Jackassiu

Gdzie szukać numeru ramy

Polecane posty

farmermf    80

przyczepa HW 8011, gdzie dokładnie znajdę numery na ramie bo tabliczki brak, przyczepa z 1979r i trochę pordzewiała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio21    2

hej ja w 6011 mialem numery patrzac od przodu na poprzeczce ramy z lewej strony wiec papier scierny i szukaj a znajdziesz:) nie wiem chyba tam byla tabliczka iedys tak mi sie zdaje :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przyczepę PANAV o ładowności 12t. rok pr, 90 ( BRANDYS) w przyzwoitym stanie , tylko niemogę znależć nr. ramy , może ktoś posiada taką przyczepę i mugłby podpowiedzieć gdzie dokładnie szukać dodam , że prawą stronę ramy wmiare starannie przepatrzyłem , prosze pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze na obrotnicy , ale z przodu czy po bokach bo patrzyliśmy i niemogę znależć , jestem ślepy albo numer jest w ukrytym miejscu , może jakąś fotke ktoś by zrobił?

Edytowano przez stachurski28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltyspl    0

Mam brandysa pso 802, numery ramy są na przednim wózku pod obrotnicą, przy sforzniu zaczepu i resora z przwej strony.

A ja nie mogę znaleźć numerów na D-50. Może ktoś wie gdzie szukać?

 

To co napisał

slawek3220

 

niewiele mi mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DK94    192

Gdzie szukać numeru ramy w przyczepie D44A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DK94    192

Możecie mi wskazać, prawdopodobne miejsce gdzie może znajdować się numer ramy w przyczepie Sanok D44A ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toperz    4

mogli byscie sprecyzowac gdzie sa nabite numery na hw 6011, rozumie ze z przodu po prawej stronie poatrzac na kierunek jazdy, ale czy to jest rama podwozia ,czy na ramie od wywrotu,czy moze na obrotnicy?? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

D-46 numer ma nabity na tylnej belce lekko na prawo od zaczepu.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo87    0

-- połączono --

 

Witam jestem nowym użytkownikiem więc prosze o wyrozumiałość.

szukam w necie i nie moge znaleźć, posiadam przyczepę D44B prawdopodobnie to jest piławka (dokładnie taka jak w linku http://tablica.pl/of...4b-ID2nByF.html ) niestety moja nie posiada tabliczki znamionowej i nigdzie nie moge znaleźć nr ramy jeśli ktoś taką przyczepę posiada mógł by mi wskazać miejsce wybitych nr na ramie i przesłać fotkę tabliczki znamionowej. z Góry dzięki za info

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DK94    192

Witaj numer ramy szukaj w tym miejscu zaznaczonym na zdjęciu. http://iv.pl/images/...27489122405.jpg Najlepiej załóż sobie krążek na szlifierkę coś w rodzaj szczotki drucianej i dokładnie wyczyść uważając by nie zniszczyć numerów. Tabliczki rożne były, w zależały od producenta. Twoja wersja D44B jak sama literka B wskazuje jest typowo rolniczą.

 

-- edit --

 

numer zazwyczaj w tych przyczepach jest 3 cyfrowy.

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo87    0

niestety u mnie w tym miejscu nie znalazłem nr ale jeszcze będę szukać, jest tylko ślad po tabliczce. Co do tabliczki to chodzi mi o dane jakie są na niej zawarte poza nr ramy i rokiem co tam jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DK94    192

Jeżeli masz ślad po tabliczce to centralnie nad tym śladem tabliczki. Z pamięci na tabliczce jest: typ, rok produkcji, numer ramy, cena, prędkość dopuszczalna, masa własna, ładowność i znak kontroli jakości.

Edytowano przez DK94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo87    0

ok dzięki za info na weekendzie sprawdzę (delegacja) jeszcze jak byś mi powiedział jedną rzecz był bym wdzięczny jakiej wielkości te nr powinny być?? nr to same cyfry czy litery też ??

Przyczepę mam od 86 roku kiedyś była do niej jakaś książka ale gdzieś się zawieruszyła, przyczepa nigdy nie była zarejestrowana a teraz chciał bym jakoś jązarejestrowac i dlatego szukam tego nr ramy.

dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DK94    192

Tak na oko to około 8-10mm, jak zetrzesz ostrożnie lakier na pewno je zobaczysz. Zazwyczaj są to same cyfry i jest ich sztuk 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo87    0

Szukałem i nie znalazłem tam nic.

raczej to jest jakaś ta Piławka a nie Autosan. Kurcze mamy ją od 86r kiedyś gdzieś była do niej książka i faktura ale się zapodziała i teraz brak możliwości rejestracji ;/

jak ktoś ma taką przyczepę to może podesłać dane z dowodu (masy, nacisk itd). Jest jeszcze jakieś miejsce w którym ten nr może być?? (zależy mi bo jak znajdę nr to może uda mi się ją zarejestrować) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DK94    192

Powiem tak z tego co wiem to Sanok/Autosan, Kluczbork, Stalowa Wola w typie D44 miały bite numery w tym miejscu gdzie wskazałem. Co do danych do dowodu to tak: Dopuszczalna ładowność 3500, Masa własna 1350, Dopuszczalna masa całkowita 4850, Dopuszczalny nacisk na oś 22kN, Liczba osi 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo87    0

Aha to jeszcze muszę w takim razie poszukać tych nr, a może ktoś mi wyjaśnić czym się różni piławka od sanoka i tej kluczborskiej ?? Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelfrr
      Witam wszystkich posiadaczy mf. Moje pytanie jest takie, gdzie szukać numerów nadwozia czy nadbudowy czyli tych wybijanych dokładnie w mf 3070 z 1987 r. Kupuje taki model i słyszałem od posiadaczy ferdków że mogą się znajdować w różnych miejscach takich jak pod alternatorem czy z tyłu obok podnośnika pod prawym ramieniem.
      Jeżeli posiadacie takie ciągniki napiszcie gdzie jeszcze trzeba zaglądnąć.
    • Przez MrJareczek
      Mógłby ktoś podać mi wymiar przedniej wycieraczki do kabiny Naglaka do Ursusa C-360?
      Zgubiłem ją i nie mogę teraz nigdzie znaleźć rozmiaru
      To taka kabina:
      http://maszynyrolnicze-lidia.eu/photos/Kabina%20C-360%20z%20blotnikami-%20bok.JPG
    • Przez bizonzo56user
      Witam własnie przygotowuje przyczepę autosan d 47 i mam pytanie jak i czym zdjąć górną rame razem z podłogą i jak wy je ściągaliście w swoich przyczepach bo kompletnie nie wiem czym bo nikt w okolicy nie ma tura o udzwigu powyzej 500 kg i ile ona może wazyc
    • Przez Grzegorzmajster
      Mam 19 lat i chciałbym mieć w przyszłości gospodarstwo rolne. Pochodzę ze wsi nie daleko poznania Jak ktoś ma jakiejś pomysły proszę pisać
      Z góry dziękuje
    • Przez tomekjazdzyk
      Tak więc planuję zrobić miniładowarkę i ramię teleskopowe o długości 4m. Myślałem żeby wziąć 2 profile po 2,5 m długości ( jeden 200x200, 10mm grubości, a drugi 180x180x10mm). Moje pytanie jest takie, czy gdy ramię będzie w użyciu to te profile nie będą się ścierać ze sobą, czy nie potrzeba do tego czegoś w rodzaju ślizgaczy? jestem w tym temacie trochę zielony dlatego też proszę was o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj