Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441??????

207 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2009 - 23:01

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Skoda to to samo co Audi :).Skoda ma płyty podłogowe po starszych modelach VW(Octawia z golfa V). Znajdź mi odpowiednik A6 z logo Skody(nie mówiąc o RS6).
Ktoś kto twierdzi, że Zetor dorównuje MF czy Df musi być posiadaczem Zetora, inaczej nie da się tego wytłumaczyć :) .

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Dzisiaj, 01:41
  •  

#142 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:01

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Ludzie samochód to nie ciągnik czym ma się tak strasznie róznic skrzynia uciagiem?

A z płyta podłogowa to przyznaje racje bo tak jest

#143 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:05

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Na fendta mówi sie że to Mercedes wśród ciągników czy to prawda nie wiem ale co ma Audi ze Skodą do Zetora i Lambo? Przecież SDF nie ma nic wspólnego z Zetorem ?
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#144 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2009 - 23:06

to ten twój sąsiad też dostał dziwny przypadek w każdej firmie zdarza się czarna owca ja mam Proximę i kilka moich znajomych i sobie ją chwalą i z tym rewersem to głupot nie gadaj wydaje mi się że na temat tego ciągnika nic nie wiesz.
znajomy lamborghini'm z beczką pod górkę też nie mógł podjechać na każdym biegu ciągnik gasł ale czemu to nie wiem
mam pytanie kto z was kupił by ciągnik który ma elektronikę a w środku by był syf pełno piachu kurzu że ciągnik który miał białe obicie było prawie czarne bo ja nie; oto właśnie mi chodziło bo jeśli zobaczył bym że ciągnik jest czyściutki to wtedy tak ale nie jak wszystko jest zakurzone; dlatego jak jest zadbane przeczyszczane to wtedy się ufa że to pochodzi.
Mam nadzieję że teraz dobrze mnie zrozumieliście :)

w tym momencie gdzie jest podkreslone to chyba mowisz o czyms uzywanym dlamnie i tak zetor to trup a nie traktor jezdziłem starszymi wydaniami lamborghini o podobnej mocy i tym wszechmocnym zetorem i wolałbym nawet to starsze lamborghini jak nowego zetora, a co do ceny to jest tak jak z fordem i audi...
a skoda ma silniki i skrzynie z koncernu VW/Audi a płyte podłogowa z volkswagena najnowasza superb ma chyba z A6 bo wczesniejsza miała z passata, a roznica w wykonczeniu jest duza pomiedzy najnowsza skoda superb a najnowszym a6
dodam ze sam jezdze najnowsza superb

#145 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Informatyka Sport Nauka Dziewczyny ;D

Napisany 06 luty 2009 - 23:07

Skoda to to samo co Audi :).Skoda ma płyty podłogowe po starszych modelach VW(Octawia z golfa V). Znajdź mi odpowiednik A6 z logo Skody(nie mówiąc o RS6).
Ktoś kto twierdzi, że Zetor dorównuje MF czy Df musi być posiadaczem Zetora, inaczej nie da się tego wytłumaczyć :) .

a ktoś kto twierdzi że MF jest najlepszy to też musi być jego posiadaczem
a czemu nie dorównuje bo w Zetorze nie ma szklanego dachu :)

w tym momencie gdzie jest podkreslone to chyba mowisz o czyms uzywanym dlamnie i tak zetor to trup a nie traktor jezdziłem starszymi wydaniami lamborghini o podobnej mocy i tym wszechmocnym zetorem i wolałbym nawet to starsze lamborghini jak nowego zetora, a co do ceny to jest tak jak z fordem i audi...

a mi nawet lać na tego lamborghinego nie chciało by się
i tylko tak piszesz bo chcesz nam dogryźć
Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

#146 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:10

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Płyta jest inna z golfa 5 i z bory ale samochody te same wiem bo mam i chyba lepiej wiem, a o MF nie mówie że Zetor jes taki jak on bo wiadomo co MF to MF ale dojcz i reszta są gorsi i nawet Mfowi do podłogi w kabinie nie dosięgają .

#147 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:11

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? @DPro1993
W tym momencie smieszny jestes powiec czym Zetor dorównuje MF-owi skrzynia silnikiem hydraulika a moze komfortem co? Wypowiedz sie jesli wiesz?

A temat jest o Zetor kontra Lamborghini.

#148 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 06 luty 2009 - 23:14

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? sami widzicie może i zetora ktoś wykupi tak jak skode jej to na dobre wyszło, a narazie sam coś tam lepi ktoś tam pisał że firmy kóre sie łaczą to podupadają,bzdura te firmy to dopiero mają kapitał po takich fuzjach na badania .a po audi jeszcze jest wolkswagen

#149 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 06 luty 2009 - 23:15

Skoda to to samo co Audi :).Skoda ma płyty podłogowe po starszych modelach VW(Octawia z golfa V). Znajdź mi odpowiednik A6 z logo Skody(nie mówiąc o RS6).

Patrz, ja byłem posiadaczem MFa i uważałem że to złom i nadal tak uważam, a Zetora nawet jak nie miałem to sądząc po opiniach użytkowników wiedziałem że to dobry ciągnik i tak jest.
A wracając do tego co ktoś tu wcześniej napisał że polski rolnik starej daty niekupi ciągnika z elektroniką bo uważa że są do d*py to tak do końca tak nie jest bo u nas ja z bratem jesteśmy przeciwko temu, a tatuś jak najbardziej i decyzja o kupnie MFa była jego, bo ja z bratem chcieliśmy Ursusa bądź Zetora.
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#150 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? 'pablo21' sory bardzo ale Zetor ma lepszy podnośnik i hydraulkie od Maseja taka jest prawda. D reszty może dużo tracić ale w tym jest lepszy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

@DPro1993
W tym momencie smieszny jestes powiec czym Zetor dorównuje MF-owi skrzynia silnikiem hydraulika a moze komfortem co? Wypowiedz sie jesli wiesz?

A temat jest o Zetor kontra Lamborghini.

Silnik Zetor Proxima maxymalna moc silnika wynosi 74.7
Silnik MF 5435 Dyna - 4 maxymalna moc silnika wynosi 72.8
Zetor Nr 1 w Polsce!

#152 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:18

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Podajcie fakty w czym Zetor ma lepsza hydraulike i podnisnik a nie tak rzucacie hasłami.
Moc silników sie nie wlicza :)

Tu sa dane i porównajcie to z Proxima http://www.korbanek....chniczne__.html

Oraz jak ktos wie to niech poda dane Lambo to porówany dokładnie bo o nie w temacie chodzi

#153 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2009 - 23:19

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? napewno df nie jest gorszy od zetora zreszta jest na 100% lepszy i wykonany a ja niechce wam dogryzc tylko @Dpro1993 i @bodzio(costam) wy opieracie swoje wypowiedzi głownie na wypowiedziach swoich ojców czy tam kogos z rodziny pewnie nieraz u was w rodzinie słychac teksty typu; "nasz zetor jest najlepszy" itp a to tylko dlatego ze niemieliscie lepszych ciagników sam niemam jakiegos za***iste** ale kilka razy byłem za granica i wiem czym wozi sie "zachód" w pole i niemamy sie co oszukiwac zetorowi brak jeszcze jakies 4-5 lat aby mogł konkurowac z zachodem narazie jest to ciagnik tylko popularny dlatego ze jest w miare tani ale gdy stanie sie coraz doskonalszy jego cena wzrosnie do tego stopnia ze bedzie kosztował tyle samo co zachodniak...

#154 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:22

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Ale za to Mf ma większy moment obrotowy i biegi pod obciąrzeniem więc nie wiem czy te 1,9km zrobi różnicę.

#155 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:22

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Miałem 3075 i 9540 Zetora Zetor bez problemu podnosił pługi i kiprował przyczepy a mf nie mógł. Apozatym w Rolniczym Przeglądzie Technicznym było poruwnanie mf zetora nh i same i tam zetor wygrał z hydrauliką i podnośnikiem a w teście był 2 za Msejem nh 3 a same 4. A pozatym Skoda Seat, Audi, wolcwagen to to samo.

#156 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2009 - 23:26

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? lamborghini tez wlicza sie do grupy VW/AUDI :) a skoda ma tylko płyte i mechanike od VW/Audi a wracajac do tematu poruwnujcie nowe ciagniki a nie starego z nowym zetorem (czy tez nowszym) i to nie jest temat o mf wiec kłucimy sie dalej pomiedzy lamborghini i zetorem

#157 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:26

napewno df nie jest gorszy od zetora zreszta jest na 100% lepszy i wykonany a ja niechce wam dogryzc tylko @Dpro1993 i @bodzio(costam) wy opieracie swoje wypowiedzi głownie na wypowiedziach swoich ojców czy tam kogos z rodziny pewnie nieraz u was w rodzinie słychac teksty typu; "nasz zetor jest najlepszy" itp a to tylko dlatego ze niemieliscie lepszych ciagników sam niemam jakiegos za***iste** ale kilka razy byłem za granica i wiem czym wozi sie "zachód" w pole i niemamy sie co oszukiwac zetorowi brak jeszcze jakies 4-5 lat aby mogł konkurowac z zachodem narazie jest to ciagnik tylko popularny dlatego ze jest w miare tani ale gdy stanie sie coraz doskonalszy jego cena wzrosnie do tego stopnia ze bedzie kosztował tyle samo co zachodniak...

Ja nie opieram sie na takich wypowiedziach sam stwierdzam fakt i jesli tak mówisz to tylko sam po sobie bo skąd byś wiedział jak u nas by mówili i nie akceptuje plotek
Zetor Nr 1 w Polsce!

#158 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:32

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Co wy wiecie o Skodzie i o Audi. A pozatym chłopaki skończmy to głupio i niepotrzebno kłutnie każdy lubi to co chce i co mu sie podoba i taka jest prawda i niech to zostawi do siebie!!

#159 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:33

Miałem 3075 i 9540 Zetora Zetor bez problemu podnosił pługi i kiprował przyczepy a mf nie mógł. Apozatym w Rolniczym Przeglądzie Technicznym było poruwnanie mf zetora nh i same i tam zetor wygrał z hydrauliką i podnośnikiem a w teście był 2 za Msejem nh 3 a same 4. A pozatym Skoda Seat, Audi, wolcwagen to to samo.

No nie to że MF nie dal rade to wina pompy. Ja mam case z 86r. i jest lepszy konfort niż w innych "polskich" markach z tego wieku. Mam z casem problem (ale to wina pompy) ale na zurzytej pompie podnosi takie ciężary że polski to nie ma polotów. Jak był na wymianie wtryskiwaczy u mechanika to był tam zetor jakiś 120km. Mechanik jak usłyszał że case podnosi agregat uprawowo-siewny na rozłożonym hydropaku z zasypanym siwnikiem (na wolnych obrotak) to mówił że zetor 80km nie poradził by sobie dopiero ten 120km. A co do MF chciałem takiego 3060 ale ojciec inaczej zadecydował (stach przed elektroniką)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 06 luty 2009 - 23:36

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Ta rozmowa traci sens teraz bedzie kłutnia czy Skoda ma Płytę podlogową audi a czy to warzne? Temat jest lambo czy Zetor więc po co mieszać w to inne marki skupmy się na tych 2 . Każdy chwali swój sprzęt tak było jest i będzie co do Zetora jego dużą zaletą jest Cena i komfort w kabinie Zetor prężnie się rozwija ale na dogonienie grupy Agco nie ma prawie szana poniewarz ta grupa ma obsadzone ciągniki we wszystkich grupach od malutkich po te ogromne 600 konne dużo ludzi kupuje Zetor po długoletniej pracy starszymi modelami tak samo jest z mf oraz z innymi markami

Dodaj odpowiedź