tomek2442

same rubin 135 czy warto kupic

Polecane posty

tomek2442    0

czesc jesten tu nowy, mam pytanko posiada ktos sama rubina 135 lub 150, chodzi mi o opinie i awaryjnosc glownie niepokoi mnie skrzynia, mam do kupna sama rubina 135 z 2000roku ma przelatane 7tys.mtg co sadzicie o tym modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz-06    105

Wója miał go i nie nażeał. Ale niedawno go sprzedał i kupił Irona 130. Jak byś napisał wczeniej to bym ci dał znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

przyłącze sie jaka ma wyposarzenie, skrzynie same, jak z awaryjnoscia ?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalDrozd    5

Same rubin 150 dobry koń pociagowy. Trwały, mimo że jest troche bajerów skrzynia power shift to bardzo latwy w obsludze. Kiedys musiałem wymienic glowny wyswietlacz, ten z zegarami. Jakis styk nie laczył i bylo do wymiany. Tak to wszytsko dziala poprawnie;) jesli jest ktos zainteresowany mam na sprzedaż same rubin 150 2000 rok, 6100 godzin, wysokie wyposazenie, stan bardzo dobry. Jesli ktos jest ciekawy zapraszam ba priv udziele wszytskich informacji;)

Edytowano przez MichalDrozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr1980    2

Rozglądam się właśnie za ciągnikiem wpadł mi w oko same rubin 135 lub 150 chciałbym coś więcej się dowiedzieć o tym modelu. Jakieś szczególne bolączki ogólnie plusy i minusy. Gdzieś jak szperałem na forum pisali że ciągniki z silnikami chłodzonymi powietrzem grzeją się jak jest obciążenie na wom czy to prawda. I ostatnie pytanie czy warto wziąć rubina czy case mx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

oglądałem rubina i powiem ze jak to było nowe to super ciagnik, teraz to nie wiadomo jest ful elektroniki, serwis mówił że skrzynia cięzka do roboty i drogo przy tym. ogólnie to serwisant DF odradzał mi taki zakup, a miał na warsztacie kilka rubinów


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr1980    2

Czekam nadal zwłaszcza na podpowiedzi właścicieli Rubinów z mojej strony padła pomyłka w pytaniu tam jest silnik chłodzony cieczą jak na razie poznaje temat. Czy jest tam skrzynia ZF?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalDrozd    5

To są silniki chłodzone cieczą. Nawet olej hydrauliczny jest chlodzony. Skrzynia power shift 18-18 biegi zmieniane bez sprzegeła w kazdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mamjuzdosc
      Witam, Jaki powinien być luz zaworowy w silniku Deutz 1000.6 AT 130KM, traktor Same Antares II 130 Turbo?
      Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji na ten temat. Pozdrawiam.
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z ciagnikem same Explorer 60 88r mam spory luz na pedale sprzęgła przez co rewers wchodzi ciezkawo z lekkim zgrzytem wie ktoś może jak podregulowac pedał lub co innego zrobić? 
       
    • Przez gogo500
      witam posiadam ciagnik same laser 90 i mianowicie co uzupełnie olej w silniku do stanu max pojezdze pare dni i oleju  nie  ma ciagnik  nie kopci a zauwazułem ze zwieksza sie stan w tylnich zwolnicach co moze sie dziac??
    • Przez Kargul652
      Witam. Mam problem z ciągnikiem same iron 150s a mianowicie sam w czasie jazdy, pracy przy wyłączonym napędzie i blokadach, z balastem i bez, oś sama podnosi się i opuszcza,co to może być za przyczyna? 
    • Przez Rafał11
      Witam, otóż dziś zauważyłem w moim Same że kopci na niebiesko. Gdy wyciągam bagnet oleju na odpalonym silniku nie wygania oleju po odkręceniu nakrętki od wlewu oleju też nie wygania oleju. Jak dodam gazu ciągnik ma normalny dźwięk chodzi ładnie równo pracuje. Czym może byc spowodowane że kopci na niebiesko??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj