Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelsax

pawelsax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 20:54

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Witam chce podłączyc rozdzielacz z c330 ten z błotnika do jumza ale nie wiem gdzie sie wpiąć zasilaniem do niego ponieważ już mam jeden rodzielacz z dwu sekcyjny z wladimirca t 25 oraz wspomaganie na dzielniku strumienia oleju proszę o doradę, dołanczam schemat mojej instalacji.schemat hydrauliki.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Dzisiaj, 11:20
  •  

#2 Share patryk255

patryk255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:K/M hektary

Napisany 04 wrzesień 2013 - 23:39

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza przed dzielnikiem a za pompą zamontuj trójnik albo drugi dzielnik jedno wyjście poprowadź do tego dzielnika co już masz a drugie do rozdzielacza od c-330

#3 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 05 wrzesień 2013 - 06:30

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Taa, trójnik. I nie będzie działało nic, ani wspomaganie, ani żaden z rozdzielaczy. Tacy mądrzy to już byli. Rozdzielacze łączymy tylko szeregowo. Jest tylko jeden warunek: muszą mieć ten sam przepływ.

#4 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7569 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 06:59

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Rozdzielacza z 30-ki, ten który montowany jest na błotniku nie da się połączyć w szereg w taki sposób by z jego powrotu były zasilane jeszcze inne odbiorniku. Jego konstrukcja jest taka że olej zanim wyleci przyłączem powrotu pierwsze płynie przez aluminiową pokrywę czy obudowę. Jeśli do tego powrotu podłączy inny rozdzielacz i wywrze na nim ciśnienie to tą pokrywkę rozerwie. Pomijając ten jeden szczegól to Elektromtechnik ma racje. To samo tyczy się ruskich rozdzielaczy z mtz-ta czy władka.

Edytowany przez seweryn20, 05 wrzesień 2013 - 07:01.

KPK Kumurun Team

#5 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 08:12

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Pisząc to myślałem żeby włączył go za rozdzielaczem, który już ma. Ale masz rację, wtedy nie wytrzyma ten rozdzielacz od T25. Czyli pozostaje albo inny rozdzielacz, albo drugi dzielnik strumienia.

#6 Share pawelsax

pawelsax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 08:58

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Panowie podłączyłem ten rozdzielacz z c330 bezposrednio pod zasilanie pompy,czyli poodlanczałem dzielnik,oraz rozdzielacz z t25 i podczas próby odpalenia ciagnika rozerwało ten aluminiowy korpus w rozdzielaczu c330.

#7 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 13:10

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Czyli nie przeczytałeś tego co napisano powyżej. Do pompy miałeś podłączyć dzielnik i z dzielnika do rozdzielaczy. Powrót z rozdzielaczy bezpośrednio do zbiornika.

#8 Share pawelsax

pawelsax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 15:36

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza tak zgadza sie podlaczylem zanim przeczytałem ,ale jak mam podłaczyc z dzielnika do rozdzielaczy jak dzielnik dzieli na dwa i te sa juz zajete przez rozdzielacz z t25 i orbitrol mozesz to narysować bede wdzieczny

Edytowany przez pawelsax, 05 wrzesień 2013 - 15:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 08:32

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Musisz zastosować drugi dzielnik strumienia. Wtedy pierwszy dzielnik dzieli Ci strumień na orbitrol i drugi dzielnik, natomiast ten drugi dzieli na obydwa rozdzielacze. Tylko, że wtedy połowa oleju pójdzie na orbitrol, a druga połowa na oba rozdzielacze, czyli każdy z nich otrzyma tylko 1/4 oleju.

#10 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 10:20

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Moim zdaniem 2 dzielniki to głupota, wydatek na wyjściach byłby podzielony na bide na 4, dzielnik jest tylko do orbitrola i tyle ma pracować jako zawór priorytetowy, a z drugiego wyjścia regulatora przepływu rozdzielacze wpiąć jeden na drugim, nie równolegle bo otwierając zamykając sekcje w rozdzielaczu olej ucieknie drugim rozdzielaczem, dlatego rozdzielacze mają być jeden za drugim na jednym przewodzie. To ma też swoje wady, dlatego w pierwszej kolejności musi być zamontowany rozdzielacz ważniejszy a dalej pomocniczy, ale dzielenie wydatku pompy przez 4 ma większe wady, to głupota i bezsens.
Z resztą są tu podobno mądrzejsi i tak będa docinać i podważać za chwile :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#11 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7569 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 11:13

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Ale te rozdzielacze które ma jeden rusku a drugi z 330 nie da się podłączyć jeden za drugim szeregowo w sposób powrót z jednego w zasilanie drugiego. Uniemożliwia to ich konstrukcja. Było to zresztą wyżej napisane.
Najlepszym wyjściem było by zainwestować w może nie najlepszy ale najtańszy z dostępnych trzysekcyjnych z każdą sekcją pływającą ruski z mtz-ta.
KPK Kumurun Team

#12 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 15:05

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Jeśli zastosuje najbardziej wydajną pompę z dostępnych, czyli 68 l/min to na każdym z rozdzielaczy uzyska w porywach 17 l/min, co moim zdaniem wystarczy do większości zastosowań. Taki przepływ daje pompa od 330 i też spełnia swoje zadanie. A zastosowanie dzielnika przed rozdzielaczami ma jeszcze tą zaletę, że można nimi sterować jednocześnie.

#13 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 17:56

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza 17l/min czyli podnoszenie przyczepy d47 w ok 50sekund do minuty na 1800obr/min silnika, jeżeli mamy tur z 2 siłownikami 4-5litrowymi czyli załóżmy 8litrów pojemności 2 siłowników to podnosimy tura ok 30sekund, dla mnie to nie jest zadawalające, ma być jeden dzielnik o wydatku 7-9l/min na orbitrol reszta na układ czyli na rozdzielacz z byle czego kilkusekcyjny lub 2 rozdzielacze i musi być dobrze.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#14 Share pawelsax

pawelsax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 21:08

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Panowie rozwiazalem to w taki sposób ze podlaczylem dwie końcówki od kipra pod jedną z sekcji rozdzielacza t25 jak podnosze w górę wajche to mam zasilanie na jednej jak na sam dół to na drógiej jak dam do samej góry na pozycje pływającą wtety przyczepa opada.Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i zainteresowanie tematem,pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2000 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 08 październik 2013 - 20:22

Chcę podłączyć rozdzielacz kipru z c330 do jumza Jako laik z dziedziny elektryki chciałem sie kogoś zorientowanego zapytać jak podłączyć takie coś http://allegro.pl/el...3598630087.html mam dżojstik z guzikiem i rozdzielacz 2 sekcyjny.

Dodaj odpowiedź