Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Chudini

Chudini

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 19:11

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku Witam forumowiczów. Mam pytanie: czy zwykły zaczep tego typu ( http://www.sklep-gre...ducts_id/265638 ) w ursusie 912 wytrzyma współpracę z tym rozrzutnikiem czy musi być hitch. Proszę o odpowiedź ponieważ chciałbym podczepić ten rozrzutnik do 912 ale mam tylko ten zwykły zaczep.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku Dzisiaj, 03:24
  •  

#2 Share xerion3800

xerion3800

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i mechanizacja

Napisany 04 wrzesień 2013 - 21:02

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku Może nie wytrzymać. My w ursusie 902 mamy zrobiony nową listwę o grubości 25mm i szerokości 180mm. Jakoś raje radę. Ale hitch jest najlepszy do takich maszyn.
Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

#3 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:40

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku Nie wiem co za problem zalozyc zaczep hitch do 912. Jakby kto potrzebowal to mam prawie kompletny nowy do sprzedania.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

#4 Share Chudini

Chudini

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 16 wrzesień 2013 - 18:37

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku Witam ponownie, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego rozrzutnika: jak podłączyć jego hydraulikę do 912, i jak ją obsługiwać aby sprawnie włączać i wyłączać posów łańcuchów. Dodam że mam 4 gniazda hydrauliki w ciągniku. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 16 wrzesień 2013 - 19:29

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku co z tego że masz 4 jak naprawdę tylko dwa można sensownie używać wg mnie.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#6 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 wrzesień 2013 - 15:27

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku tak jak kolega wyżej, na pewno tylko 2 mozna używać, bo jedno jest do wolnego powrotu, a drugie podłączone do siłownika wspomagającego, chyba, że masz dodatkowy rozdzielacz... jeśli tak to podłącz do obu par i zobacz na których będzie najlepszy posów...

jak dla mnie to pytanie dziecinne, czy to problem popatrzeć i trochę pomyśleć?? logicznie... czy to na prawde takie trudne?? a od razu lecieć i na Af pisać??

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7 Share Chudini

Chudini

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 17 wrzesień 2013 - 18:52

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku

jak dla mnie to pytanie dziecinne, czy to problem popatrzeć i trochę pomyśleć?? logicznie... czy to na prawde takie trudne?? a od razu lecieć i na Af pisać??

kolego po to jest AF żeby pytać jak się nie wie, nie chcesz nie odpowiadaj
A poza tym rozumiem że aby posów cały czas działał to trzeba trzymać dźwignię ręką, ewentualnie ją czymś zablokować? Czy jest jakiś inny sposób?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 wrzesień 2013 - 09:24

Fortschritt T-088/ Zaczep w ciągniku tak, po to jest AF... ale nie z dziecinnymi pytaniami... a najpierw pomyślałeś, jak podłączyć?? podłączyłeś wg swojej praktyki, działało?? czy nie?? jeśli nie, to dopiero pytaj na AF... nie na odwrót... bo jak tak każdy bedzie z błahymi sprawami zawalał forum to zapanuje chaos... najpierw myślimy , logicznie....a dopiero jak nic się nie wyduma to pisze się na forum, bynajmniej ja tak robię...

Odnośnie tej dźwigni, to tak oryginalnie były takie ograniczniki , że jak przesunełeś za ten ogranicznik to dzwignia się opierała o niego i nie musiałeś trzymać...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)