Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZETOR 7011 nie podnosi

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomiktech

tomiktech

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 17:53

ZETOR 7011 nie podnosi Witam, mam problem z podnośnikiem, który pomimo wymienionego rozdzielacza po regeneracji raz podnosi, raz nie. Pokrętło szybkie-wolne podnoszenie nie działa. Olej jest w normie. Proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ZETOR 7011 nie podnosi Dzisiaj, 17:02
  •  

#2 Share piotrek1979

piotrek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 20:36

ZETOR 7011 nie podnosi witaj kolego sprawdz czy rozdzielacz sie nie zacina, a jakie były objawy przed jego wymianą ?

Edytowany przez piotrek1979, 10 wrzesień 2013 - 20:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share tomiktech

tomiktech

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 06:58

ZETOR 7011 nie podnosi witam, przed wymianą rozdzielacza nie opuszczał. Po wymianie było okej jakieś dwa tygodnie, teraz z kolei nie podnosi. Pół roku wcześniej nie mogłem włączyć piątki i wymieniany był synchronizator w skrzyni. Opiłki z tego starego synchronizatora może go przytykają???. Muszę wylać olej i wyczyścić ale jak??? Rozdzielacz po regeneracji wysłałem do reklamacji. Jestem załamany tym ciągnikiem, miałem 60-tkę i nigdy takich problemów nie miałem. Pozdrawiam Tomek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share piotrek1979

piotrek1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 19:33

ZETOR 7011 nie podnosi Witaj Tomek rozdzielacz jak był dobry to trzeba było go nie ruszaź albo zregenerować samemu po przez wymianę oringów, sam to robiłem w swoim zetorze , co do opiłków z synchronizatora to rozniosły sie po całej skrzyni, anajgorzej we tej sytuacji odczuje to pompa.co do wymiany synchronizatora to trzeba było zwrócic szcególną uwage na stan wałka wielowpustowego i na łożyska igiełkowe, umnie te łożysko sie zmieliło i wałek sprzegłowy i wielowpustowy i pompa poszła do wymiany, jeśli chodzi zaś o pozbycie sie opiłków ze skrzyni to najlepiej odkręc pompe od podnosnikai dekle pod skrzynią a jeśli masz mozliwosc to i pokrywe od skrzyni biegów, bierzesz sprężarke i ropownice i myjesz