Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką polecacie prase do balotów na sznurek ?

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share aresss

aresss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 24 marzec 2015 - 20:59

Koledzy łożysko za 20 zł sztuka? To chyba jakieś na pasach.

Co do Sipmy, To już tak jest takie stereotypy ze  "lepiej kupić dziurawę wiadro zachodnie niż polskie nowe" I to juz wszystko tak jest , i z tym się nie wygra , może kiedyś cześć społeczenstwa zrozumie że żeby w tym kraju żyło się lepiej trzeba wspierać krajowy sprzęt ( który jest na rynku do zaakceptowania w wykonaniu itd) a nie kupować sprzęt po niemcu. Bo niestety taka sytuacja jest tylko w Polsce.

Co do robienia  bel, Kolega wyżej pisał że sipmy głownie chodzą przy 60dziesiątkach.. , to nie dziwcie się że bele są nie zbite, ja ciągnikem 80km robiłem sipmą i przy dobijaniu miał co z nią pracować.

Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką polecacie prase do balotów na sznurek ? Dzisiaj, 04:25
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką polecacie prase do balotów na sznurek ? Dzisiaj, 04:25
  •  

#22 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 25 marzec 2015 - 11:28

no na wałki od pasów to łożysko. Łożysko jest typowe i kupuje zawsze Kraśnickie i ładnie chodzi na tym. A z tym że nie kupować używanej polskiej, chodzi o to, że sie nie bardzo opłaca. Albo jest tania i na dobiciu, albo nieadekwatnie droga. Ja za swoją dałem 11 800zł to co, kupie Sipme za tą kase ? Na pewno nie, a na droższą mnie nie stać. Agregat, pług, kosiarka itp to jak bym kupował to nowe polskie, bo cena jest fajna i na moje areały w zupełności wystarczy :)

Edytowany przez rafal4610, 25 marzec 2015 - 11:30.