jedrysekjarek

Podłaczenie dwóch rozdzielaczy hydraulicznych

Polecane posty

CaseBizon    9

Ja mam taki sam rozdzielacz jak na zdjeciu tzn tej samej firmy badestnost 3 sekcyjny.attachicon.gifpompa.jpg

czy ten rozdzielacz da się podłączyc ''bezpośrednio do pompy'' ciągnika? Bo N to wolny spływ tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9908

Mogę obrócić kolpaki z dźwigniami o 180 stopni ? Nigdy tego nie rozbieralem a gdyby sie tak dalo rozdzielacz lepiej pasowalby mi w blotnik :/ rozdzielacz dwusekcyjny bułgarski.

Juz rozebralem wiem ze mozna :)

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

panowie czy jak się wykręci ten zawór to powinna być kulka ? Chodzi o rozdzielacz produkcji bułgarskiej? Przycina mi się sekcja, suwak OK bo wyjmowałem i wszystko jak nowe.

rozdzielacz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez daryjusz10
      Mam mały problem. Kupiłem prasę zwijającą, ale nie ma przewodu, który łączy sterownik z gniazdem w ciągniku... sterownik już przerobiłem na zwykłą wtyczkę i chciałem podłączyć ją pod gniazdo w ciągniku ale tam chyba nie ma plusa na stałe... mam nadzieję, że mnie rozumiecie heh... i moje pytanie brzmi czy trzeba jakoś dodatkowo do tego gniazda na błotniku podłączyć na stałę plus czy zrobić drugie gniazdo specjalnie do prasy... i czy mogę ten plus pociągnąc bezpośrednio z akumulatora??
    • Przez tomaszek-c360-3p
      Witam, mam pytanie, mianowicie jak można w inny sposób podłączyć ładowacz czołowy do renault 103-54 bo mam podpięty pod tylnie gniazda wyjście i powrót z ładowacza a trzeci wąż powrót do skrzynii (rozdzielacz przy ładowaczy na joystik na 3 węże) a potrzebne są mi dodatkowe gniazda. Mozna podpiąc rozdzielacz prosto do pompy a powrót dać do rozdzielacza ciągnika a trzeci wąż zostawić jak jest (powrót prosto do skrzyni) ? nic się nie stanie z rozdzielaczem tura lub ciągnika?
      I jaki pług obrotowy wybrać na ciężkie i gliniaste ziemie? uciągnie 4 skiby obrót?
    • Przez zlotek
      Witam, założyłem hamulce hydrauliczne do mojej przyczepy, jednak po podpięciu okazuje się, że w moim JD nie ma reakcji na wciskanie pedału hamulca, odkręcałem przewód przy siłowniku i na woolnych obrotach cały czas leci olej, ale nie ma dużego ciśnienia, do tego nie ma żadnej reakcji na wciśnięcie pedału hamulca... Co może być przyczyną i gdzie szukać?
    • Przez gadget
      Posiadam pług marki fenet (4 obrotowy) ciągam go Renault 133.14 , podnośnik działa ładnie na wolnych obrotach szybko podnosi pług do góry lecz problem tkwi w obrocie..tzn wolno obraca w jedną stronę po zmniejszeniu szerokości orki..( nie ma takiej przeciw wagi ) i zdarza się że płóg zatrzymuje się na środku obrotu i wraca z powrotem..Zauważyłem że siłownik mam większy niż w większości ,,obrotówek" a węże natomiast cieńsze niż w innych pługach. Moje pytanie brzmi czy jeśli zmienię przewody na grubsze to szybkość obrotu się poprawi???
    • Przez piech
      witam mam podlaczony tur pod chydraulike od kipru i jeszcze czegos a chce zalozyc dzojstik i niewiem pod co sie podpiac dzojstik ma byc 3 sek a i chodzi o ciagnik ceres 85 silnik fendt
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj