Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 6160 nieznany czujnik ? czujnik temperatury oleju ?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marquez

marquez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 02:49

MF 6160 nieznany czujnik ? czujnik temperatury oleju ? Witam, mam pytanie w MF6160 uległ uszkodzeniu czujnik, została ułamana końcówka do przyłączenia wtyczki. Znajduje się on po prawej stronie na deklu gdzie wchodzi lewarek zmiany biegów. Poniżej jest link do foto które go przedstawia. Mam zamiar go wymienić tylko, że w katalogu części nie mogę go jednoznacznie odszukać. Z tego co podejrzewam jest to prawdopodobnie czujnik temp. oleju w skrzyni, o numerze katalogowym 3618249M1, ale nie jestem tego pewien. Proszę o potwierdzenie kogoś kto jest pewny, ewentualnie o wskazanie prawidłowego numeru katalogowego.
http://imageshack.us...es/15/41l6.jpg/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 6160 nieznany czujnik ? czujnik temperatury oleju ? Dzisiaj, 19:38
  •  

#2 Share galoni

galoni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 07:43

MF 6160 nieznany czujnik ? czujnik temperatury oleju ? to chyba będzie czujnik luzu , ale nie jestem pewien , niech ktoś inny się wypowie .

#3 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 08:04

MF 6160 nieznany czujnik ? czujnik temperatury oleju ? Tak to jest czujnik temp. oleju, ten drugi skośnie wkręcony odpowiada za przebijanie biegów; polowe-szosowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 18:46

MF 6160 nieznany czujnik ? czujnik temperatury oleju ? jezeli po wlaczeniu miga kontrolka A+D , to czujnik temp, oleju w skrzyni , doraznie mozna zmostkowac , pozniej wymienic

#5 Share marquez

marquez

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 01:21

MF 6160 nieznany czujnik ? czujnik temperatury oleju ? Tak też zrobiłem, jako doraźne rozwiązanie zmostkowałem, co zresztą jest widoczne na załączonym foto ( czerwony kabel we wtyczce powyżej zaznaczonego czujnika), wszystkie funkcje działają bez zarzutu. Jako, że jest to tymczasowe rozwiązanie przyszedł czas na wymianę, stąd moja prośba o potwierdzenie czy tak jak zakładałem jest to czujnik temp. oleju, bo w katalogu nie jest on wyraźnie oznaczony i jest problem w jednoznacznym ustaleniu nr katalogowego. Tak więc dziękuje za stosowne info potwierdzające!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 21 sierpień 2013 - 13:59

MF 6160 nieznany czujnik ? czujnik temperatury oleju ? czujnik temp oleju w skrzyni