Belaruss820

Tury od "producentów" do belarus 820

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Belaruss820    1558

Witam,mam wielką prośbę do wszystkich użytkowników ładowaczy czołowych. Dokładniej chodzi mi o te produkcji polskiej od tzw."prywaciarzy",Chcę założyć do swojego belarusa ładowacz ale nie wiem jakie są opinie.Dodam że belarus jest na stożku. Najbardziej jestem zainteresowany ładowaczem z firmy DANBUD,czy ktoś ma taki ładowacz przy swoim ciągniku? i jak się sprawuje? Proszę o wszelką pomoc w dobraniu odpowiedniego ładowacza do ciągnika,z góry dzięki ;) Tutaj link http://allegro.pl/ladowacz-czolowy-nowy-tur-3-sekcje-samopoziomujacy-i3511722978.html

Edytowano przez Belaruss820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz25    36

Ja mam i polecam "metal-fach". To tur samopoziomujący z joystick. Sprawuje się świetnie. Od 4 lat jest bezawaryjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jeśli chodzi o DANBUD to opinie złej nie ma w moich stronach (akurat jestem z okolic). Oczywiście szału nie będzie bo wiadomo za tą kasę nie ma co wymagać ale takich wpadkach jak urwanie mocowań czy pogięcie bez jakiś nadzwyczajnych przeciążeń itp. nie było słychać. Zerknij sb u mnie w galerii. Wujek się też zdecydował na zakup u nich ale póki co ma go za krótko aby dość obiektywnie się wypowiadać. Jak na razie (2 sezon) problemów nie miał z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez undisputed
      Witam, planuję kupić ładowacz czołowy do ursusa 1634 i mam kilka dylematów. Tur ma pracować przedewszystkim przy ładowaniu ziarna na tiry toteż zależy mi na jak najwyższej wysokości podnoszenia. Szukam nowego, w miarę solidnego i w przystępnej cenie. W ciągu roku bedzie miał do załadowania 300-400 ton ziarna no i troche nawozów, nic poza tym. Co polecacie, najbardziej pasuje mi ten tur 18 z hydrametu bo podnosi na wysokość 4,4 m. Trochę się obawiam czy konstrukcja ciągnika na nim nie ucierpi. Co polecacie? i czy warto brać amortyzator drgań i joy-a. Wszelkie rady i wskazówki mile widziane
    • Przez ursusek94
      mam kilka pytań dotyczących tura do 2812.
      1. czym sie różni TUR1 od TUR2?
      2. Czy tur do t25 jest taki sam jak do 2812 czy c-360?
      3. czy tur moze robic jako przeciw waga do ciężkiego agregatu?
      4. co to jest ta euroramka do tura, bo niewiem?
    • Przez arturooo
      Witam, jestem tu nowy jak, wiec proszę o wyrozumiałość. Zamierzam zrobić tura do c360-3p, 3-sekcyjnego z samopoziomowaniem, wysięgnik poziomowanie itd mam już wizje jak to wszystko posklejać, obawy mam co do ramy nośnej tej pod ciągnikiem chcę żeby sanki były przez cały ciągnik aż do tylnego mostu. Mam prośbę jakbyście mogli powrzucać parę fotek takiego rozwiązania, Dodam że to ambitne przedsięwzięcie i chce żeby tur był zbliżony jak najbardziej do fabrycznego, podobają mi sie te z hydrometalu
    • Przez arturooo
      Powitać! Jakiś czas temu postanowiłem wykonać tura do 3p, i jestem w trakcie pracy jako że jeszcze zima za oknem , wydaje się jakby na mnie czekała aż ukończę dzieło, a nie pracuje nad nim całymi dniami więc jeszcze jakieś dwa tyg myśle juz razem z krokodylem bo najpierw krokodyl potrzebny a reszta osprzętu pózniej, tur ma byc 3 sekcyjny na joystick, poziomowanie i euroramka, zdjęcia są jakie są muszą wystarczyć to czyszczenie materiału bo kupuje się płaci a jest zardzewiały i często trzeba go prostować zanim cokolwiek sie z niego zrobi.

      atutaj już rama sanki pod cała długością ciągnika c ceówki 100 zaślepiona ca całej długości.

      wysięgnik...

      tutaj lekkie przymiarki jak to wszystko będzie wyglądało, wszystkie siłowniki maja byc dwustronnego działania, bolce nie są jeszcze pozabespiueczane przed obracaniem się i wiele rzeczy nie jest jeszcze docelowych bo jak mówię dopiero przymiarki

      i na koniec mój głowny sprzęt tylko taki niestety posiadam albo i stety bo radzi sobie wyśmienicie juz ładnych kilka lat a nie ma lekko u mnie , sory za błędy pisałem na szybko... będę dorzucał kolejne foty

    • Przez simonjasinski
      Witam wszystkich forumowiczów.
       
      Piszę do Was z prośbą o pomoc w wyborze ładowacza czoowego, a mianowicie jego producenta.
      Przy zakupie nowego traktora zastanawialiśmy się nad kupnem ładowacza John Deere, ale w ostatecznym rozrachunku nie zdecydowaliśmy się na niego.
      Jakie firmy Wy polecacie?
      Cena ładowacza nie gra roli, ważne jest aby miał funkcję amortyzacji, był długi i bardzo wytrzymały, miał stosunkowo duzy udźwig.
      Krótko mówiąc, poszukuję ładowacza idealnego, także wpisujcie swoje pomysły i marz
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj