Skocz do zawartości

Zdjęcie

POMOCY Massey Ferguson 3050 tłumik i rura

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal3050

rafal3050

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja, koszykówka

Napisany 15 wrzesień 2013 - 19:07

POMOCY Massey Ferguson 3050 tłumik i rura wzieliśmy pole w dzierżawe i tak jest kupe drzew i wczoraj jak robiłem agregatem scierniskowym zgiołem rure a tak dosłownie to rura jest cała tylko jak sie łonczy tłumik z rurą to w tłumiku pekł przy samej rurze tak na 4-5 cm wzieliśmy juz naprostowaliśmy jest ok tylko po dłuzszej drodze pekniecie sie bedzie powiekszać jak ja patrzyłem na cene tłumika to 600 zł zamurowało mnie juz bym kupił ale sie okazało ze jakis d*pek rure zespawał z tłumikiem a tak to rura prosta jest a tu trzeba jeszcze do kupić tą rure a z kolei to koszt 450 zł i to wychodzi 1000 zł a dla mnie to troche duzo moze ktos wie gdzie mozna dostać uzywany tłumik i rure lub jakieś namiary albo ktos wie jak to naprawic btłbym wdzięczny i prosze o szybką odpowiedz bo zaraz orka buraki ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
POMOCY Massey Ferguson 3050 tłumik i rura Dzisiaj, 22:27
  •  

#2 Share pisklaczun

pisklaczun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 20:18

POMOCY Massey Ferguson 3050 tłumik i rura ja miałem pęknięty tłumik to spawałem migomatem na małym prądzie, planuję właśnie zakupić tłumik do masseja bo głośno chodzi, bo tłumik przepalony, ale cena mnie przeraża, będe chyba szukał używki;)

#3 Share sim0n

sim0n

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 20:24

POMOCY Massey Ferguson 3050 tłumik i rura Miałem podobną sytuację, zdemontuj tłumik zawieź do dobrego spawacza niech ci migomatem ładnie pospawa i po problemie. Jeśli nie znacz nikogo co by się podjoł spawania cienkiej pordzewiałej blachy tłumika to zapytaj w warsztatach samochodowych co tłumiki robią oni na pewno będo wiedzieć jak to naprawić.
Kolega miał jeszcze taki niby patent na nieszczelności tłumika, taka nipy pasta do pracy w wysokich temp. niby fajne trzymało ale po jakimś czasie woda pastę wypłukała :) więc takich wynalazków nie polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rafal3050

rafal3050

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja, koszykówka

Napisany 16 wrzesień 2013 - 09:38

POMOCY Massey Ferguson 3050 tłumik i rura dzięki chłopaki chyba pospawam migomatem bo dziadek sie pytał kolegi ktury mieszka w mirczu i jego kolega powiedział ze moze to zrobic ale za rok planuje kupic nowy tłumik i rure

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 19:31

POMOCY Massey Ferguson 3050 tłumik i rura Rok temu kupowałem chyba tu http://www.techagro....ducts/83/p/2065
a rurę kupiłem w pobliskiej hurtowni Agro-rami za ok. 70 zł

Edytowany przez ppiotr, 25 wrzesień 2013 - 19:34.

Dodaj odpowiedź