próbę do pola. Zwołaj kilku rolników,zapnij pług i ogień.Ja w tamtym roku orałem nim to też mi się podobał.Diler przywiózł go,zapieliśmy pług odwrotek 4 skiby, duży, dość mocna ziemia,to miał co robić.Fajna maszyna teraz muszę inne przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj