Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ziel    115

Juz tak robiłem i nic nie dało. Parę ludzi też coś grzebalo w swoich i przestał pokazywać im prędkość. Myślę ze to nie jest wina czujnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemx110    0

Jeżeli to się stało po ingerencji znajomego w licznik to trzeba przejrzeć wszystkie 13 opcji

 

Czujnik można sprawdzić mierząc jego rezystancję, powinna być w granicach 2.7 - 3.3 kΩ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

czujnik zdemontowałem teraz czekam na miernik. Przejrzałem opcje wszystkie i jest jedna z ustawieniami radaru tylko nie bardzo wiem co zrobić jutro wstawie screen'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Czujnik sprawdzony i działa. Nie wiem już co może być, Można jakoś zresetować wyświetlacz lub przywrócić ustawienia fabryczne?

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcasemx135    0

w moim case kapie z rynny pod wałem, widze ze to uszczelniacz duzo roboty ? i lewe kolo cos siesączy pod dwoma srubami pewnie to same uszczelniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

jeśli to uszczelniacz na wałku wychodzącym ze skrzyni biegów to trzeba rozkręcić wał wyciągnąć na chama ten uszczelniacz w pokrywie czołowej i założyć nowy ot cała operacja, tyle że olej raczej trzeba by spuścić. Z tym kołem to nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemx110    0

Czujnik sprawdzony i działa. Nie wiem już co może być, Można jakoś zresetować wyświetlacz lub przywrócić ustawienia fabryczne?

 

Nic mi o tym nie wiadomo, z tego co wiem to podłączając komputer też nie da rady nic tam zrobić, pozostaje chyba metoda prób i błędów, spróbuj ustawić inne wartości i wrócić do poprawnych, chyba że zaistniałą usterka mechaniczna i dziwnym zbiegiem okoliczności przewód się urwał?

 

Edit:

Spróbuj odłączyć aku na noc, tzn. główny wyłącznik jeżeli posiadasz, albo zdemontuj klemy z kołków aku, W systemach samochodowych nieraz taka operacja przynosi pozytywne skutki, może tak się zresetuje?

(tylko głośno myślę)

Edytowano przez casemx110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Przy którymś podejściu podziałała kalibracja prędkości za pomocą radaru. Dzięki za pomoc i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcasemx135    0

czy pod pokrywą z prawej strony jest od razu wałek z trybami czy tarczki ? i czy jest potrzebna jakas podkladka pod pokrywe czy na klej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminek19    0

witam mam problem z podnośnikiem w mx 135 wyświetlacz pokazuje 5 czy można to jakoś skasować i ustawić 0 bo wiem że ma tak być i jak skalibrować podnośnik pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

problem dotyczy sensorów udźwigu tych koło ramion na dole, przeczyść styki jak nic nie da to można próbować kalibrować na jeden, a jak wszystko działa jak należy to można sobie darować nowy sensor 1500zł.... Samo 5 się wyświetla czy jeszcze jakaś liczba np 0 lub 1 ? Bo jeśli nie to według kodu poszły oba sensory (lub nie ma styku) co jest mało możliwe lub poszedł jeden gdzie podnośnik był wcześniej skalibrowany już na ten jeden sensor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Mi swieciła sie tylko 5 wymieniałem lewy i problem znikł bład pojawił sie zaraz na drugi dzien po przywiezieniu ciagnika z niemiec kupowałem w serwisie case i powiedzieli ze mi wysla to wcenie ciagnika jak powiedzieli tak zrobili ale mówili ze kosztuje u nich cos około 300euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminek19    0

to chyba tak już zostanie podnośnik działa a świecą sie 5 i 0 na przemian, a wie ktoś ja sie kalibruje podnośnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

no to masz z lewym problem, po co chcesz kalibrować na jeden sensor chcesz ustawić czy coś innego? Do tego jest spora instrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminek19    0

to chyba tak już zostanie podnośnik działa a świecą sie 5 i 0 na przemian, a wie ktoś ja sie kalibruje podnośnik?

 

mozna spróbować go kalibrować jak możesz to napisz tą instrukcje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denzel16    1

Czy któryś z użytkowników podzielił by sie instrukcja do mx135 z góry dziękuję adres denzel168@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Witam,

Mam problem mianowicie nie dziala mi 1 bieg wiatraka klimy 2,3 dzialaja. Może mieć to jakiś wpływ na brak chlodzenia klimatyzacji? Sprężarka działa czynnik w układzie jest ale nie chłodzi. Myślałem żeby obejść wszystkie czujniki itp (jak wogóle jakieś są) i podłączyć osobny bezpośredni kabel do włączania sprężarki.

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Witam,

Mam problem mianowicie nie dziala mi 1 bieg wiatraka klimy 2,3 dzialaja. Może mieć to jakiś wpływ na brak chlodzenia klimatyzacji? Sprężarka działa czynnik w układzie jest ale nie chłodzi. Myślałem żeby obejść wszystkie czujniki itp (jak wogóle jakieś są) i podłączyć osobny bezpośredni kabel do włączania sprężarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcasemx135    0

mam problem w moim case mx 135 nie wchodzi 1 bieg, na każdym pólbiehu probowalem ale nic z tego nawet na siłę. Generalnie biegi wchodzą cięzko ale wchodzą, nie mam pojecia co jesty grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Ale czemu nie wchodzi zgrzyta czy poprostu nie da się dźwigni przesunąć? Jak to drugie to tam przy mechanizmie zmiany biegów jest taka blokada, że bez sprzęgła nie biegu nie wbijesz i może trzeba to podregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

nie grzebałem jeszcze przy tym więc musisz sam obczaić, od sprzęgła idą dwie linki jedna ta cieńsza idzie do mechanizmu biegów koło dźwigni i idź po nitce do kłębka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemx110    0

Najprościej jest chyba wyciągnąć siedzenie i okno spod niego lub próbować od tyłu ciągnika się tam dostać i regulować jeżeli potrzebne. Ja bym jeszcze sprawdził zabezpieczenia na wodzikach znajdują się z prawej strony na "sandwich plate" płycie łączącej obie skrzynie. Dwie śruby fi 10 pod nimi są sprężyny oraz kulki. również można spojrzeć na dźwignie regulacyjne od biegów mechanicznych.

A jak jest z pozostałymi biegami mechanicznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Zauważyłem że w moim MX 150 jest cały czas włączony przedni napęd, włącznik nie działa, nie rozłącza. Co robić gdzie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

W moim CS przyczyną był spalony bezpiecznik od stopu , może w MX jest podobnie ? Sprawdź czy jest stop . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj