Polecane posty

Lukas85    37

Możesz pojechac z mechanikiem ale tak jak mowie najlepiej  jakbys pojechał z kims kto jezdzi takim ciagnikiem. Zapytaj o ten wyswietlacz pod klapka czy nie ma bledów Jakos na przednia os nie wyglada mi na tylko mytą. Jak masz nie daleko mozesz podjechac obejrzec moze akurat warty uwagi


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

W kwestii farby na Case to jest jej strasznie grubo. Sam to naocznie stwierdziłem przy remoncie. Mój ma powyżej 20 tys mtg a farba po umyciu jak nówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Koledzy jak skasować kody wałka wom.pokazuje 33 i 62.co one oznaczają.
Dzięki....


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradb24    0

Witaj kolegów w moim mx miałem spalony modol od wom. Kupiłem nowy i nie działają ani diody od womu ani nie świecą kontroli od jazdy ani rewersu. Czy modol potrzebuję jakiegoś wgrania oprogramowania? Czekam na szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

Witam , mam problem z przednim napędem ponieważ się nie załącza przycisk jest na auto lub stałym i nic ani kontrolka się nie zapala nawet przy naciśnięciu hamulca co to może być gdzie szukać? bezpieczniki całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

Są dwa czujniki ale będą chyba do hamulców po jednym na każdy pedał innych tam nie ma. Poruszałem tymi wszystkimi kostkami i bezpiecznikami i odezwał się jakiś przekaźnik koło drążka od biegów i napęd zadziałał ale teraz znowu jest cały czas przekaźnik ucichł a kontrolka dalej nie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

Witam

 

Orientuje się może ktoś czy MX posiadają amortyzacje tylnego tuza?? Jak ewentualnie to włączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Case MX maja amortyzacje od tego masz przycisk po prawej stronie fotela z rysunkiem koła i ząbkami od dołu. Amortyzacja działa bardzo dobrze jadąc po nierównym terenie ciagnikiem telepie a maszyną nie rzuca. Według instrukcji aby amortyzacja działała narzędzie musi byc podniesione na odpowiednia wysokosc o ile sie nie myle około 38cm tak aby TUZ miał "miejsce" na regulacje


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Możliwe nawet w instrukcji przy opisie amortyzacji jest napisane "jezeli występuje"


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol2306    12

To mój pewnie tego nie ma. Czy wie ktoś może od czego i co oznacza "klepsydra" na wyświetlaczu obok km/h??? Poniżej foto jak to wygląda

post-6762-0-50743200-1504430403.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

to przypomnienie o interwale serwisowym czyli wymianie oleju. Ilosc mth po jakich ma sie pokazywac ustawia sie w menu licznika. wszystko jest podane w instrukcji

 


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

sprawdze w instrukcji i napisze

 


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strazak76    3

Podpowie ktoś jaka jest kombinacja żeby w case mx uruchomić wałek w auto , ze 2 razy mi się udało ale nie bardzo pamiętam jak to zrobiłem


Case MX maja amortyzacje od tego masz przycisk po prawej stronie fotela z rysunkiem koła i ząbkami od dołu. Amortyzacja działa bardzo dobrze jadąc po nierównym terenie ciagnikiem telepie a maszyną nie rzuca. Według instrukcji aby amortyzacja działała narzędzie musi byc podniesione na odpowiednia wysokosc o ile sie nie myle około 38cm tak aby TUZ miał "miejsce" na regulacje

 

Nie bardzo rozumiem , to 38 cm maja być ramiona tuza od podłoża? bo posiadam taki przycisk i sam zastanawiałem się do czego on jest , jak pytałem to ktoś opowiadał że to może być jakiś radar poślizgu czy coś w tym stylu

Edytowano przez Strazak76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Tak chodzi owysokosc ramion podnośnika TUZ. Podnośnik musi mieć mozliwosc ruchu podczas jazdy z amortyzacją dlatego wymagana jest minimalna wysokość na jaka jest podniesiona maszyna


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No to wykrakliście z tą amortyzacją... Na nierównościach spadł mi pług. Przyczyną okazało się urwane ramie (te w środku) obracające wał podnośnika. Oczywiście amortyzacji brak. Szczerze to jestem zdziwiony, że do takiego czegoś doszło, rozumie złamany pług, urwane cięgna, ale nie to... Kto z kolegów miał przyjemność odkręcać tylny plecak?

 

 

A jak macie tą amortyzacje zrobioną? Jest tam jakiś akumulator hydrauliczny? Bo jesli tak to można by dość prosto coś takiego zrobić, elektrozawór, który by w górnym położeniu otwierał dostęp do tego akumulatora, tylko nie wieadomo jak zareagował by podnośnik czy w momencie ugięcia nie starał by się podnosić...

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Koledzy czy wymieniał ktoś w swoim Case uszczelniacz przedniej półosi od strony zwrotnicy? U mnie zaczął tam wyciekać olej, według katalogu powinien byc tam uszczelnaicz 48x65x11, u mnie był załozony 48x65x16.5, czy ktoś moze to potwierdzic? Po wyciagnieciu zwrotnicy na wałku widać jakby 3 wytarte rowki tak powinno byc czy to oznaka wyrobienia przez simering? Chociaz w sumie nie wyglada to jak wytarcie bo simering był w nieco innym miejscu 


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik    16

Mnie też czeka ta sama robota, olej poci się od jakiegoś czasu, zima idzie czas na remont. Napisz czy problem jest z wymianą tego simmeringa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Ja mam akurat wersje z amortyzowana osia ale chyba nie ma to wiekszego znaczenia. Demontaz jest bardzo prosty, spuszczasz olej z piasty, odkrecasz koło i wybijasz górny i dolny swożeń. Wczesniej musisz jeszcze wybic koncowke drozka. Ja tego nie zrobiłem mimo kilku prób wiec odkreciłem drazek. U mnie sa tam takie trójkąty przykrecone na 3 śruby każdy. Miedzy nimi a zwrotnica są zrobione wgłębienia w ktore pasuje niewielki przecinak. Stukając rownomiernie z kazdej strony swoznie wychodzą. Po ich zdemontowaniu wyciągasz cała zwrotnice. Przy ciagniku zostaje Ci oś a w zwrotnicy masz dobry dostep do uszczelniacza.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja w  MX 150  bez amortyzacji mam 40x60x25 takie złożenie dwóch symeryngów. Cały komplet na  zwolnicę z 4 lata temu kosztował mnie 500 zł w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Strasznie dużo ja kupiłem uszczelniacz zamiennik ale wyglada identycznie jak ten ktory był zamontowany a kosztował 80zł

Edytowano przez Lukas85

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj