Zaloguj się, aby obserwować  
browar92

co trzeba zmienić w dominatorze 88vx źeby kosić kukurydze

Polecane posty

browar92    70

co trzeba zmienić w dominatorze 88vx żeby kosić kukurydze mam już klepisko i zamówioną przystawkę i jak ustawić kombajn obroty i wiatr i na jaką szczelinę na klepisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

trzeba wyjac dolne sito i podajnik kłosowy . potrzebne sa jeszcze blachy na bęben . obroty ustawiasz na najmniejsze a szczeline to zależy jaka QQ bedziesz widział jak nie domłaca to oczko podciagnać . bynajmniej w dominatorze 68sl tak było jak takim jezdziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
browar92    70

a górne sita jak otworzyć i na bęben nie potrzeba jakiś blach po coś kiedyś słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MichalR
      Potrzebuję agregat do ciągnika o mocy 120 KM do pracy na ziemiach lekkich i średnich (IV-V klasa). Ma on służyć do uprawy pod kukurydzę i wstępnej uprawy przed siewem uproszczonym (agregat bierny i siewnik polonez).
    • Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez wesoly
      Witam
       
      Postanowiłem założyć nowy temat, gdyż mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie udzielić jakiejś pomocy lub chociaż dobrej rady. A teraz do sedna sprawy.
       
      Posiadam Claasa domiantora jak w temacie pierwszy sezon z silnikiem Perkinsa 1006.6T o mocy ok. 160 KM. I zwracam się z ogromną prośbą do osób, które posiadają także taki sam model silnika w swoich kombajnach. PRoblem jest natury eksploatacyjnej gdyż uważam, że bardzo dużo pali mi ten kombajn. Dodam, że pełny przegląd został zrobiony przed sezonem wszelkie smar, oleje, filtry zostały powymieniane na nowe oryginalne części. Silnik jest naprawde utrzymany nienagannie, klawiatura zaworowa czysta, żadnych nagarów itp, itd. Co do paliwa to nie wiem jakie ono jest ale chyba w naszym kraju to nikt tego nie wie, od dawien dawna na nim jeżdżę Bizonem i innymi maszynami więc nic tu do zarzucenia nie mam. Jedyną sytuacją, która może pomóc komuś w ewentualnym zdiagnozowaniu problemu to były przypadki schodzenia z obrotów i jakiejś takiej dosłownie kilku sekundowej nierównej pracy silnika a po chwili wszystko wracało, te wachania obrotów były na silniku bez obciążenia i można je było zaobserwować oczywiście tylko z zewnątrz, bo w kabinie cisza. Nie wiem może tak ma być, moc niby jest bo jak się hydrostat machnie do przodu na maksa to tylko jęk i w fotel wbija. Nie wiem ile tym kombajnem można wykosić za bardzo w godzine ale tak orientacyjnie mogę powiedzieć, że ok 8 ton pszenicy jakiś 1,20 ha tak mniej więcej i 20 litrów ropy tylko strzeliło na dodatek bez sieczkarni. Na jesień pokusiliśmy się o wymontowanie pompy paliwowej i o sprawdzenie wtryskiwaczy i "doktor" powiedział, że wszystko jest dobrze pomapa dawkuje odpowiednio, wtryskiwacze mają dobre ciśnienie i nie leją i tak teraz przeszła zima i kombajn stoi i czeka a my razem z nim.
       
      Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje za jakieś sugestie
    • Przez krzysiek10
      Witam wszystkich.
      Jak w temacie chciałem zapytać jak wymienić olej w przednim napędzie Renault 103,14.
      Proszę o pomoc
    • Przez tomaszek12
      Witam wszystkich kombajnistów doradzcie jak ustawić kosę w donku 85 bo w tamtym roku przy gęstym życie szybcie się nie dało jechać bo rżysko w kolano jak to ma być w górnym martwym punkcie koła napędowego kosa ma być na przeciwko bagnetu czy pomiędzy bagnetami jak ktoś w temacie to proszę o odpowieć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj