FrozenShade

PGR Online - betatesty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FrozenShade    0

Tak. Zespół tworzą osoby, które nigdy nie miały do czynienia z tworzeniem gier.

 

Ja sam po latach programowania dla sfery biznesu, produkcji i przemysłu postanowiłem wziąć się za coś zupełnie innego.

Gry projektuje się i pisze zupełnie inaczej, jest to zagadnienie trudniejsze ale też o wiele ciekawsze niż 'programik dla pani Kasi z księgowości' czy system, dzięki któremu jakiś 'Pan Dyrektor' będzie miał wgląd we wszystkie procesy na hali produkcyjnej. Gra to połączenie tych wszystkich wymagań, z którymi zetknąłem się w dotychczasowej pracy - ergonomii, wydajnego kodu, bezbłędnego działania i łatwej rozbudowy. Myślę, że efekt końcowy jest zadowalający a sama gra... jak ktoś lubi farmy to na pewno mu się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Mi to wygląda na kopię gry już długo będącej w sieci Wolni Farmerzy. Widzę dużo podobieństw...

Ale nie osądzam tylko stwierdzam fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FrozenShade    0

@jankes123: to proponuję, żebyś czym prędzej zaczął realizować swój pomysł :)

 

@Kamillo0: Jest dużo podobieństw ale jeszcze więcej różnic. Takich 'kopii' wśród gier jest mnóstwo. Można by powiedzieć, że każda strzelanka FPP jest w jakimś stopniu kopią starego quake, który był kopią dooma, który to z kolei był kopią wolfensteina :)

Jeśli chodzi o WF to sam producent tej gry skopiował ją z innej swojej produkcji pod tytułem Zielone Imperium.

 

Aktualnie wprowadzamy mechanizmy RPG i PVP co już na zawsze powinno odróżnić PGRa od zwykłych gier farmerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agrofoto
      Zapraszamy na kolejną organizowaną przez AgroFoto.pl konferencję online, która odbędzie się w środę 17 kwietnia o godzinie 19:00. Tym razem będziemy rozmawiać o ciągnikach marki Farmtrac a w szczególności o ciągniku Farmtrac 675DT, który jest nagrodą w konkursie organizowanym na AgroFoto.pl Zaproszony ekspert opowie nam o jego zaletach i wadach, danych technicznych oraz osiągach.
       
      Podczas konferencji będziecie mogli zdobyć wiedzę o innych ciągnikach oferowanych przez markę Farmtrac oraz dowiedzieć się wiele o samej firmie. Po każdej części ekspert będzie starał się odpowiedzieć na pytania zadane w czasie trwania konferencji.
       
      Druga część prezentacji będzie poświęcona tematyce konkursu "Gra o Farmtrac" w trakcie której dowiecie się w jaki sposób możecie zawalczyć o główną nagrodę jaką jest Farmtrac 675 DT oraz odpowiemy na zadawane przez Was pytania.
       
      Każdy uczestnik konferencji zostanie nagrodzony 10 punktami w konkursie "Gra o Farmtrac"
       
      Szczegóły konkursu: http://www.agrofoto.pl/konkurs/
       
       
       
      Co potrzebujesz, żeby przystąpić do prezentacji online.
       
      W prezentacji można uczestniczyć podłączając się z dowolnego miejsca z dostępem szerokopasmowym do Internetu.
       
      Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu potrzebujesz:- przeglądarkę internetową z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym),- słuchawki lub głośniki, aby słyszeć naszego prezentera,- dostęp do Internetu (mi nimalna przepustowość łącza 512Kb/s).
       
      Połączenie z prezentacją odbywa się przez przeglądarkę internetową za pomocą platformy ClickWebinar, która działa poprawnie z popularnymi przeglądarkami takimi jak MSIE, Firefox, Chrome z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym).
       
      Jeżeli łączysz się z urządzenia mobilnego ściągnij aplikację dla iPada, iPhone, Androida i BlackBerry.
       
      Uwaga! Podczas pierwszego podłączania możesz przetestować swoje połączenie (aplikacja sprawdza czy użytkownik ma zainstalowane wszystkie niezbędne komponenty do prawidłowego działania).
       
      Serdecznie zapraszamy,
      AgroFoto i Farmtrac

    • Przez przezuwaczka
      Od miesiąca bawię się SOLem i nawet mi się to podoba. Prosiłabym o opinie i pomysły, jak go w największym stopniu wykorzystać. 
      Program jest darmowy dla stad pod oceną. Reszta musi płacić ponad 200 zl rocznie.
      Jak dla mnie fajne narzędzie. Największa korzyść, dla której warto zalogować się raz do roku, to gotowy rejestr bydła do agencji. Jedno kliknięcie i ściąga się w pdf-ie. Ponieważ cała zabawa jest w uzupełnianiu zdarzeń, planowaniu prac itp, więc wymaga zaangażowania i poświęcenia czasu. Co ciekawego odkryłam, napiszę jeszcze. Proszę każdego o to samo.
       
    • Przez jondir989
      Witam! Korzystacie z SOL od pfhbipm? Mam problem bo nie wiem jak wprowadzić inseminację. Na liście nie ma buhaja hf pat-red którym inseminowałem krowę a nie znam kodu dla tego buhaja. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj