Skocz do zawartości

Zdjęcie

Weidemann 3002 pedał po lewej stronie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marquez

marquez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 23:20

Weidemann 3002 pedał po lewej stronie Posiadam pytanie do użytkowników ładowarki Weidemann 3002, takiej jak na załączonym foto: http://imageshack.com/i/n4d8gij. Pytam o zasadę działania pedału znajdującego się po lewej stronie kolumny kierowniczej, czy działa on podobnie jak sprzęgło, wciskając go można zwiększyć obroty silnika aby zwiększyć prędkość podnoszenia/wysuwania siłowników hydraulicznych nie zwiększając tym samym siły uciągu kół. Pytam bo od tego pedału mam urwaną linkę, która powinna dochodzić do jakiegoś zaworu znajdującego się w pompie jezdnej napędu hydrostatycznego. Ogólnie ładowarka jest w nie najlepszym stanie, planuję wykonać remont i tak się zastanawiałem nad poprawnym działaniem. Dodam, że z tego co sprawdziłem w katalogu w tych ładowarka znajdowały się różne pompy i silniki napędu hydrostatycznego i być może funkcje wspomnianego pedału mogły się nieco różnić w zależności od wersji, mogę ewentualnie podać model pompy hydraulicznej jeżeli będzie to pomocne. Proszę o rzeczowe odpowiedzi użytkowników.

Edytowany przez marquez, 25 sierpień 2013 - 23:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Weidemann 3002 pedał po lewej stronie Dzisiaj, 22:17
  •  

#2 Share cesusek

cesusek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 19:01

Weidemann 3002 pedał po lewej stronie to jest hamulec

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share marquez

marquez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 sierpień 2013 - 23:13

Weidemann 3002 pedał po lewej stronie Hamulec jest po prawej stronie, obok pedału gazu. Może ktoś z bardziej fachową wiedzą jest w stanie się wypowiedzieć?

Edytowany przez marquez, 25 sierpień 2013 - 23:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Maniek323

Maniek323

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 22:01

Weidemann 3002 pedał po lewej stronie mam podobny model tylko 2002 i dobrze myślisz kolego to tak jakby sprzęgło ja mam to połączone linko z tako dźwigienko na pompie jazdy( która u mnie znajduje się na górze pompy).
Kolego jak masz jakiś katalog do niej szczególnie w formie elektronicznej to odpisz mi na priva