Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katalog czesci case 845 xl

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share klo444

klo444

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:04

Katalog czesci case 845 xl Witam
Potrzebuje katalogu lub wszelkich materialow na temat case 845. Szukam juz od dluszego czasu na necie i nic nie moge znalesc.Z gory dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katalog czesci case 845 xl Dzisiaj, 07:30
  •  

#2 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:33

Katalog czesci case 845 xl To coś słabo szukasz https://ngpc.cnh.com...&sma=&locale=pl

#3 Share jareckijacek

jareckijacek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:40

Katalog czesci case 845 xl Katalog do wszystkich modeli Case jest dostępny online www.caseih.com. Wybierasz region Polska, następnie podświetlasz zakładkę części zamienne i serwis i zaznaczasz katalog części, otwierasz jako użytkownik anonimowy, akceptujesz regulamin i otwiera się okno z wyborem modelu maszyny. Wyszukujesz swój model, otwiera się strona katalogu z wszystkimi sekcjami maszyny skrzynia, silnik, mosty itd. wybierasz to co Cię interesuje i przeglądasz, można zobaczyć schemat montażu poszczególnych podzespołów a także numery katalogowe części. Jak by były jeszcze jakieś pytania służę pomocą

#4 Share klo444

klo444

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:25

Katalog czesci case 845 xl Mam maly probem zaladowaniem tego katalogu loguje sie pojawa sie napis..... kliknij napis ktory chcesz uruchomic consumer parts cataloglub wybierz z menu akcje .Klikam menu nie moge znalesc i kurcze nie moge tego uruchomic.

#5 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 13:14

Katalog czesci case 845 xl Tutaj masz inną stronę :
http://www.messicks.com/CaseParts.aspx

Wpisz markę ciągnika .Język angielski.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jareckijacek

jareckijacek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:13

Katalog czesci case 845 xl Jeżeli nie możesz tego uruchomić być może to wina przeglądarki jakiej używasz, czasami firefox blokuje wyskakujące okna należy wtedy zaznaczyć opcję zezwalaj na otwieranie wyskakujących okien czy coś w ten deseń

#7 Share klo444

klo444

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 19:30

Katalog czesci case 845 xl Jacek62 z twojeg linku wyskakuje mi ze nie dla tego modelu. Szukam katalogu i wiekszosci przypadkow kieruje mnie na link. Zmiana przegladrki te nie pomaga, tez cos takiego sie u was pojawia czy po zalogowaniu wchodzicie na katalogi? A teraz pytanie troche z innej strony jak to jest w tych modelach czy zawsze wystepowaly dwie oddzielne hudrauliki czy trafialy sie polaczone. Mam maly problem z wspomaganiem i na poczatek chce sprawdzic poziom oleju i ie wiem gdzie szukac. Slyszalem ze wlasnie wspomaganie sterowanie podnosnikiem jest na oddzielnej hudraulice a poziom leju sprawdzasie na osobnym zbiorniczku aletakiego nie moge znalesc.

#8 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 21:24

Katalog czesci case 845 xl Ja wpisujesz 844 -ma prawie wszystko to samo co 845 i nie wiedzieć czemu jest bardziej szczegółowo opisany ten typ jak 845 jak na stronie ngpc cnh .845 XL znajdziesz wpisując link jaki podał ci marcin87 .Kłopoty z wejściem możesz mieć dlatego że tam przeglądarka od Win Explorer musi mieć w dodatkach włączone akceptacje Javy i cokie .Nie loguj się tam tylko wchodź jako : klient EPC -jako użytkownik anonimowy -Consumer Parts Catalog.Co do ciągnika to hydraulikę przy moim 845 XL mam jedną a poziom oleju sprawdzasz z tyłu okręcając korek z miarką na podnośniku albo jak traktor miał zamontowany ładowacz to jak u mnie jest zbiornik z wziernikiem wkręcony w miejsce tego korka .

#9 Share marcinwisniewski

marcinwisniewski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 kwiecień 2016 - 08:43

Witam znalazłem tutaj katalog części i części eksploatacyjne:

http://agristar.pl/1007-case

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 11:20

Podawałem ten adres strony -odświeżam .Holenderska witryna udostępnia te archiwa za darmo .Przecież te nasze ciągniki -to prawie zabytki.

Załączone pliki

Edytowany przez Jacek62, 14 kwiecień 2016 - 11:21.

Dodaj odpowiedź