Polecane posty

krychu    151

Wczoraj kupione Pszenżyto Borowo i Fredro po 1500 brutto.

Pszenica Bochemia i Kws Ozon 1800brutto

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest na worku odmiany Bohemia napisane MTZ oraz siła kiełkowania?

Edytowano przez krychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

wczoraj dzwoniłem po okolicznych punktach, wszscy za średnio dobre odmiany wołają po 190 zł, za byle jakie w promocji 140-150, zeszłoroczne trafiają się nawet po 225zł


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

A widzisz Jacenty, a koło ciebie w Pastuchowie sprzedawali po 130-140 zł z dopłatą, rozeszła się migiem.

ja kupowałem 185-225, nawet kupiłem z 2011r parę worków przez nie uwagę, po 208.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AturSz    6

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest na worku odmiany Bohemia napisane MTZ oraz siła kiełkowania?

tak jest napisane, ja ja zakupilem za 1500zł /tona netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

pszenica Arkadia-1740 brutto

pszenżyto Twingo-1700 brutto

Kupowane przez pośrednika.

Ci co maja materiał siewny z 2012 i dalej wstecz radzę sprawdzić samemu siłę kiełkowania bo można się na ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53

pszenica ozima Skagen, nasiona Dalgety C2 podajze cos w granicach 2200zł/t

pszenica ozima Arkadia CN Kielce 1750zł/t

jeczmien ozimy Sandra 2190zł/t

 

takie coś kupowałem w Wilkołaziaku

Edytowano przez MiRol

http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

ja chcialem kupic w centrali pszenzyto Twingo ale podobno badan nie przeszlo i nie przywiezli wiec kupilem fredro i trisol - zobaczymy co bedzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

W mojej centrali nasiennnej też miało byc ale nie będzie ze względu na to, że nie przeszło kwalifikacji. Za słaba siła kiełkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dansken
      Witam, mam problem z owijaniem sie sianokiszonki na wałek i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna. Pierwsza bela wyszla idealnie nic sie nie owinelo pozniej juz byl problem;/ Dodam ze pokos sianokiszonki jest zwijany w tzw "warkocz" i nie nalezal to zbyt suchych, duzo w materiale bylo mleczu czy te czynniki moga rowniez powodowac utrudnienia? Miał ktos podobny problem w tego typu prasie?
      Prosze o pomoc i sugestie jak rozwiazac problem
      Pozdrawiam
      Dansken
    • Przez bluedaver
      witam...
      z uwagi na fakt, że jestem leniwy i nie lubię dźwigać, wymyśliłem sobie, że w tym roku siewne zboże na pole będę ładował i transportował w big bagach, z których później podniesionych na turze rękawem będę wsypywał zboże do siewnika.
      do dyspozycji przy tej pracy będę miał tura na c 360, zastanawiam sie jakiej wielkosci big bagi kupić, tak żeby pasowała wysokość podnoszenia do wysokości siewnika(mam famarol w zestawie z rolmkao)
      praktykował ktoś jaka wielkośc big baga, jeżeli nie to jutro zabieram się za mierzenie....zastanawia tez mnie ile zboża wejdzie w big bag o wym. 90x90x65(jest niski i szeroki, a koszt to tylko 8,50za szt)myśle, że te będą idealne...jak uważacie..?
    • Przez MateuszJaszczyszyn
      witam mam zamiar zakupić zestaw uprawowo-siewny fenix interesują mnie wasze opinie na temat tego zestawu jakie ma plusy a jakie minusy oraz rzeczywistą pojemność skrzyni zasypowej bo wydaje się mała w środku z całym systemem wysiewającym wątpię że ma 700L powierzchni zasypowej.
    • Przez koszos1
      witam.
      orientuje sie może ktoś jakie ceny nasion siewnych rzepaku w tym roku??
      planuję zakupić 4 jednostki odmiany ANDROMEDA z Limagrain, a cena chyba ponad 800zł za jednostkę, a jak u Was
    • Przez ZSRCKP
      Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej stosowania kwalifikowanego materiału siewnego.
      Ankieta jest anonimowa, wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej.
      Dziękuję
       
      https://goo.gl/forms/vGFaEEHuVLP8gGzB3
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj