Zaloguj się, aby obserwować  
grzesieks345

Kemper exakter problem z przekładnią

Polecane posty

Witam!

Maszyna mi się blokuje na jednej przekładni. Chciałem ją rozkręcić żeby zobaczyć co jest grane ale nie mogę sobie z tym poradzić. Poniżej zdjęcie, żeby było wiadomo o którą część chodzi.

 

8c8f7cfd.jpg

 

Jak widać na zdjęciu próbujemy to rozbić ale idzie tylko troszeczkę. Jak to otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że ściągacz nie był potrzebny. ;) wystarczyło wyciągnąć ten brok(z czym też był mały problem) i odkręcić jeszcze jedną nakrętkę. Wtedy wszystko się elegancko rozeszło i można było działać. ;) Ale mimo wszystko dziękuję za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kruczek14
      Witam mam problem poniewaz kupilem rozrzutnik francuski z hydraulicznym posówem i chcialbym zmienic zębatki od posowu podlogi, niby wszystko jest dobrze ale nie chce narazac sie na pozniejsze prostowanie poprzeczek i mam problem ze zdjeciem przekladni hydraulicznej z oski co naperdza zebatki, podwadzqlem łapką ale nie chce to nawet drgnac i moje pytanie czy ktos robic cos podobnego i wie jak to zrobic czy moze ma pomysl, dodatkowo zalaczam zdjecie przekladni

    • Przez michalkowalski115
      Witam. Tak jak w temacie , jaki polecacie olej do tego modelu ? 
    • Przez czaro
      Witam. Zakupiłem używaną zgrabiarkę Claas Liner 350s no i chciałbym ją trochę przygotować przed sezonem. Niby sprzedawca mówił że wszystko jest tip top ale strzeżonego Pan Bóg... i tak dalej Mianowicie co ile i jaki olej trzeba wlewać do przekładni? No i którym otworem? Oprócz tego są smarowniczki na przekładni. Jaki smar tam pakować? Na co zwrócić jeszcze uwagę przed sezonem?
    • Przez LTZ55a
      Witam. Wymieniłem w swoim MTZ (most przedni stożkowy) przekładnię przedniego mostu wraz z trybem - zdjęcie w załączniku.
      Zakupiłem też dodatkowe płytki regulacyjne. Problem polega na tym, że po przejechaniu kilometra z prędkością ok. 30 km/h przekładnia ta robi się ciepła. Ponadto dodam, że rzęziły tryby po naprawie, ale dźwięk ten został zniwelowany poprzez zastosowanie płytek regulacyjnych.
      Proszę więc o radę - mam dodać więcej płytek, czy być może należy zająć się nakrętką na wałku w przekładni od strony wału przedniego napędu?

    • Przez michalkowalski115
      Witam. Zabrałem się za naprawę przekładni w rozsiewaczu Amazone Zaf 400, i teraz nie wiem co zrobić z tym luzem pokazanym na filmiku, nie wygląda to na zużyte łożysko, po prostu tak stuka, czy da się to jakoś naprawić? 
      film:
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj