Skocz do zawartości

Zdjęcie

TABO Oława +TechRol

Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share Gieru

Gieru

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 23 sierpień 2013 - 21:30

TABO Oława +TechRol Tabo Oława - producent wszelkiego rodzaju graciwa ze podejrzanej jakości "stali"
Techrol niby niewinny ale stosunek do reklamacji maja daleki od przyzwoitego.

A zaczęło się od zakupu agregatu uprawowego, nadszarpnięty czasem i poprzednim użytkownikiem, więc brakowało mu trochę zębów: link do felernego artykułu
http://sklep.techrol...roduct/id/34122

W sumie trzeba było zakupić takich 25 sztuk za około 500zl. Dwie sztuki pękły przy dokrecaniu, kolejne 5 przy obrobieniu 20 arów !!! świeżej, pulchnej ziemi z małą prędkością.
W miejscu pęknięć ewidentnie widoczne są wady materiału.
W placówce techrolu, gdzie został nabyty ten szajs zaproponowano nam reklamacje.
Dotarłem również do firmy TABO, przyznali że feler, proponowali wymianę, nie bezpośrednią a własnie przez sklep Techrol, nie ten co kupowałem a przez centralę.
Centrala zachowała się jak ostanie c**je olewając sprawę, zbytnio nie chcieli rozmawiać, ani kontaktować się z firmą TABO, która chciała pójść na ugodę świadoma brakoróbstwa jakie wypuściła na rynek.

Mądry polak po szkodzie, dotarłem teraz do sklepu firmy BagraMet... 17zl sztuka, w Grene po 23 ;) Ale jakość zapewne o niebo lepsza i jasne warunki reklamacji i gwarancji.

A więc zostaje czekać na kolejne pęknięcia ;) i dostawę nowych z Bagrametu.
Najlepszym wyjściem byłby zwrot pieniędzy, bo 500zl to sporo kasy, niech szef powie takiemu sprzedawcy z techrolku ze w tym miesiącu 500zl mniej, ciekawe jaka minke by miał ;)
Nawet gdyby wymienili na nowy szajs to dziękuje, gówno założe i dalej się będzie łamać.
Szkoda, że tyle kosztowała na lekcja... ;)
Pozbieram ten złom i zawiozę do techrolu, niech coś z tego sobie zrobią albo odeślą do Tabo, do Oławy.
Rolnik jak ma wadliwy towar, rzepak, fasole czy zboże to nikt od niego nie kupi.
Życzę techrolowi przemyślanych zakupów... ;)
Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TABO Oława +TechRol Dzisiaj, 18:28
  •