Zaloguj się, aby obserwować  
maly00

renault 110. 54 skrzynia biegów

Polecane posty

maly00    26

mam taki problem znaczy jeszcze nie ale moze byc to poczatek czegos otoz podczas pracy w polu na predkosci kolo 8 km na h z agregatem biernym przy gwaltownym wcisneciu sprzegla slychac taki stuk tapniecie lub male uderzenie nie zawsze to slychac szczegolenie jak ma ciezko wczesniej nie bylo czegos takiego do tego mam wrazenie ze jakby bardziej slychac skrzynie jej prace cos zaczyna sie pewnie dziac ale nie wiem co to moze byc niby wszytko chodzi normlanie biegi rewers itd ale jednak nie pracuje jak zawsze moze to wina oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oleje mieszałeś? i jaki masz wlany? bo ja mam problemy z napędem też w 110.54 i zanim dolałem innego oleju było dobrze, po dolaniu zaczeło się dziać nie wiadomo co. I sprawdź jeszcze wspomaganie sprzęgła może to ono świruje i są problemy.


Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)


"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

jakie wspomaganie sprzegla ? mam zamiar wymienic olej na fucha 10w40 chyba czy jakis tanszy? a co do mieszania to zalany byl z granitu utto a dolalem agrolu stam jest stou bo nie wiedzialem ze to bylo utto moze miec to znaczenie? na razie nic takiego sie nie dzieje ale trzeba cos dzialac do tego gdzies od roku slychac mi na 4 terenowej na zajacu delikatne wycie moze to jakies lozysko? ale co dziwne tylko na tym biegu wiec go nie uzywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak stoisz do traktora przodem to pod kabiną z prawej strony zobaczysz, bo to wszystko na wierzchu jest ta cała hydraulika od sprzęgła. olej może mieć znaczenie , przykładowo u mnie w renówce brakło oleju , a że traktor sprowadzony to i niewiedziałem jaki olej był i też dolałem agrolu i zaczeły się różne problemy z przednim napędem.


Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)


"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj