Zaloguj się, aby obserwować  
koscnh

brona wirnikowa

Polecane posty

koscnh    0

brona wirnikowa RHEINLAND szer.250 co to za brona orientuje sie może ktoś, jaka awaryjność,wytrzymałość

post-15833-0-12016900-1378564843_thumb.jpg

Edytowano przez koscnh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stas    7

Posiadam 3-metrową włoską bronę Perugini SK300 i wygląda niemal identycznie, więc sądzę że to jest to samo. Mam ją 3 lata i spisuje się bardzo dobrze. Jest to wzmocniona wersja na ciężkie gleby, więc trudna do zajechania. Jednak sporo waży i trzeba ciągnik z mocnym podnośnikiem.


,, Bo ja się czuję .......... maleńki jak robak, ......... ale króla nie widzę większym od siebie. " - jak mawiał Pan Franciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Panowie, podępnę się do tematu. Interesuje mnie czy taki MF 390 4x4 80KM da rade na ciężkich glebach z takim agregatem (2,5m wirnikowy + wał pakera) i siewnikiem na hydropaku? Podnośnik powinien wytrzymać ( wzmacniany dodatkowym siłownikiem, pompa 64l/min i udźwig wg producenta 3060kg). Co do obciążenia przodu to będzie tur mailluxa co waży swoje więc nie powinno go podrywać tylko czy da radę to ciągnąć? A może szukac z lżejszym wałem rurowym? Co prawda ma to pracowac w rędzinach więc paker pewnie byłby lepszy. Jak sądzicie co wybać do takiego ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie jaka jest różnica między broną wirnikową a aktywną ?
    • Przez michalnh
      Witam,
      Mam do sprzedania mocną i solidną talerzówkę Akpil szerokość robocza 3m, więcej informacji w ogłoszeniu pod linkiem:
      https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-brona-talerzowa-akpil-v-ka-3m-ciezka-mocna-jak-nowa-CID757-IDvFp55.html#919789e367
       
       
    • Przez dzony9203
      Witam.
      Zastanawiam się nad zrobieniem ramy do bron ciezkich.
      Myślę aby domyślnie miała 6-7 pól, składana oczywiście. Pewnie hydraulicznie. 
      Będzie to ciągnąć ciągnik o mocy 80 koni.
      Z jakiego materiału radzicie zrobić ramę? Profil, ceownik czy może dwuteownik? Jak grubość ścianki?
      Pozdrawiam.
    • Przez franky69
      Witam, 
      Czy możecie się podzielić doświadczeniami co do kąta pracy talerzy w bronach.
      Co producent to inne ustawienia talerza, ale które robi najlepszą robote 
       
    • Przez NH8670
      Witam zamierzam kupić talerzówke używaną ciąganą składaną na co  zwrócić uwagę mam jeden egzemplarz upatrzony marki FROST 4.8m czy lepiej sobie darować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj