Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspierajmy Polskę

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share naburow

naburow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 09:05

Wspierajmy Polskę Wydaje mi się, że Polacy nie są chętni do wpierania swego kraju. Wiadomo, że wybieramy to co jest które mniej kosztują, ale może powinniśmy większą uwagę zwracać na to co polskie? Jest taka mądra akcja Patriotyzm Zakupowy. Zdrówka!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wspierajmy Polskę Dzisiaj, 23:39
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2013 - 17:14

Wspierajmy Polskę Może Ciebie stać na tanie i bublowate rzeczy, bo mnie nie, przestałem już kupować buble typu "Made in Stodoła" nie ma znaczenia czy to Polskie czy inne, ma być dobre. Niestety mną się nikt nie przejmuje tylko z ciąga półtusze z zachodu podejrzanej jakości, bo to prawo rynku, a ja mam podwójnie płacić, bo sie zaraz rozp******li I SZUKAJ WIATRU W POLU?. Dzięki za taki patriotyzm, bo ktoś znalazł sobie pomysł na robienie z rolnika barana.

#3 Share Michufarmer

Michufarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 10 wrzesień 2013 - 06:57

Wspierajmy Polskę Myślę, że autor tematu mówił ogólnie o polskich produktach, a nie tylko o sprzęcie rolniczym. Kolejna sprawa to taka, że polskie musi być tanie. Jak będzie dobre jak zachodnie będzie nie wiele tańsze, a wtedy i tak kupimy zachodnie bo ktoś powie: "Wolę dołożyć te kilka tyś zł i mieć pewność, że będzie dobre."
Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 10 wrzesień 2013 - 12:10

Wspierajmy Polskę I tu jest włąśnie pies pogrzebany. W Polakach od kilku pokoleń tkwi przekonanie, że to co zagraniczne to cudo. Nie wiem czym to jest spowodowane, może okresem zaborów... Każdy musi sobie uświadomić jedno, kupując polski produkt, daje pracę Polakowi! Ten z kolei kupi kolejną rzecz, wytworzoną przez rodaka w kraju i w ten sposób możnaby trochę rozruszać to wszystko. Może to jest zbyt piekne, żeby było prawdziwe, ale w normalnym kraju tak włąśnie jest.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 21:06

Wspierajmy Polskę Nie mówię że tak nie powinno być, ale niestety dopóki nie poprawi się jakość, to zawsze będzie wybierane to lepsze, nie twierdzę że wszystko nasze jest złe nie, zachodnie wszystko też nie jest dobre, a i nie kiedy gorsze od naszego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2885 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 11 wrzesień 2013 - 05:01

Wspierajmy Polskę Ja od zawsze kupuję wszystko polskie. DOBRE BO POLSKIE. Puki ursus w polu pędza to nie grozi głód i nędza..