Skocz do zawartości

eurobela- folia do sianokiszonek

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 wrzesień 2013 - 19:04

eurobela- folia do sianokiszonek Witam, zakładam ten temat, aby ostrzec wszystkich chcących oszczędzić na folii. Zakupiłem folię wyżej wymienionej firmy w cenie 180zł za rolkę, sprzedawca zapewniał ilość 23 balotów z rolki i 0 problemów z klejem. A jak to wyszło w praktyce? Z rolki wyszło 15 balotów, a klej jest wręcz fatalny, można rzecz, że w ogóle go nie ma, folia bardzo słabej jakości, podatna na zrywanie i dziurawienie. NIE POLECAM i pluję na tą "firmę"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
eurobela- folia do sianokiszonek Dzisiaj, 15:02
  •  

#2 Share kiler1982

kiler1982

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 07 wrzesień 2013 - 11:59

eurobela- folia do sianokiszonek

Witam, zakładam ten temat, aby ostrzec wszystkich chcących oszczędzić na folii. Zakupiłem folię wyżej wymienionej firmy w cenie 180zł za rolkę, sprzedawca zapewniał ilość 23 balotów z rolki i 0 problemów z klejem. A jak to wyszło w praktyce? Z rolki wyszło 15 balotów, a klej jest wręcz fatalny, można rzecz, że w ogóle go nie ma, folia bardzo słabej jakości, podatna na zrywanie i dziurawienie. NIE POLECAM i pluję na tą "firmę"

dzieki za info....przymierzalem sie do kupna rolki chyba o tej pisales http://allegro.pl/fo...html#tabsAnchor.....a próbowales owijac folia strecz.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty