Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Mercator 50 silnik Deutz

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolnik6666

rolnik6666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 15:18

Claas Mercator 50 silnik Deutz Witam. Od dwóch lat posiadam kombajn Claas Mercator 50. Posiada silnik Deutz-a 4 cylindry oraz heder 2,5. Mam pytania do posiadaczy tych Claas-ów.
Czy mogę zastąpić jego heder 3m.?? Czy kombajn nie będzie mieć kłopotu.?? i zastanawiam się nad jedną rzeczą.. szukam takiego Claas-a który jest identycznie podobny do mojego i nie mogę znaleźć w internecie.. gdy patrze na inne 50.. moją one np. 3m, silnik 4 cylindrowy perkins.. czy ten mój kombajn to z innej produkcji.?? czy perkins jest silniejszy od deutz.?? Za odpowiedzi z góry dziękuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Mercator 50 silnik Deutz Dzisiaj, 22:23
  •  

#2 Share Grabcio

Grabcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 20 sierpień 2013 - 15:43

Claas Mercator 50 silnik Deutz Wychodzi na to, że masz Claasa Protectora bo one miały silnik Deutza i heder 2,60m.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

#3 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 16:03

Claas Mercator 50 silnik Deutz Witam silnik deutz 4 cyl.ma 71km ja w swoim deutz fahr mam heder 3m ale mocy ma na więcej więc jak znajdziesz 3 m heder to powinien spokojnie dać radę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 19:03

Claas Mercator 50 silnik Deutz Perkins w Mercatorze to jak się nie mylę to A4.236 tylko o podkręconej mocy do ok 80 KM, normalnie to ten silnik ma od 60 do 72KM. Natomiast silniki Deutza mają od 60- paru do 80 KM. Spokojnie da radę z 3m hederem. A to że masz silnik Deutza a nie Perkinsa to tylko na plus pod warunkiem że nie był przegrzany.

#5 Share przybyslawice5211

przybyslawice5211

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Wędkarstwo,"zetor team"

Napisany 20 sierpień 2013 - 19:13

Claas Mercator 50 silnik Deutz Kolego tutaj masz link do strony opisującej maszyny i wynika ze 260cm był standart a 3 metry opcja,pacz w tabelce ,,Cutting width cm" http://www.konedata....as_mercator.htm
ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rolnik6666

rolnik6666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 19:25

Claas Mercator 50 silnik Deutz Możliwe żę to Claas Protector.. Bo mój kombajn był z tych pierwszych mercatorów i tak zostało..Silnik nie jest przegrzany.. tylko teraz będzie trzeba heder znaleźć..