Zaloguj się, aby obserwować  
pera

Przy kolektorze wybija maź oleistą, jaka może być przyczyna?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pera    0

Witam.

Coś wybija jakąś maź oleistą przy kolektorze, na włączonym silniku, jaka to może być przyczyna?

Uszczelka czy coś?

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Starszy typ silnika D-21A nie posiadał uszczelki pod głowicą... Na moje oko może to być wina zużytych pierścieni lub głowic.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

słabo opisałeś problem bo nie wiadomo gdzie dokładnie wybija ta maź... Jeśli ciągnik ma teraz dziwny dzwięk i jest słapszy to jest możliwe że pękł ci cylinder tak jak mi kilka razy


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez corrado
      Wiecie może jaki to model uszczelki ? Nie mogę jej dostać pochodzi od szyby w drzwiach Deutz-e DX 120 

    • Przez karoleeeq
      Strasznie mi sadzi dym z pod głowicy w t25 i patrzylem to nie ma uszczelki pod glowica czy to by była wina że tam nie ma uszczelki i traktor strasznie strzela nie choddzi tak jak powinien Pomocy Bardzo ważne. Z góry dziękuję za odpowiedz
    • Przez ultracyd
      Witam. Proszę o pomoc i informacje w następującym temacie. Szukam kolektora wydechu do trzydziestki, ale takiego gdzie wylot spalin miałby skierowany do dołu, a nie do góry jak fabryczny. Czy były takie produkowane, a może jakieś rzemiosło lub ktoś wyrabia takie kolektory?
    • Przez Dewro
      Jestem w trakcie wymiany uszczelek pod głowicami i mam mały problem. Czy zaznaczone na zdjęciu blaszki po bokach uszczelki mają przylegać do bloku czy do głowicy? Są tylko po jednej stronie uszczelki.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj