Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441??????

207 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 18:10

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Podsuńcie mi pomysł, który traktorek wybrać? mam 20h i obrabiam to zetorkiem 3320 i c-330m, ale zachciało mi się nowego traktorka, więc jeśli chcecie to podsuńcie mi myśl........ ;)

Załączone miniaturki

• zetor_2.jpg

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Dzisiaj, 12:29
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 19:20

Podsuńcie mi pomysł, który traktorek wybrać? mam 20h i obrabiam to zetorkiem 3320 i c-330m, ale zachciało mi się nowego traktorka, więc jeśli chcecie to podsuńcie mi myśl........ ;)

Jeszcze pytasz :D , a wogóle dlaczego akurat te dwa porównujesz są przecież inne marki w tej klasie czy dieler tylko to oferuje u ciebie?

#3 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:04

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Bo są to chyba dla mnie najsensowniejsze opcje, a nie interesuje mnie ani Farmtrac, ani pochodne Mtz-ów, bo mam nie przyjemnych, ani estetycznych wrażeń po jeździe "tską" a jeśli chodzi o zakup to Lambo to była by górna granica moich możliwości finansowych

#4 Share menos

menos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:16

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? http://www.rpt.pl/ar...rpt_00801_1.htm
tu masz o r3 podoba mi się ten ciągnik jeśli cie stać to kupuj ja mam proxime narzazie jest super tylko nie mogę się przyzwyczaić do spalania bo nigdy wcześniej ciągnika 80 km nie miałem a wiadome ze jak przesiądziesz się z 330 to ci się wydaje dużo mi się wydaje ze r3 ma na pewno lepszą kabinę różnica między ciągnikami to chyba 25tys nie wiem czy się opłaca jak masz kasę to kupuj

#5 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:18

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Jak masz już wybierać pomiędzy tymi dwoma to bierz lambo pewnie lepiej wykonany od zetora. Ale na 20 ha to nie lepiej kupić tego zetorka miej zapłacisz i możesz za to zaoszczędzoną kasę jakoś maszynę kupić.
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#6 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:27

Podsuńcie mi pomysł, który traktorek wybrać? mam 20h i obrabiam to zetorkiem 3320 i c-330m, ale zachciało mi się nowego traktorka, więc jeśli chcecie to podsuńcie mi myśl........ ;)

Żeby tak było że mi się zachciało nowego i kupuje :D

Wybierz lambo bo to jednak chyba inne wykonanie jak zetor.Ale ja bym bardziej wolał jakiegoś DF ma ładniejszy kolorek...Bo chyba są odpowiedniki lambo i DF??DF i lambo mają chyba taką samą jakość bo są z tego samego koncernu.

Tylko czy aby lambo nie pomyliło mi się z Same...

#7 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:29

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Na 20ha wystarczy ci 70km ale też bym ci proponował Lambo z wyglądu są ładniejsze od zetorów i wykonanie będzie lepsze ale za to cena też lepsza ;)
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#8 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:36

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? kurcze.... to R3 trochę( a nawet cholernie) mnie urzekło, dzisiaj śmigałem nim po placu, zaje...fajna maszynka, niby chłop 30letni, a podnieciłem sie jak dziecko. Ma tylko jeden feler, cholernie ciasną kabinę, mam 181wzrostu i 95kg i trochę jak by za mało przestrzeni jak dla mnie ;) ale reszta cacy. A bylem już zdecydowany na Proximę.

#9 Share menos

menos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:41

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? jak masz kasę to bierz r3 jak ci się podoba z wyglądu jest zajefajny jakoś przeżyjesz tą kabinkę hehe

#10 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:41

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? No dobrze że wymieniłeś nam zalety tego ciagnika"zajefajny" ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:42

kurcze.... to R3 trochę( a nawet cholernie) mnie urzekło, dzisiaj śmigałem nim po placu, zaje...fajna maszynka, niby chłop 30letni, a podnieciłem sie jak dziecko. Ma tylko jeden feler, cholernie ciasną kabinę, mam 181wzrostu i 95kg i trochę jak by za mało przestrzeni jak dla mnie ;) ale reszta cacy. A bylem już zdecydowany na Proximę.

No właśnie ta kabina a w Proxime jest więcej miejsca ;]

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:43

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Lamborghini jednak ma w sobie coś każdego użeka, a w tym przedziale cenowym to jest chyba szerszy wybór jd 5620, new hollandy td case jx, mc cormik i landini bardzo oszczędne, no i kubota ( pogadaj z Hanter150) w kubocie za 120 tyś masz wszystko co chcesz klima szybka skrzynia chydrtauliczny rewers itd

ps. ile wołają za tego lambo w podstawowej wersji?

#13 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:44

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Mnie jakoś lambo nie urzekło ;) Z wyglądy bardziej podoba mi się Proxima :D Ale pewnie wykonanie ma gorsze...A to się liczy bardziej.

#14 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:53

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? tak to prawda, Same, Lamborghini czy Deutz to są te same modele, tylko sie różnią stylistyką masek. Mi sie najbardziej widzi Lambo i Same.

#15 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 20:54

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Nie no z wyglądu z całego SDF to Deutz wymiata ;)

#16 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 21:05

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? ja nie moge perzeżyć, że w R3 evo "jedynkę" włącza się do tyłu... ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#17 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 21:06

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Tak się składa, ze Proxima stała obok R3 i miałem dobra możliwość porównać te dwa traktorki. Co mi sie rzuciło w oczy, to Lambo ma sterowanie TUZem z zewnątrz, Proxima nie ma, a to przy zaczepianiu sprzętu sami wiecie... Listwy cięgieł podnośnika w R3 są masywniejsze, bardzo przyjemne wnętrze kabiny, ergonomia. No tylko ta ciasna kabina, a mi sie jeszcze często zdarza stać po kolejkach (ech nie ma to jak stara kabina major w zetorkach no nie???) No i co się rzuca w oczy to powłoka lakiernicza jest lepszej jakości ( no bo wiecie taka furą to i na dicho po lachonki można podjechać..... ;) )

#18 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 21:12

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Lakier i ilość miejsca w środku no no ważne przy wyborze ciągnika ;) ,

#19 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 21:22

Lamborghini r3 Evo, czy Proxima 8441?????? Ferdek, a dlaczego by nie? Dużo miejsca to komfort pracy, a minęły już czasy męki jak wysiadałeś po kilku godzinach z kabiny blaszanki i nie wiedziałeś co sie dzieje, ani nie słyszałeś co do ciebie mówią. Dzisiaj ciągniki powoli przypominają samochody więc dlaczego mamy nie wybrzydzać??? Ja jak mam teraz jechać 30tką w pole to mi sie wywraca w środku, a nie daj boże jak już robiłem u dziadka c-360 z blaszanką, nie wspomnę o powybijanych palcach... A lakier? A pewnie, że ważne, bo chcę kupić traktor, którego po 10 latach nie będę musiał malować, ani podmalowywać co w przypadku Zetora już miałem mimo, że dbam o niego jak o lalkę. A tu przyznam racje ursusowi 30tka rocznik 91, a rdzy na masce , ani na błotnikach nie widać, z Zetorka już musiałem chlapać tu i ówdzie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 21:24

Ferdek, a dlaczego by nie? Dużo miejsca to komfort pracy, a minęły już czasy męki jak wysiadałeś po kilku godzinach z kabiny blaszanki i nie wiedziałeś co sie dzieje, ani nie słyszałeś co do ciebie mówią. Dzisiaj ciągniki powoli przypominają samochody więc dlaczego mamy nie wybrzydzać??? Ja jak mam teraz jechać 30tką w pole to mi sie wywraca w środku, a nie daj boże jak już robiłem u dziadka c-360 z blaszanką, nie wspomnę o powybijanych palcach... A lakier? A pewnie, że ważne, bo chcę kupić traktor, którego po 10 latach nie będę musiał malować, ani podmalowywać co w przypadku Zetora już miałem mimo, że dbam o niego jak o lalkę. A tu przyznam racje ursusowi 30tka rocznik 91, a rdzy na masce , ani na błotnikach nie widać, z Zetorka już musiałem chlapać tu i ówdzie ;)

jakiego masz zetorka mój zetor ma 20 lat i nigdy nie był malowany ani podmalowywany ;] i jeszcze długo tak wytrzyma bo lakier ma ładny jeszcze ;]

Dodaj odpowiedź