marcino84

Kupno Claasa Jaguara serii 600

Polecane posty

marcino84    4

Witajcie

Znajomy chciałby kupić sieczkarnię do 100k plnów, Jaki z modeli serii 600 szukać? JAkie są typowe przpadłości tych maszyn na co zwracać uwagę, Docelowoma być cięte maks do 50 ha w sezonie, Czy lepiej poszukać maszyne serii 800 do 200k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2014    1

To zależy ile dokładnie chce wydać na tą sieczkarnie?? Bo jeżeli 100tys to może szukać spokojnie modelu 695SL i myślę że nawet na kemperze 4500 dostałby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcino84    4

a czym ten model różni się np od modelu 690 ? Znajomy planował się zmieścić w budżecie 100tys zł Maszyna, kemper choć nie koniecznie, moze być również 4 rzędowy ewentualnie zrobić jakiś przeglad w tej tcenie do 100tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

napewno rużni się kabiną wyposażeniem w środku kabiny 'no i z tego co się oriętuję to 695 ma trochę mocniejszy silnik ja mam mengele 5600 dużo tańsza komfort taki sam a kosiłem wczoraj koło 695 i wniczym nie byłem gorszy a nawet lepszy szczerze polecałbym mengele ale w dobrym stanie wydajność mojej to 1.2 ha na godzinę przeciętnie ja po moją byłem w niemczech naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik987    0

czym sie dokładnie róznią modele 690, 690sl, 695, 695sl, 695sl mega na co zwrócic uwage przy kupnie takiej sieczkarni który model polecacie co sie psuje itd chce zakupić głównie w celach zarobkowych ok 150h rocznie do ściecia do wydania mam ok 60-70 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj