Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441??????

207 odpowiedzi na ten temat

#101 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 06 luty 2009 - 21:35

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Powiedziec Ci szczera prawde ale niech nikt sie nie obraza na mnie.

Cenami rzadzi rynek wiece:

Duzo Ursusów i Zetorów jest drogie za drogie jak na swój wiek i wyposarzenie rozwiazania technicze.
Ale w Polsce panuje przekonanie szczególnie u starszych rolników ze Zachodnie to złe i drogie czesci (Ty sam takie masz poglady) czyli zachodnie do d*py jednym słowem.
A jesli młodzi rolnicy kupuja ciągnik to czesto jest to nowy ciagnik a ze na JD poprostu ich nie stac to kupuja czesto Zetory albo NH td80d itp. Jakby JD 5720 kosztował tyle co Proxa to Zetorów mało by w Polsce jeżdziło

Wiec zachodnie nie moga byc strasznie drogie bo nie ma nimi takiego zainteresowania jak Ursusami.

Polska niestety to kraj stereotypów... moze kiedys sie to zmieni :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Dzisiaj, 17:02
  •  

#102 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Informatyka Sport Nauka Dziewczyny ;D

Napisany 06 luty 2009 - 21:35

no wiec ja osobiscie wybrałbym lamborghini czy jak to sie tam pisze sąsiad ma zetora 8441 proxime 110MTG rozpadł sie przódek a teraz biegi zaczynaja nie wchodzic silnik ciezko mu odpala (nawet dzisaj widziałem jak go zapalał to jak na nowy ciagnik to bardzo lipnie za 3, 4 razerm dopiero odpala) i tak ogólnie ciagnik o pupe potłuc a i jeszcze na drodze skacze jak opetany jak narazie jedeny zetor który mi przypadł do gustu to 9540 a co do lamborghini to zwinne ładniejsza stylistyka kabina tez fajniejsza a i jak sie nie myle to ma rewers czego zetor nie posiada a jesli myslisz tak jak kolega Dpro1993 ze jak ciagnik ma duzo elektroniki to bardzo tani pozniej bedzie to poczekaj jeszcze te 15lat i pewnie obecne najnowsze modele Fendt, JD MF CASE beda za darmo oddawac :)

to ten twój sąsiad też dostał dziwny przypadek w każdej firmie zdarza się czarna owca ja mam Proximę i kilka moich znajomych i sobie ją chwalą i z tym rewersem to głupot nie gadaj wydaje mi się że na temat tego ciągnika nic nie wiesz.
znajomy lamborghini'm z beczką pod górkę też nie mógł podjechać na każdym biegu ciągnik gasł ale czemu to nie wiem
mam pytanie kto z was kupił by ciągnik który ma elektronikę a w środku by był syf pełno piachu kurzu że ciągnik który miał białe obicie było prawie czarne bo ja nie; oto właśnie mi chodziło bo jeśli zobaczył bym że ciągnik jest czyściutki to wtedy tak ale nie jak wszystko jest zakurzone; dlatego jak jest zadbane przeczyszczane to wtedy się ufa że to pochodzi.
Mam nadzieję że teraz dobrze mnie zrozumieliście :)
Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

#103 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 06 luty 2009 - 21:46

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? ty tego już nie zrozumiesz,tego mf to ktoś jeszcze kupi a zetora wątpie huta,rozmawiamy o zetorze i lamboghini a ty jeszcze o ursusie ,mf, mi się wydaje że ty lepszym ciągnikiem jak zetor to nie jeżdźiłeś,może spedzasz w tym zetorku godzine może dwie dziennie,

#104 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2009 - 21:49

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? po pierwsze polski rolnik jest zacofany bo dlaniego zetor i ursus to potega ewentualnie mtz
po drugie u sasiada w zetorze siedziałem i jezdziłem kilka razy i tam niema rewersu!

#105 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 06 luty 2009 - 21:56

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? w pewnym sensie to może masz racje że lepszym ciągnikiem jak mój Zetor to nie jeździłem, może lepiej powiedzieć że nie robiłem w polu bo jeździłem różnymi, wieloma ciągnikami, a więc masz racje że lepszym nie robiłem bo MFa 3065 którego miałem nie uważam za lepszy ciągnik, uważam go za złom którym jest (bez urazy i bez kłótni). Robiłem przez jakieś 4 dni od rana do póżnej nocy Case'm Mx110.
Z tym że nikt zetora nie kupi to się mylisz bo u nas w okolicy bardzo dużo przybywa Zetorow tak i nowych i używanych. MFa nowego jeszcze u nas nigdzie nie widziałem, a używane były trzy, wszystkie sie rozleciały i tylko jeden został.
W Zetorku jak jest praca w polu bądź w gospodarstwie to czasem sędzam cały dzień, a nawet niekiedy do późnej nocy.

ps. sorry za OT, że o tych MFach i Ursusach ale kolega @DPro1993 zaczoł i musiałem go bronić i dać przykład.
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#106 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 06 luty 2009 - 21:59

ty tego już nie zrozumiesz,tego mf to ktoś jeszcze kupi a zetora wątpie huta,rozmawiamy o zetorze i lamboghini a ty jeszcze o ursusie ,mf, mi się wydaje że ty lepszym ciągnikiem jak zetor to nie jeżdźiłeś,może spedzasz w tym zetorku godzine może dwie dziennie,

jak do teraz kupowali Zetora to i będą; jeździłem dużo Case JXU New Holland TDD nie tylko Zetorem przed zakupem oglądałem też DF Agrofarm już miałem go kupować był to właśnie ten DF miał klime i inne bajerki i jeszcze agregat uprawowo - siewny wynosiło mnie to 210tyś DF był z turem a Zetor z turem klimatyzacja rewersem i z 3 innymi maszynami wyniósł mnie niecałe 180 tyś więc co co bardziej mi się opłacało a te ciągniki czym się różnią każdy ma coś lepszego a do tego zaoszczędziłem ok 30 tyś więc mi nie piszcie że ja mam zachodnie maszyny w du.... bo jak by tak było nawet nie interesował bym się tym DF'm oglądałem też Landinieo ale zanim mi odpowiedzieli było już pozamiatane
dzięki bodzio1108
Zetor Nr 1 w Polsce!

#107 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:07

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? już ja osbie wyobrażam jak tego operatora co sie wytoczy z zetora i tego co wyjdzie z lambo sam nie raz muszę jeżdzic ursusem, u mojego kolegi który ma sporo ziemi i najmuje kierowc€w to za kare idzie sie jeżdźić zetorem. a bronić to przed kim,czym? ty go broń przed zetorem

#108 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:11

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? lepiej żeby się wytoczył niż go przygniótł rozkraczony DF

Ostrzeżenie za cytowanie poprzedniego postu i pisanie takich tematów jak powyzszy

Edytowany przez robertbara, 07 luty 2009 - 13:29.

Zetor Nr 1 w Polsce!

#109 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 06 luty 2009 - 22:12

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Ja nikogo nie bede bronił przed Zetorem, a już napewno nie na korzyść Lamborghini :)
Ja na komfort u siebie nie narzekam, bynajmniej nie jest to co np.JD, ale za swoją cene to i tak jest bardzo dobrze. Klimatyzacja, radio, na zime nagrzewnica, poziom hałasu jest niski, wątpie żeby był większy niż w tym lambo, dobra widoczność, fotel Grammer... mi nic więcej nie potrzeba. Moge w nim przepracować wiele godzin bez przerwy i nieczuje zmęczenia....
aha! i ja w swoim rewers i półbiegi też mam (bo w plusach są w standardzie) i mam zmieniony rozstaw kół na szerszy i powkręcane ograniczniki skrętu, jest zwrotny także do tura też jest ok.

A tak na temat to tak jak już mówiłem polecam Zetora bo to dobry i solidny ciągnik. Ale lepiej byłoby sie zastanowić nad Proximą plus bo ma o wiele lepsze wyposażenie w standardzie, a chyba jakoś bardzo dużo więcej nie kosztuje.
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#110 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:15

w pewnym sensie to może masz racje że lepszym ciągnikiem jak mój Zetor to nie jeździłem, może lepiej powiedzieć że nie robiłem w polu bo jeździłem różnymi, wieloma ciągnikami, a więc masz racje że lepszym nie robiłem bo MFa 3065 którego miałem nie uważam za lepszy ciągnik, uważam go za złom którym jest (bez urazy i bez kłótni). Robiłem przez jakieś 4 dni od rana do póżnej nocy Case'm Mx110.
Z tym że nikt zetora nie kupi to się mylisz bo u nas w okolicy bardzo dużo przybywa Zetorow tak i nowych i używanych. MFa nowego jeszcze u nas nigdzie nie widziałem, a używane były trzy, wszystkie sie rozleciały i tylko jeden został.
W Zetorku jak jest praca w polu bądź w gospodarstwie to czasem sędzam cały dzień, a nawet niekiedy do późnej nocy.

ps. sorry za OT, że o tych MFach i Ursusach ale kolega @DPro1993 zaczoł i musiałem go bronić i dać przykład.

Skonczmy juz to OT
A tobie Bodzio powtarzam którys raz jak mozesz powównywac nowy ciągnik do uzywanego i jaki prawem mówisz ze MF to złom jest niech twoja Proxa by zrobila tyle co tamten MF i wtedy bys oceniał a nie nowy do starego <zal>
A MF nie kupuja nowych bo ludzi na nie nie sr** poprostu i tyle a uzywanych sie boja ale to powiedziałem wczesniej.
Jakbys miał ponad 200 tys i miał wydac na ciągnik to moze tez bys kupił Zetora bo ja napewno nie...

A co do tematu to jak chcesz robic wszystko i duzo lekkiech prac to raczej polecam Lambo bo w lekkiej spali sporo mniej a te 1-2l nie drodze nie leza.
Watpie ze Lambo zrobi duzo mnie od Proximy to dla kolegi @DPro1993.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:19

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? szkoda klikania podejrzewam że wy nawet tych zetorów nie macie tylko wasi rodzice,rozumiem was ,to jest jak z klubami piłkarskimi kibola nikt nie przekonał zwsze bedzie twierdił że jego klub najlepszy chociaż gra w 3 lidze tak jak zetor pozdrawiam

#112 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:20

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Według mnie to MF jest bardzo dobra firmą Zetor już zaczyna też doganiać te lepsze firmy i z nikim się nie łączy a co z Deutzem Same i Lamborghini wyczytałem że te firmy zaczeły podupadać i tego się połączyły a Zetor i MF nie łączą się z nikim bo są poprostu dobre i taka jest prawda!

#113 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:23

szkoda klikania podejrzewam że wy nawet tych zetorów nie macie tylko wasi rodzice,rozumiem was ,to jest jak z klubami piłkarskimi kibola nikt nie przekonał zwsze bedzie twierdił że jego klub najlepszy chociaż gra w 3 lidze tak jak zetor pozdrawiam

Lepiej w 3 niż poza ligą tak jak w przypadku DF
a to ty twierdzisz że DF najlepszy ja napisalem mogłem mieć DF'a ale pisalem czemu go nie kupilem wiec nie pisze ze Zetor jest najlepszy tak jak ty o tym swoim czymś
Nic nie mam do posiadaczy DF'a itp. aby do niego
Zetor Nr 1 w Polsce!

#114 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:24

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Zamiast się kłucić to może któryś z sznownych panów sięgnoł by do gazet interneru czy innego źródła i porównał by spalanie a nie rzuca bez podsawnie jakieś puste bez sensowne teksty że lambo to gów.. zdobywnie nowej wiedzy nie boli nie mósicie się tego bać. Naj pierw sprawdź potem pisz.
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#115 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:25

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? http://pl.wikipedia.org/wiki/Zetor milego czytania

#116 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:25

Według mnie to MF jest bardzo dobra firmą Zetor już zaczyna też doganiać te lepsze firmy i z nikim się nie łączy a co z Deutzem Same i Lamborghini wyczytałem że te firmy zaczeły podupadać i tego się połączyły a Zetor i MF nie łączą się z nikim bo są poprostu dobre i taka jest prawda!

MF należy do AGCO, a w SDF to Same przeją deutz fahr bo ten drugi troszkę gorzej przędł

#117 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2009 - 22:26

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Zetor dogania zachodnie marki :), nawet nowa Proxima Power nie ma startu do MF z Dyna 4. MF należy jednak do grupy AGCO, stąd też ich potężne zaplecze technologiczne, o jakim Zetor może jak na razie pomarzyć.

#118 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:27

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Wiadomo DF to DF jest orginalny i może jest i dobry ale Same i Lamborghini może są takie same ale to już nie to samo co DF. Ja tam też nic nie mam do DFa bo miałem 1 rok temu agroplusa 2 letniego był dobry ale czegoś mu brakowało.

#119 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:29

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? teraz wszystkie nowe serie koncernu SDF są "IDENTYCZNE"
Co do Zetora , to uważam że sa to dobre ciągniki w kategorii BUDŻET i w tej kategorii należy je oceniać. Niestety dość daleko im do marek zachodnich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 luty 2009 - 22:32

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? 'b0gdan' nie to że mam coś do fergusona bo to według mnie super traktory pod każdym względem ale zobaczysz że za 2 lata Zetor dogoni czołówke i mi uwież na słowo.

Dodaj odpowiedź