Skocz do zawartości

Zdjęcie

brona wirnikowa

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share koscnh

koscnh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 wrzesień 2013 - 10:43

brona wirnikowa brona wirnikowa RHEINLAND szer.250 co to za brona orientuje sie może ktoś, jaka awaryjność,wytrzymałość

Załączone miniaturki

• DSCN4531.JPG

Edytowany przez koscnh, 07 wrzesień 2013 - 15:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
brona wirnikowa Dzisiaj, 23:50
  •  

#2 Share stas

stas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:02

brona wirnikowa Posiadam 3-metrową włoską bronę Perugini SK300 i wygląda niemal identycznie, więc sądzę że to jest to samo. Mam ją 3 lata i spisuje się bardzo dobrze. Jest to wzmocniona wersja na ciężkie gleby, więc trudna do zajechania. Jednak sporo waży i trzeba ciągnik z mocnym podnośnikiem.
,, Bo ja się czuję .......... maleńki jak robak, ......... ale króla nie widzę większym od siebie. " - jak mawiał Pan Franciszek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2131 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 10:24

brona wirnikowa Panowie, podępnę się do tematu. Interesuje mnie czy taki MF 390 4x4 80KM da rade na ciężkich glebach z takim agregatem (2,5m wirnikowy + wał pakera) i siewnikiem na hydropaku? Podnośnik powinien wytrzymać ( wzmacniany dodatkowym siłownikiem, pompa 64l/min i udźwig wg producenta 3060kg). Co do obciążenia przodu to będzie tur mailluxa co waży swoje więc nie powinno go podrywać tylko czy da radę to ciągnąć? A może szukac z lżejszym wałem rurowym? Co prawda ma to pracowac w rędzinach więc paker pewnie byłby lepszy. Jak sądzicie co wybać do takiego ciągnika?