Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa opada przy dużych obrotach silnika

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krzysiek7711

Krzysiek7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 31 sierpień 2013 - 12:33

Pompa opada przy dużych obrotach silnika Witam, chyba nie ma podobnego tematu na forum wiec zakładam. Otóż pewnego pięknego ranka podpiąłem do MF 675 swój siewnik z zamiarem siewu, podniosłem, wyjechałem na ulicę i nie tracąc czasu buta na pole. Po hałasie zorientowałem się, że siewnik został opuszczony i sunął lejkami po szosie. Gdy puściłem z gazu to od razu poszedł w górę. Gdy potem znowu dałem gazu to sytuacja się powtórzyła - mimo, że dźwignia podnośnika była ciągle tym samym położeniu. Gdy już ciągnik trochę pochodził i zlapał temperaturę to wszystko się unormowało ale czasami mam analogiczne sytuacje z innymi sprzętami. Ktoś miał podobnie? Co to może być?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa opada przy dużych obrotach silnika Dzisiaj, 12:13
  •  

#2 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 31 sierpień 2013 - 14:22

Pompa opada przy dużych obrotach silnika witam jakim olejem masz go zalanego ??? ja bym obstawiał na rozdzielacz może a tak na wolnych obrotach to trzyma podnosnik nie opada jak go zgasisz to w ciągu 2-3 min nie opadnie podnosnik ???

#3 Share bogus56

bogus56

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 31 sierpień 2013 - 15:32

Pompa opada przy dużych obrotach silnika Kuzyn miał podobny problem przy 698 i winien był filtr od oleju pod ciągnikiem. Tak samo jak u ciebie przy dodawaniu gazu podnosnik opuszczał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Krzysiek7711

Krzysiek7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 06:46

Pompa opada przy dużych obrotach silnika to jest jak sie nie mylę LHL 46 . Dzięki za odpowiedź! Sprawdzę ten filtr. Podnośnik w miarę trzyma ale jak mam coś ciężkiego to 5 minut i leży na ziemi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ben87

ben87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 04:32

Pompa opada przy dużych obrotach silnika ja też obstawiam filter. albo olej gdzieści się może wymieszał jak robiłeś nie swoim sprzętem. w ostateczności zawór się zacina... miałem podobny prooblem w 595 podobno był filtr zapchany ale mi przestał podnosić całkiem pozniej