Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
casemx110    0

Najprawdopodobniej gdzieś jest przewód od sensora uszkodzony, albo sam sensor na skrzyni biegów

 

Ziel ale na wyjście z tyłu na hamulec hydrauliczny podawany jest olej ze skrzyni więc jeżeli nie pompuje oleju na zewnątrz to chyba wszystko jest ok.

Teraz nie mam czasu ale w weekend postaram się zerknąć w instrukcję i doczytać jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie :) Chcialbym wypuscic plyn z chlodnicy sa gdzies krany w bloku ? Ile wchodzi plynu ? I jeszcze jedno : do czego jest ten przycisk ze spiralą przy kierownicy ? pewnie do podgrzania swiec , jak go uzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Ten przycisk jest do podgrzania świec a uzywa się go przytrzymując 10-20sec przed rozruchem silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Z lewej strony chłodnicy ( patrząc od przodu) masz spust na dole, z bloku samo zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze problem z ogrzewaniem: wiec widze ze do nagrzewnicy idą tylko przewody od pompy klimy, pompa widze ze jest nowiutka,moze jest nie nabita nie wiem, Nie potrafie tego ustawic pomozecie ?

Edytowano przez arkadiuszbarzynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki najwazniejszego nie napisalem, nie grzeje. Termostat jest bo wiem ze u żabojadow lubią je wyjmowac zeby silnik byl nie dogrzany bo maja wysopkie temp. Jak jest rozgrzany to nawet nie daje ciepla , moze grzałka ale watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Może zaworek sie nie otwiera na rurce z ciepłym płynem. Bodajże jest on na linke otwierany za pomocą pokrętła do ustawiania ciepłego strumienia powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

I sprawdź czy nie masz zamkniętego kranika przy bloku, a potem właśnie to pokrętło czy otwiera zaworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

do nagrzewnicy idą węże z bloku silnika i tam jest kranik którym można odciąć krążenie tak jak np w MTZ o ile widziałeś kiedyś, a zaworek od regulacji to gdzieś w dachu tam gdzie nagrzewnica musisz sam pogrzebać bo nie robiłem nic jeszcze przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Odkręć panel w kabinie tam gdzie masz te pokrętła i wszystko bedzie na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemx110    0

Widocznie masz coś namieszane w dokumentach, posprawdzaj lepiej nr na ramie i w kabinie, moc jest najmniej ważna, popatrz na DMC zespołu pojazdów jaki możesz ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemx110    0

Panie francuz płakał jak sprzedawał :lol: Mówisz że jest z Francji więc może tłumacz coś pomylił podczas tłumaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Mam mały problem, gdy ciągnik sie "kopie" w błocie podnosi mi TUZ do góry. Da sie to jakoś zmienić dodam że pokrętło od reakcji na zmianę podłoża mam na 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj