marekkk

Jaki wybrać używany ciągnik na 37ha?

Polecane posty

marekkk    0

Witam. Chcę w najbliższym czasie kupić ciągnik o mocy ok.100 KM z turem. Moje gospodarstwo specjalizuje się w hodowli bydła mlecznego. Mam ok.37ha. Miałby być to główny ciągnik w gospodarstwie. Pracowałby z prasą rolującą, sieczkarnią do kukurydzy w transporcie i innych pracach polowych oraz oczywiście w ładowaczu. Zastanawiam się nad kilkoma markami DF, JD, Fendt, NH, Case, MF, Same. Co byście mi polecili z ciągników używanych do 100 tyś zł oraz powyżej 96r????? Który byłby najlepszy??? Za wszelkie rady z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62
Olik    3
Witam! Chciałbym żeby ciągnik był 4-cylindrowy i miał już zamontowanego tura. Co powiecie na takie oferty http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B26115 czy mimo tylu motogodzin warto jest go kupić bo nieźle wygląda lub http://www.allegro.pl/item294578250_ciagni...e_2000_rok.html co o tym powiecie?

 

Ten JD już trochę przeszedł (3000 mth) ale za to ten Case(500 mth) jak nówka wygląda ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Zgadzam się, CASE wygląda super, najlepiej by było oglądnąć go na żywo... :P

 

Jednym z dodatków jest traktorzysta... :D B) :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekkk    0
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B26115 tylko że ten Case ma raczej 9655,8 mth. Gdy by miał 500 to już by stał u mnie na podwórku. Tylko tak jak pisałem wcześniej interesuje mnie ciągnik z turem do 100 tyś i max 10 letni. Kilku handlarzy u których byłem proponowali mi deutza lub john deera jako idealny ciągnik do tura, dobra widoczność, małe spalanie itd. co o nim myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj