Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441??????

207 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 21:42

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? No fakt włodi, ale same rozmiary kabiny to nawet moze być zaleta w lesie np. a co do komfortu to i jeden i drugi oferuje a co w proximie więcej miejsca masz? jak siedziałem kiedyś w pronarze to było najciaśniej wysoki nie jestem a czułem że dachu dotykam głową, weź poprawke na to że lambo ma lepsze wyposarzenie i porównując do proximy plus to juz mniejsza różnica w cenie będzie a pozatym co lambo to lambo i napewno dłużej popracuje od zetora a przy tym dużo mniej będzie palił w leżejszych robotach

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Dzisiaj, 01:47
  •  

#22 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 22:19

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Posiadam model 3320 z 97r.i bardzo go sobie chwale bo jest niezawodny, ale właśnie jego felerem jest to, że powoli zaczyna rdzewieć, szczególnie błotniki od spodu, skrzynka na akumulator i musiałem go podmalowywać i konserwować bitgumem. Pewnie dlatego,że były składane w Kaliszu i jak znam życie pewnie tam malowane, bo wygląda tak jak to było w Polonezach, że farba odchodzi, a pod spodem blacha z nalotem rdzy. Czy oni nie wiedzieli ci to podkład???

Słuchaj Ferdek, do lasu sie nie wybieram, bo mam daleko i nie mam swojego, u mnie dookoła pola i pola ;) a powiem ci a propo kabiny, że ma sentyment do zetorowskich Majorek bo można było sie i w poprzek w niej położyć i browarka z sąsiadami za miedzy na polu wypić...... a słyszałem że co lepsi figterzy kobietki dla urozmaicenia zabierali, chociaż ten gościu to ponoć teraz Mc' Cormika w ten sposób ochrzcil..... :D

#23 Share MateuszP

MateuszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 09:28

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? ja jestem za zetorem bo nawet gdyby ci się zepsuł to do byle badziewia nie musisz wzywać serwisu a do lambo niestety tak wiem bo gościu z sąsiedniej wsi ma 110konnego lambo i strasznie narzeka na ceny części zamiennych i na serwis :rolleyes:

#24 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 09:41

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Prosta sprawa jak masz hajsu ledwie na zetora to zetor a jak możesz pozwolić sobie na większy wydatek czyli te 30% więcej wydać to zachodniak, jakoś na lambo nikt u nas nie narzeka a jest kilka i ceny części w porównaniu do innych zachodnich marek nie są takie straszne, a w perspektywie kilkunastu lat ta różnica w cenei powinna się zwrócić w spalaniu

ps. ciekawe czy tak w proximie wszystko sami naprawicie i byle "złota rączka z byłego pgr" naprawi proximie za flache jak w niej jest nieu mniej nawkładane elektryki pneumatyki turbo intercooler w nowych itd, a przegląd proximy jest niewiele tańszy jak takiego lambo.

Lambo ma wiele innych lepszych rozwiązań jak zetor, np. wał przedniego napędu idzie przez silnik i nigdy siana nie nawinie (dlatego akurat kumpel wzioł lambo zamiast forterry) pompowtryski to wieczny mechanizm i wcale nie boi się oranżady, sami przyznajecie że zetor gorzej wykonany a ja boje sie tej pneumatyki czy po kilkunastu latach nie umili za bardzo życia, bo wiadomo jak to jest ze starą pneumatyką

#25 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 11:12

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? chyba jednak postawie na proximę, za te 30tyś można trochę sprzętu kupić.....

#26 Share TomaszKK

TomaszKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 luty 2008 - 12:32

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? a Ja tam bym radził Same Explorer3 mi sie bardziej podoba :rolleyes:
............Tylko przemyślane rozwiązania............

#27 Share miko

miko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 23 luty 2008 - 13:04

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Bez wątpienia lambo jest lepsze, ale na 20 ha to i zetor przepracuje wiele lat bezawaryjnie. Na 20 ha kupiłbym zetora, bo na taki areał jeszcze się nie opłaca zachodnich brać ale na ok 35 ha to już bym brał lambo bez zastanowienia.

#28 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 23 luty 2008 - 13:21

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? a mnie boli ze tam EHR nie ma..., może sie zlitują i w opcji będą dokładać???

#29 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 23 luty 2008 - 14:12

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? to lambo które jest do wzięcia też nie ma EhR, ale mój wybór już padł i czekam na Proximę, także myślę, że w maju będą fotki nowej Proxy no chyba, ze coś sie zmieni.

#30 Share TomaszKK

TomaszKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 luty 2008 - 18:13

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? EHR dobra rzecz ale ja tam uważam że co za dużo elektroniki to dla traktora nie zdrowo. bo potem ma sie tylko co psuć :angry:
jak ma elektronike to najlepiej z klimą zeby to wszystko sie nia po zawalało kużem bo potem to chodzić nie bedzie chciało :rolleyes: .ja mam rollera i sobie chwale bież lambo co marka to marka
............Tylko przemyślane rozwiązania............

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share miser

miser

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 17:31

kurcze.... to R3 trochę( a nawet cholernie) mnie urzekło, dzisiaj śmigałem nim po placu, zaje...fajna maszynka, niby chłop 30letni, a podnieciłem sie jak dziecko. Ma tylko jeden feler, cholernie ciasną kabinę, mam 181wzrostu i 95kg i trochę jak by za mało przestrzeni jak dla mnie :) ale reszta cacy. A bylem już zdecydowany na Proximę.

Tym R3 jeździłeś może w Zamościu na Szczebrzeskiej?

#32 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 17:43

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? a może jakiś ursus

Podaj dokładny model bo tak naprawdę to nikt nie wie o jakiego Ursusa Ci chodzi ! Może o 3512 :/
AF - to Jest To:)

#33 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:muzyka alternatywna

Napisany 18 marzec 2008 - 16:56

Ma tylko jeden feler, cholernie ciasną kabinę, mam 181wzrostu i 95kg i trochę jak by za mało przestrzeni jak dla mnie :( ale reszta cacy.

Panowie! Jak to jest z tymi kabinami Lambo? jak mam 193cm wzrostu 88kg to się w ogóle zmieszczę do R2 (Lampo) albo Same Dorado?

#34 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 18 marzec 2008 - 17:00

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? jedz do dilera wsiadz do ciagnika i sie przekonasz

#35 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 17:22

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? na zetorku chyba lepiej wyjdziesz bo tańszy, jak coś to części będą tańsze a z lamborghini lampo to nigdy nie wiadomo jak będzie w przyszłości z częściami itp, zetor to znana i lubiana marka i ja na twoim miejscu bym nie pakował sie w lampo

#36 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 18:30

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Tomasz1515 sorki ale takie teksty można było pisać z 15 lat temu, teraz lambo jest bardziej popularne wsród nowych ciągników od zetora śmiem twierdzić, no ale jeśli ktoś maksymalnie może soboe pozwolić na zetora i jest to ten lepszy ciągnik bo wybierał posród pronara czy belarusa jeszcze to nie myśli nawet o evo 3, no ale jeśli ktoś wacha się pomiędzy zetorem a lambo to tylko lambo!!!

#37 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 18 marzec 2008 - 20:52

na zetorku chyba lepiej wyjdziesz bo tańszy, jak coś to części będą tańsze a z lamborghini lampo to nigdy nie wiadomo jak będzie w przyszłości z częściami itp, zetor to znana i lubiana marka i ja na twoim miejscu bym nie pakował sie w lampo

jak slysze takie teksty to drobne mi sie w kieszeni nie zgadzaja piszesz o lambo jak to bylby jakis foton lub cos podobnego z czesciami do lambo nie ma problemu a co do zetora to moze i jest to uznana marka w polsce ale wielu uzytkownikow ktozy stare zetory zamienili na nowe mowia ze to nie ta jakosc co w latach 80 i 90

#38 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 18 marzec 2008 - 21:08

na zetorku chyba lepiej wyjdziesz bo tańszy, jak coś to części będą tańsze a z lamborghini lampo to nigdy nie wiadomo jak będzie w przyszłości z częściami itp, zetor to znana i lubiana marka i ja na twoim miejscu bym nie pakował sie w lampo

Głupoty piszesz człowieku! :(
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#39 Share michalfarmer

michalfarmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 03 styczeń 2009 - 17:16

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? ja przy zakupie ciągnika też miałem nie mały problem. Najpierw miał być zetor proxima potem zetor proxima plus .. no ale jak już wszystko było nagrane to tato zdecydował ze woli dołożyć i brać fronterre.. po przejchaniu sie df agrofarm 100 zdecydował sie na niego. W Kielcach zapoznałem sie z John Deere i jakos szybko na niego padło. Zakup ciągnika nie jest taką prostą sprawą jak by sie zdawało.. pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 03 styczeń 2009 - 17:47

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? u mnie wczoraj kolega odebral Lamborghini R 3 85 target bede mial niedlugo foty bo musze zajechac i obejrzec go ale z tego co on mi mowil to juz nie jest zadowolony z wyboru, bo ostro jest mulowaty.Zreszta zajade obejrze i zdam wam sprawozdanie.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Dodaj odpowiedź