wlodiw

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441??????

Polecane posty

DPro1993    0
@DPro1993

W tym momencie smieszny jestes powiec czym Zetor dorównuje MF-owi skrzynia silnikiem hydraulika a moze komfortem co? Wypowiedz sie jesli wiesz?

 

A temat jest o Zetor kontra Lamborghini.

Silnik Zetor Proxima maxymalna moc silnika wynosi 74.7

Silnik MF 5435 Dyna - 4 maxymalna moc silnika wynosi 72.8


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

napewno df nie jest gorszy od zetora zreszta jest na 100% lepszy i wykonany a ja niechce wam dogryzc tylko @Dpro1993 i @bodzio(costam) wy opieracie swoje wypowiedzi głownie na wypowiedziach swoich ojców czy tam kogos z rodziny pewnie nieraz u was w rodzinie słychac teksty typu; "nasz zetor jest najlepszy" itp a to tylko dlatego ze niemieliscie lepszych ciagników sam niemam jakiegos za***iste** ale kilka razy byłem za granica i wiem czym wozi sie "zachód" w pole i niemamy sie co oszukiwac zetorowi brak jeszcze jakies 4-5 lat aby mogł konkurowac z zachodem narazie jest to ciagnik tylko popularny dlatego ze jest w miare tani ale gdy stanie sie coraz doskonalszy jego cena wzrosnie do tego stopnia ze bedzie kosztował tyle samo co zachodniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ale za to Mf ma większy moment obrotowy i biegi pod obciąrzeniem więc nie wiem czy te 1,9km zrobi różnicę.


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3075 i 9540 Zetora Zetor bez problemu podnosił pługi i kiprował przyczepy a mf nie mógł. Apozatym w Rolniczym Przeglądzie Technicznym było poruwnanie mf zetora nh i same i tam zetor wygrał z hydrauliką i podnośnikiem a w teście był 2 za Msejem nh 3 a same 4. A pozatym Skoda Seat, Audi, wolcwagen to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

lamborghini tez wlicza sie do grupy VW/AUDI :) a skoda ma tylko płyte i mechanike od VW/Audi a wracajac do tematu poruwnujcie nowe ciagniki a nie starego z nowym zetorem (czy tez nowszym) i to nie jest temat o mf wiec kłucimy sie dalej pomiedzy lamborghini i zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
napewno df nie jest gorszy od zetora zreszta jest na 100% lepszy i wykonany a ja niechce wam dogryzc tylko @Dpro1993 i @bodzio(costam) wy opieracie swoje wypowiedzi głownie na wypowiedziach swoich ojców czy tam kogos z rodziny pewnie nieraz u was w rodzinie słychac teksty typu; "nasz zetor jest najlepszy" itp a to tylko dlatego ze niemieliscie lepszych ciagników sam niemam jakiegos za***iste** ale kilka razy byłem za granica i wiem czym wozi sie "zachód" w pole i niemamy sie co oszukiwac zetorowi brak jeszcze jakies 4-5 lat aby mogł konkurowac z zachodem narazie jest to ciagnik tylko popularny dlatego ze jest w miare tani ale gdy stanie sie coraz doskonalszy jego cena wzrosnie do tego stopnia ze bedzie kosztował tyle samo co zachodniak...

Ja nie opieram sie na takich wypowiedziach sam stwierdzam fakt i jesli tak mówisz to tylko sam po sobie bo skąd byś wiedział jak u nas by mówili i nie akceptuje plotek


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy wiecie o Skodzie i o Audi. A pozatym chłopaki skończmy to głupio i niepotrzebno kłutnie każdy lubi to co chce i co mu sie podoba i taka jest prawda i niech to zostawi do siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71
Miałem 3075 i 9540 Zetora Zetor bez problemu podnosił pługi i kiprował przyczepy a mf nie mógł. Apozatym w Rolniczym Przeglądzie Technicznym było poruwnanie mf zetora nh i same i tam zetor wygrał z hydrauliką i podnośnikiem a w teście był 2 za Msejem nh 3 a same 4. A pozatym Skoda Seat, Audi, wolcwagen to to samo.

No nie to że MF nie dal rade to wina pompy. Ja mam case z 86r. i jest lepszy konfort niż w innych "polskich" markach z tego wieku. Mam z casem problem (ale to wina pompy) ale na zurzytej pompie podnosi takie ciężary że polski to nie ma polotów. Jak był na wymianie wtryskiwaczy u mechanika to był tam zetor jakiś 120km. Mechanik jak usłyszał że case podnosi agregat uprawowo-siewny na rozłożonym hydropaku z zasypanym siwnikiem (na wolnych obrotak) to mówił że zetor 80km nie poradził by sobie dopiero ten 120km. A co do MF chciałem takiego 3060 ale ojciec inaczej zadecydował (stach przed elektroniką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ta rozmowa traci sens teraz bedzie kłutnia czy Skoda ma Płytę podlogową audi a czy to warzne? Temat jest lambo czy Zetor więc po co mieszać w to inne marki skupmy się na tych 2 . Każdy chwali swój sprzęt tak było jest i będzie co do Zetora jego dużą zaletą jest Cena i komfort w kabinie Zetor prężnie się rozwija ale na dogonienie grupy Agco nie ma prawie szana poniewarz ta grupa ma obsadzone ciągniki we wszystkich grupach od malutkich po te ogromne 600 konne dużo ludzi kupuje Zetor po długoletniej pracy starszymi modelami tak samo jest z mf oraz z innymi markami


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1
Patrz, ja byłem posiadaczem MFa i uważałem że to złom i nadal tak uważam, a Zetora nawet jak nie miałem to sądząc po opiniach użytkowników wiedziałem że to dobry ciągnik i tak jest.

 

 

@bodzio1108 mówisz tak o MF ale jak byś porównał nie starego MF z nowym Zetorem tylko nowego MF z nowym Zetorem to myśle że byś zmienił zdanie ;)Te nowe MF to już chyba nie są takie złomy co???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
napewno df nie jest gorszy od zetora zreszta jest na 100% lepszy i wykonany a ja niechce wam dogryzc tylko @Dpro1993 i @bodzio(costam) wy opieracie swoje wypowiedzi głownie na wypowiedziach swoich ojców czy tam kogos z rodziny pewnie nieraz u was w rodzinie słychac teksty typu; "nasz zetor jest najlepszy" itp a to tylko dlatego ze niemieliscie lepszych ciagników sam niemam jakiegos za***iste** ale kilka razy byłem za granica i wiem czym wozi sie "zachód" w pole i niemamy sie co oszukiwac zetorowi brak jeszcze jakies 4-5 lat aby mogł konkurowac z zachodem narazie jest to ciagnik tylko popularny dlatego ze jest w miare tani ale gdy stanie sie coraz doskonalszy jego cena wzrosnie do tego stopnia ze bedzie kosztował tyle samo co zachodniak...

Ja niemusze słuchać wypowiedź ojca czy kogoś z rodziny bo tak naprawde to ja najwięcej robie u nas Zetorem. I nikt napewno nie mówi że "nasz Zetor jest najlepszy" jeżeli to tylko to że nieżałujemy że go kupiliśmy bo jest dobry jak za swoją kase.

Dziwne jest to co mówicie: bo raz twierdzicie że MF lepszy od Zetora, a teraz twierdzisz że nie bo napisałeś że"...to tylko dlatego że niemieliście lepszych ciągników..." a jednak ja miałem Mfa :)

A to czym się wozi "zachód" to też wiem bo też byłem za granicą pare razy...

ps. @tomasek mam nadzieje że to wszystko to niejest następna kłótnia? po której znowu bedziesz mnie straszył i dasz mi w galerii przy zdjęciach po jednej gwiazdce? Nie oto tutaj chodzi, ja to uważam tylko jako wymiane zdań i nic więcej :) Napewno niechce się kłócić.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja wiem duzo bo je uzytkuje audi a6 i superb a octawia i a4 maja podobna wielkosc ale sa na innych podłogach robione niewiem jakie masz wyposarzenie ale plastiki ausi a skody sie roznia i to bardzo, a wracajac do tematu to ja nie plotkuje tylko wiem jak wygladaw domu sytuacja po zakupieniu nowego ciagnika zreszta co ja wam bede mówił jak dlamnie jedyny udany zetor to 9540 a reszta to trupy, lamborghini sa fajne zwrotne zreszta na af sa uzytkownicy takich ciagników jak r3 evo i najlepiej ich spytac sie o zdanie co i jak z tym ciagnikiem...

a bodzio porównuj nowego mf z nowym zetorem to ze kupiłes grata to nie znaczy ze wszytskie sa takie

a co do gwaizdek to wy albo wtedy ten twoj kolezka mi pierwszy poobnizał ja sie tylko odegrałe

a co do policji to i tak w spodnie pewnie nasr*** bo inaczej nieda sie tego nazwac co mi na PW pisałes zreszta przyznałes sie ze kłamałes z tym ze cie złapali wiec i teraz pewnie kłamiesz zeby pokazac coto znaczy zetor

i sie z toba nie kłuce ja wymieniam swoje poglady z innymi uzytkownikami ktozy sa zafascynowani zetorami a nie potarfia podac konkretów!! a teraz koniec z OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
@bodzio1108 mówisz tak o MF ale jak byś porównał nie starego MF z nowym Zetorem tylko nowego MF z nowym Zetorem to myśle że byś zmienił zdanie ;)Te nowe MF to już chyba nie są takie złomy co???:)

Chyba jednak w pewnym stopniu można porównać bo niektórzy tutaj twierdzą że Zetor wyposażeniem dopiero teraz te nowe mogą dorównać MFowi z lat 90tych....


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Z mojej strony to koniec :)

Sorki wszystkim których może w jakimś stopniu uraziłem, czy coś :) Nie chciałem sie kłócić...

Wracając do tematu to jeszcze raz polecam Zetora.

Pozdrawiam wszystkich którzy potrafią mieć swoje zdanie i się tego przed kimś nie boją powiedzieć :)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dajcie sobie siana bo nigdy nie dojdziecie do kompromisu i MF jest dobry i Zetro jest dobry i Fent i cała reszta i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ojejku w tym temacie nigdy nie dojdziemy do porozumienia . Do kolegi bodzio 1108 zastanów się co piszesz czy Zetory z lat np 86 mniały w standardzie ehr i choć jeden bieg pod obciąrzeniem? bo zdaje mi się że nie


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

kamil w About me w twoim profilu uzyłeś odpowiedniego słowa-fanatyk...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ale czy ja gdziekolwiek tak napisałem? do @nasil90

 

Niewiem o co Ci chodzi, przecierz wyraźnie napisałem w pewnym stopniu że tak jak to Wy twierdzicie to nowego Zetora pod względem wyposażenia można porównać do MFa z lat 90tych. Trudno zrozumieć???

 

Weź tu bądź uprzejmy, daj spokój, przeproś wszystkich a tu nadal swoje dają... :angry:


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
Kolego ja w Forterze mam klime 2 prędkości wałka kierownice regulowano w 3 płaszczyznach grammere i inne bajerki czyli zetora można wyposarzyć a pozatym Zetor jest na Euro3 silniku a lamborghini na Euro2 i kicha z nich.

 

No własnie 2 prędkosci wałka to ja mam w 912 z 1990 roku, teraz min to 3 prędkości.

 

Fendta czy MF porównywać do Zetora? Ludzie litości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No-tyle że miałeś 540 i 1000 obr/min-ciekawe do czego tych 1000 używałeś ?-540 i 540 E to o niebo lepsze rozwiązanie w ciągnikach do 100KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Np. do beczki do gnojowicy i sieczkarni? Dzisiaj też używam w JD do tego samego. Ciągnik pracuje na 850 obr/min a beka ciągnie aż się dymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No i tylko do tego-innymi słowy bez 1000 obr przeżyłbyś (bo do rozlewania to już raczej nie) ale bez 540 E życie stałoby się trudniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj