Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share drzazgak

drzazgak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 28 październik 2013 - 10:24

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Maske kupiłem w Ciechanowie a była wystawiona na allegro, to jest jakiś diler tych ciągników tel do nich 664047086, jak by kto potrzebował do oryginalnej nowej kabiny dach błotnii lub te boczki do maski zakrywające silnik to prosze pisać do mnie bo to mam na sprzedaż

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Dzisiaj, 05:53
  •  

#22 Share Rolnik7745

Rolnik7745

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 21:40

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Sprzedaj to g***o (o ile to ktoś kupi) na jego miejsce kup zetora, czyli maszynę nie do zajechania (oczywiście zetora z lat 80-90)

Takie rady proszę zachować dla siebie.

Edytowany przez Marcin91, 01 listopad 2013 - 21:56.

#23 Share mtz82r96

mtz82r96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 22:01

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Kolego we wszystkich swoich postach próbujesz podbudować swoje ego wywyższając zetora od mtz. MTZ to nie jest zły ciągnik, jeśli się o niego zadba. Na małe gospodarstwo wystarczy.

#24 Share new_profil_luki21

new_profil_luki21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1301 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, metaloplastyka

Napisany 01 listopad 2013 - 22:31

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Doświadczenia z 8145 nauczyły mnie tyle, że jeśli ktoś ze znajomych ma choćby cień wątpliwości czy by nie kupić zetora to od razu wybijam mu ten nieudolny pomysł z głowy.

KPK KUMURUN TEAM

#25 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2776 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 23:24

Sprzedaj to g***o (o ile to ktoś kupi) na jego miejsce kup zetora, czyli maszynę nie do zajechania (oczywiście zetora z lat 80-90)

Takie rady proszę zachować dla siebie.

Chłopcze, podaj choć 2 argumenty za zetorem nad wyzszością MTZ tylko mi nie wyskakuj z modelem 8045 bo parskne smiechem aż Ciebie opluje a 7745 troche nizsza klasa uciągu i mocy a jak masz lodowkę na wakacjach nie moja wina. Chciałem juz pisać że moze ferie zimowe odbijają ale to za wcześnie
Mój Wladimirec podbija świat

#26 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 12 listopad 2013 - 08:07

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Na moje, to tacy uzytkownicy powinni miec dozor moderatora a jak to nie pomoze to powinny takie konta zostac usuniete. Ale nie ja jestem moderatorem.

Wracajac do tematu:
Naprawde super przerobka. Myslalem, ze to inny traktor ale poznalem po zaczepie z przodu i wezu od sprzezarki, ze jednak nie :) Stara maske ktoas niezle poharatal, bo normalnie to dosc ladna jest. Ja moge tylko o takiim tuningu pomarzyc, robie swoj ciagnik etapowo, najpierw skrzynia i hydraulika (prawie 2 lata wakacji mial), rok temu zamontowalem 4x4, teraz zostal most tylny, hamulce i WOM (wszystko dziala tylko lozyska elementy cierne juz maja dosc), i silnik juz domaga sie remontu, czyli moje naprawy potrwaja jeszcze 3 lata. :D A pomalowac to nie bedzie kiedy... Zeby tak doplaty dawali wczesniej a nie w srodku zimy :(

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#27 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 17 listopad 2013 - 18:33

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Osobiście mam MTZ i za bardzo sobie go nie chwalę ,zetor to jednak zetor ,ale każdy może mieć swoje zdanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share chrzan86

chrzan86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 14 luty 2014 - 22:28

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 MTZ-y to trwałe i mocne maszyny! Wiadomo jak dbasz ta masz :D Znajomy kupił zetora coś ok 80km dał za niego ok40 tysi no i narzeka! Ja jak wpadłem swoim 1020 to mało mu czapka z głowy nie spadła z wrażenia :lol:
Co do renowacji to kawał dobrej roboty! Czapki z głów!! A tak nawiasem gość nie daleko mnie ma takiego kozła od nowości i śmiga do dziś B)
Za remont 10/10 i bezawaryjności życzę :)

#29 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 15 luty 2014 - 08:46

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Każdy przeważnie chwali to co ma ,ale obiektywnie patrzeć ,to jako podstawowy ciągnik do uprawy i orki ,to jednak zetor bez dwóch zdań ,ja mówię o zetorach z lat 80 i mtz z tych lat ,a do nawożenia i ochrony mtz byłby trochę lepszy bo lżejszy jednak ,najlepiej mieć to i to :D

A co do uciągu to mtz 82 nie uciągnie tego co zetor 8145 ,fakt paliwa spali więcej ,ale w trudnych warunkach pracę zetorem wykonasz a mtz już nie

A co do renowacji ,to jak ktoś nie ma dużo pola i zamierza tym jeszcze sporo lat pracować to warto ,zawsze inaczej to się prezentuje wsród ludzi :D

Tylko że ten wygląd też kosztuje i nie wiem czy czasem jak ktoś lubi te mtz to nie skusić się na nowego z pomocą unijnych dotacji

#30 Share drzazgak

drzazgak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 16 luty 2014 - 10:40

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 Wiadomo że zetory wygodniejsze i trwalsze może bo z mtz to zawsze gdzieś się leje ale za cene mtz nic sie nie kupi. narazie bez awari no i nie pali dużo a zawsze przedni napęd jest

#31 Share arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 16 luty 2014 - 16:17

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 No wiadomo ,jak ma to być ciągnik do pola głownie to wiadomo że zamiast np 912 lepiej kupić MTZ 82 ,napęd w polu jest ważny

#32 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 2753 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 16 luty 2014 - 18:19

Nowe wygląd, nowe życie MTZ-82 80 konne MMZ pala niewiele wiecej jak c 360. do tego masz naped a w polu to kapitalna sprawa. i do lzejszej pracy i do ciezszej fajny ekonomiczny ciagniczek.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisany 11 grudzień 2014 - 11:16

Jaka jest wysokość od ziemi do dachu mtz-a 52/82 z nową kabiną?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Dodaj odpowiedź