Zaloguj się, aby obserwować  
grzegoorz1983

Ford 6810 nie można wyłączyć przedniego napedu

Polecane posty

Witam wszystkich.

Mam problem z Fordem 6810. Przedni napęd jest sterowany za pomocą cewki elektromagnetycznej, cewka działa ale napędu nie da się wyłaczyć .

Proszę o pomoc ciągnik jest z 1991r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

uszczelniena na cylindrze mogą być uszkodzone, radze rozebrac przystawkę i zobaczyć w jakim są stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Miałem tak w Ford 6610,należy rozebrać tą przystawkę od załączania przedniego napędy i okaże się czy tarczki są dobre albo zanieczyszczone i stoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba93711
      Witam ostatnio przydarzył mi się problem z przednim napędem. Sprawa wygląda tak że kontrolka normalnie się zapala i gaśnie ale napęd jest cały czas załączony. Sprawdziłem tylko czy prąd podaje na cewke no i niestety nie dochodzi. Wygląda na to że to główny podejrzany ale nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny z tym brakiem prądu. 
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje żeby ktoś mnie nakierował w sprawie Case Mx135, przed miesiącem go kupiłem i dwa dni temu podczas jazdy a właściwie to hamowania zapala mi się w momencie naciśnięcia pedału hamulca na pulpicie kontrolka przedniego napędu, puszczam pedał i gaśnie wciskam znów się świeci. Dodam że jak rozróbę pedały i nasikam osobno to ta kontrolka nie świeci się, gdy oba pedały są spięte to przy hamowaniu znów świeci. Podejrzewam jakiś przekaźnik lub zwarcie ale nie wiem gdzie szukać rozwiązania bardzo proszę opinie na ten temat.
    • Przez Jan556
      Czy dorabiał ktoś przedni napęd do Zetora 7211?
    • Przez przemek4534
      Witam wszystkich, nie dawno kupiłem forda 7840 sle, z 93 r, jako uszkodzony, niestety nie działają biegi nieparzyste, wyskakuje błąd E13, a podczas kalibracji skrzyni na zającu działa kalibracja co prawda dochodzi do 234, natomiast na żółwiu dochodzi do 300 jednostek i wyskakuje U 30, przy ponownej próbie nie można skalibrować ponieważ pokazuje się błąd U 26, skrzynia 2E22B, jeśli wie ktoś jak można to rozwiązać, proszę o porady.
    • Przez Jan556
      Proszę o informację od osób które dorabiały przystawkę napędu do Zetora 7211. Proszę o informację jak to można zrobić. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj