mateusz0045

Detektor metalu w sieczkarni

Polecane posty

mateusz0045    0

Mam problem z detektorem metalu w sieczkarni mengele sf 6000 , jak tylko ruszam kilka metrów to odrazu mi sie włącza i nie moge kosić czy ktoś miał z tym podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w kukurydzy masz jakiś metal i heder ci wciąga a dedektor metalu ci odłancza bo w hedrze gdzieś znajduje się jakiś metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Był poruszany temat odnośnie życzliwości "sąsiadów" co wkładali różne rzeczy w kolby lub wieszali na roślinach, zmień kawałek.

 

Lub jest jakiś element w okolicy czujnika który zakłóca jego pracę, lub uszkodzenie instalacji / czujnika.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek550    1

w mengele też mozesz miec uszkodzony elekro magnes na przekładni, słyszałem ze wystarczy wlutowac diode aby obnizyc jego napiecie, umnie trzeba bylo tylko go naciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mirekczorny30ha
      witam
      zakupiłem sieczkarnię i mam problem, jak zrobić aby był napęd na sieczkarnię? chodzi mi o napęd z przystawki pasowej na silniku, musze założyć dodatkowe koło pasowe na przystawke czy jak?
    • Przez KarolTD90
      Mam pytanie stosował ktoś z was tarczę diamentową do cięcia metalu??Np. http://allegro.pl/uniwersalna-tarcza-diamentowa-125mm-x2-6mm-x22-2mm-i3329978700.html Warto coś takiego kupić jak jest z trwałością takiej tarczy??
    • Przez MrTomo1919
      Witam chciałbym załozyc czujnik od sieczkarni tylko za bardzo nie wiem jak go podłączyc. Bizon ma już sieczkarnie lecz poprzedni właściciel nie założył czujnika. Bizon z 89r czy jest orginalnie jakis kabel zostawiony na ten czujnik czy trzeba kabel od czujnika do samej tablicy zegarowej ciągnąc i pod którą kontrolke go podpiąc czy trzeba wstawic inna kontrolke, i jak czujnik podłączyc bo mam już ten czujnik i sa w nim miejsca na dwie wsówki od kabli.
    • Przez Desper
      Witam wszystkich
      Nosze się z zamiarem zakupu sieczkarni na usługi. Sieczkarnia miała by skosic w sezonie około 150 hektarów kukurydzy. Maszyna powinna byc wyposazona w kemper i koniecznie napęd na wszystkie koła.Kwota jaka mam do wydania to ok 150 tysięcy. Wazne zeby maszyna była oszczedna w spalaniu. Prosiłbym o konkretne odpowiedzi. Dziękuje i pozdrawiam
    • Przez suzuki18l
      mam dwie 514 stki, w jednej sieczkarnia BISO na elektromagnes,napęd brany z silnika i ładnie sieka i daleko drobno ścieli, w drugiej jakaś polska wyrzuca długą słomę widać że jak by za małe obroty ma, ciężko to przetależować ,napęd bierze z koła od młocarni, nieraz trza zmniejszyć obroty na niekturych zbożach to razem sieczkarnia zwalnia, porażka kto to wymyślił, czy ktoś wie jakie obroty powinny być na sieczkarni? myślę o zmianie koła pasowego na mniejsze przy sieczkarni
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj