Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agencja nie podpisała umowy na utylizację.

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share iwona2lena

iwona2lena

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 03 styczeń 2008 - 21:13

Agencja nie podpisała umowy na utylizację. Od stycznia tego roku podobno do marca będziemy mieli wydatki na utylizację padniętych zwierząt. Bo szanowana ARiMR nie podpisała żadnych umów z odbiorcami padliny. A do tego nie wiadomo czy zwrócą nam pieniądze za utylizację we własnym zakresie. Jak do tej pory wszystkie padnięte sztuki były zabierane przez Farmutil który miał dofinansowanie z ARiMR. W marcu tego roku ma sie zebrać komisja obradująca w sprawie nowego odbiorcy. Jak zwykle rolnik został na lodzie bo nikt z góry nie umiał dopilnować terminów!!!
I jak tu powiedzieć zwierzęciu że to nie czas na umieranie??? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agencja nie podpisała umowy na utylizację. Dzisiaj, 05:47
  •  

#2 Share Ginter

Ginter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 20:47

Agencja nie podpisała umowy na utylizację. No właśnie tydzień temu padł mi jeden mały byczek i myślałem że mnie krew zaleje jak gościuz z firmy utylizacyjnej powiedział mi że będzie mnie to kosztować 350 złotych.No dobra zapłaciłem bo co miałem zrobić i byłem przypadkiem w agencji go wyrejestrować i pytam się dlaczego musimy płacić tyle kasy za utylizację i odpowiada mi że dopiero trwają negocjację w sprawie utylizacji i jak się dogadają agencja z firmami to mam się ubiegać o zwrot tych pieniędzy

#3 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 26 luty 2008 - 19:52

No właśnie tydzień temu padł mi jeden mały byczek i myślałem że mnie krew zaleje jak gościuz z firmy utylizacyjnej powiedział mi że będzie mnie to kosztować 350 złotych.No dobra zapłaciłem bo co miałem zrobić i byłem przypadkiem w agencji go wyrejestrować i pytam się dlaczego musimy płacić tyle kasy za utylizację i odpowiada mi że dopiero trwają negocjację w sprawie utylizacji i jak się dogadają agencja z firmami to mam się ubiegać o zwrot tych pieniędzy

350 złotych to za byczka dużo, u mnie było tak ze nagle zaczęło sie coś dziać z krową przestała jeść,lekarz dał lepi i powrotem jadła ale co z tego jak zaczęła sie dziwnie chwiać, potem jak już sie położył to za chiny nie mogła wstać jadła na leżąco stękała buczała ale jadła widocznie ją coś bolało,wodę też piła ale z wiadra bo na leżąco to do poidła nie sięgała aż w końcu przyszedł ten moment ze zdechła i dzwonimy do utylizacji zwierząt a oni muwią że 650 złotych trzeba zapłacić bo jakiejś tam umowy nie podpisali, no i co mogliśmy zrobić zapłaciliśmy :angry: :angry: :angry:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 26 luty 2008 - 20:07

Agencja nie podpisała umowy na utylizację. umowa już podpisaana (przynajmniej w podlaskiem)

#5 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 26 luty 2008 - 20:22

umowa już podpisaana (przynajmniej w podlaskiem)

teraz to tak ale nam chodziło ze w styczniu nie była jeszcze podpisana :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 27 luty 2008 - 07:36

Agencja nie podpisała umowy na utylizację. to na drugi raz pisz dokladnie. patrze na date postu (wczorajsza) i widz ę że piszesz 'umowa niepodpisana"