Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441??????

207 odpowiedzi na ten temat

#81 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 05 luty 2009 - 23:19

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Z tym wychwalaniem Zetora to bez przesady. Nie jest zły ale najlepszy tez nie jest.

Nie mówie ze Proxima pali duzo ale jednak w lekkiej pracy spali więcej od Lamborghini i nie mówcie ze nie bo jak na 5l/h Proxo zejdziecie to jest dobrze a Lambo pali mniej :)
W cięzkiej pracy spala napewno podobnie.
Wyciszenie lepsze ma chyba tez Lambo tylko ze ma mniejsza kabine i chyba jest lzejsze.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Dzisiaj, 03:45
  •  

#82 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 05 luty 2009 - 23:25

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Ja i tak jestem za ZETOREM może nie jest najlepszy ale do ciężkich prac jest odpowiedni. A tak wogóle to każdy ciągnik ma swoje wady i zalety.

#83 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 05 luty 2009 - 23:32

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Któregoś razu stałem sobie na placu w POMie i oglądałem stojące obok siebie wlaśnie Proximę 8441 i lambo r3 evo. I Powiem, ech to Lambo było jak .... Laborghini murcielago, przy skodzie octavii ( nie uwlaczajac tej marce, bo to dobry wóz)..... , tego się nie da ukryć pod każdym względem, ale tak jak pisałem, każdy ma jakąś kasę do wydania i upodobania co do marki.

#84 Share beorn

beorn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 06 luty 2009 - 07:03

Z tym wychwalaniem Zetora to bez przesady. Nie jest zły ale najlepszy tez nie jest.

Nie mówie ze Proxima pali duzo ale jednak w lekkiej pracy spali więcej od Lamborghini i nie mówcie ze nie bo jak na 5l/h Proxo zejdziecie to jest dobrze a Lambo pali mniej :)
W cięzkiej pracy spala napewno podobnie.
Wyciszenie lepsze ma chyba tez Lambo tylko ze ma mniejsza kabine i chyba jest lzejsze.

z tym wyciszeniem to nie bylbym taki pewien. kiedys jak jeszcze szukalem traktorka to jedzilem i tym i tym przesiadajac sie z jednego od razu do drugiego i nie wiem czy w zetorze nie jest odrobine ciszej...

#85 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 06 luty 2009 - 08:13

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? A ja nie jestem ani za Zetorem ani za Lambo ja jestem za New Hollandem:P
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#86 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 06 luty 2009 - 10:24

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? @kobra89 to po cholere piszesz ten post???

ja bym był za lamborghini. super traktor. nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie jest tańszy SAME a to to samo co r3.
ja chcesz zarobic troche kasy i miec ładne światełka to weż same. jak lepsza maske i zaszopanować przed kuplami to lamborghini jest odpowiednie

#87 Share Kamil9540i10641

Kamil9540i10641

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 luty 2009 - 10:40

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? No akurat to ja nie wiem ale sąsiad ma R4 105 i jak chciał pożyczyć ode mnie 4 obrotowe to ledwie ich podniósł bo mu podnośnik skakał nie wiem czego a jak pojechał w pole to szkoda było patrzeć. Ja tym pługiem 9540 robie 2 szosowo albo 1 szosowo na przyśpieszaczu i idzie sobie lekko a ma 92 konie a i jeszcze ile starszy jest.
A jeśli chodzi o szpanowanie przed kolegami to lepiej kupić JOHN DEERA.

#88 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Informatyka Sport Nauka Dziewczyny ;D

Napisany 06 luty 2009 - 14:50

ja nie znam danych obu ciągników,widze na placu u dilera co sie dźieje,ma zetory i lamborghini,co sie sprzedaje oczywiscie włoska technologia a po zetorach ptaki sr**ąbo stoją, ja myślę ze czas kiedy była moda na zetora to już minął,to jest ciągnik dla majsterkowiczów.Lamborghini to lepszy wybór od odgrzewanego kotleta jak gdieś kolega pisał,ja osobiście wybrał bym sreberko bo jest na czasie.

Moda na Zetora minęła może i tak ale w 5 % Polski chyba, w moich okolicach jest dużo Zetorów są chwalone i b. mało awaryjne, mojemu kumplowi w Proximie niedługo stuknie 800Mtg. i jedyną awarią był akumulator :)
Wg mnie to są bardzo dobre ciągniki. Polecam innym :)
W końcu Zetor nr 1 w Polsce :)
Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

#89 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 06 luty 2009 - 15:04

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? ale co to jest 800mtg my mamy w mtz'cie ponad 2000mthg i jedynie blokada siadla i opony wymienialismy a podobno taka roznica klas moim zdaniem 800mtg to jest nic o awaryjnosci ciagnika mozna powiedziec po 5000mtg a nie po 500 no chyba ze neizle dostaje w d**e:)

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#90 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 06 luty 2009 - 15:12

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? No dobra 800Mtg. dużo nie jest ale w porównaniu do NH TD80D który ma ponad 700Mtg. i jest po 3 awariach no to chyba dobrze :)
Zetor Nr 1 w Polsce!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Mesershmit

Mesershmit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 06 luty 2009 - 16:15

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Ja albo bym brał zetora co juz uczyniłem albo by wziął deutza a nie te cudo które ma tylko kolor ładny . Ten ciągnik pochodzi 2 lata i elektronika walnie i co do wywalenia albo 40 tyś naprawa a zetor nie ma takich problemów . Kolo jak masz 20 ha to się nie wydurniaj z tym lambo bo cię nie będzie na naprawy stać kup se lepiej na taki areał mtz starego i bedziesz zadowolony. Jak bym miał 20 ha to bym 60 obrobił bez problemu. Trzeba sie zastanowić

#92 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 06 luty 2009 - 18:15

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Tak ale Ty sie zastanów co mówisz przeciez Deutz Agrofarm a to Lambo to jest to samo wiec jakim cudem Deutz bedzie swietny i elektronika nie bedzie siadac a w blizniaku Lambo bedzie sie psuc?

Ciekawe sakd Ci się to 40 tys zł wzieło moze mnie oswiecisz bo nie wiem :)

Jak chcesz jeżdzic starym MTZ na takim areale to twoja sprawa ale moze niektórzy chca czegs lepszego... :)

A 60-tka to nie robota jeszcze na takim areale a jak ktos pracuje to całkiem sie nie obrobi...

#93 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 06 luty 2009 - 20:46

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? a co do zetra to trzeba brac pod uwage możliwość jego puźniejszej sprzedaży,no chyba że niektórzy zakochani w zetorku ,ślub wzieli i nie będą sie znim rozstawać, bo teraz komisy już trzeszczą,na słowacji na kilogramy i to samo będzie u nas,Także panowie to że tyle się zetora srzedało to niema sie z czego cieszyć,prawa rynku duża podaż niska cena

#94 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 06 luty 2009 - 20:52

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? a ciągnik który ma dużo elektroniki po 15 latach albo i więcej też raczej Ci się łatwo nie sprzeda chyba że będzie to mała cena
Zetor Nr 1 w Polsce!

#95 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 06 luty 2009 - 21:05

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Dzisiejsza elektronika to w wiekszosci mniejszy problem niz mechanika to sie raczej nie psuje wiadomo ze czasem się zdarzy ale to się pdpina ciągnik do kompa i w wiekszosci po problemie jest chwilka i gotowe nie trzeba się brudzic i taplac w oleju :)
Elektronika ma ułatwiac zycie kierowny i nie ma się czego porpostu bac. Takie jest moje zdanie. Jak Starsi się boja elektroniki to trzeba ich przekonac ze to nie złego nie jest. :)

Nikt nie wie jaka sytuacja bedzie za 15 lat bo moze byc i tak ze rolnicy beda samymi prawie nowymi ciagnikami pracowac juz teraz widac ze powolutku zazynaja tworzyci sie wieksze gospodarstwa a małych jest mniej...

#96 Share miszka31

miszka31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1138 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 06 luty 2009 - 21:10

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? widżę kolego że dla ciebie elektronika to problem,samochodów też sie baliśmy zachodnich,elektronika w rolnictwie to teraz podstawa chłopie nie stój w miejscu napewno też z tej elektroniki korzystasz a takie pierduły wypisujesz.z tego co widać to co za nie który jeszcze rodzice podejmują decyzje bo to starsi ludzie boją sie elektroniki

#97 Share DPro1993

DPro1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 06 luty 2009 - 21:11

Dzisiejsza elektronika to w wiekszosci mniejszy problem niz mechanika to sie raczej nie psuje wiadomo ze czasem się zdarzy ale to się pdpina ciągnik do kompa i w wiekszosci po problemie jest chwilka i gotowe nie trzeba się brudzic i taplac w oleju :)
Elektronika ma ułatwoac zycie kierowny i nie ma się czego porpostu bac. Takie jest moje zdanie.

Nikt nie wie jaka sytuacja bedzie za 15 lat bo moze byc i tak ze rolnicy beda samymi prawie nowymi ciagnikami pracowac juz teraz widac ze powolutku zazynaja tworzyci sie wieksze gospodarstwa a małych jest mniej...

dałem przykład 15 lat
ale jak zakurzy się porządnie to wszystko to po kilkunastu latach na pewno będzie szwankować
żeby nie było że jestem przeciw elektronice, ale jeśli to ma chodzić długo to będzie oto trzeba dbać
Zetor Nr 1 w Polsce!

#98 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2009 - 21:15

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? no wiec ja osobiscie wybrałbym lamborghini czy jak to sie tam pisze sąsiad ma zetora 8441 proxime 110MTG rozpadł sie przódek a teraz biegi zaczynaja nie wchodzic silnik ciezko mu odpala (nawet dzisaj widziałem jak go zapalał to jak na nowy ciagnik to bardzo lipnie za 3, 4 razerm dopiero odpala) i tak ogólnie ciagnik o pupe potłuc a i jeszcze na drodze skacze jak opetany jak narazie jedeny zetor który mi przypadł do gustu to 9540 a co do lamborghini to zwinne ładniejsza stylistyka kabina tez fajniejsza a i jak sie nie myle to ma rewers czego zetor nie posiada a jesli myslisz tak jak kolega Dpro1993 ze jak ciagnik ma duzo elektroniki to bardzo tani pozniej bedzie to poczekaj jeszcze te 15lat i pewnie obecne najnowsze modele Fendt, JD MF CASE beda za darmo oddawac :)

#99 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 06 luty 2009 - 21:17

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? W nowym ciągniku klima to podstawa to co sie ma zakurzyc?

O każdy sprzet trzeba dbac nawet o Ciapka czy T-25 jak dbasz tak i chodzi wiec jak ktos nie dba to nie jest wina ciągnika czy elektronii ale własciciela jednynie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 06 luty 2009 - 21:23

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Panowie mam pytanie, to jak to jest z tymi np MFami 15letnimi, a Zetorami i Ursusami z tych lat? Bo w MFie jest elektroniki dużo, a w Zetorze lub Ursusie niema wcale, a jednak Zetor i Ursus w wielu przypadkach się więcej cenią, a przynajmniej nie mniej.
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Dodaj odpowiedź